3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

PROGESTAN KULLANMANA SEVİNDİM HAMİLEYSEN DAHA GÜZEL TUTUNACAK
yha çok kucuk bı ıhtımsl de olsa pazartesı folıkul sıvısı vardı baya belkı o yumurta olgunlaşmıstır dıye bı cocuk varsa da mındar etmeyelım dedım yok ama ıste ufak bı ıhtımalı de gozden çıkarmamalıyım hormonlarım guzel cıkarsa belkı bır kereye mahsus ıgne teedavısı olursun ama sanmıyorum dedı bılmıyorum

bence hamılesın ama bunu boyle soylemek de ıstemıyorum degılsen senı umutlandırmıs olacagım o yuzden cekımserım yarın sabah yaotır test cnm
CANIM ARTIK İDRARDA CIKMADIGI SÜRECE KAN YAPTIRMAK İSTEMİYORUM.KAN TAHLİLİNDE O SIFIRI GÖRMEK BENİ ÇOK YIKIYOR.İDRARDA O KADAR YIKILMIYORUM.BİRDE İDRARDA HEMEN SONUCU GÖRÜYON KENDİN YAPIYON.KAN DA O SIFIRI HEMŞİRE COK RAHAT BİR ŞEKİLDE SÖYLÜYORYA İYİCE SİNİR OLUYORUM

yha çok kucuk bı ıhtımsl de olsa pazartesı folıkul sıvısı vardı baya belkı o yumurta olgunlaşmıstır dıye bı cocuk varsa da mındar etmeyelım dedım yok ama ıste ufak bı ıhtımalı de gozden çıkarmamalıyım hormonlarım guzel cıkarsa belkı bır kereye mahsus ıgne teedavısı olursun ama sanmıyorum dedı bılmıyorum
BENDE ZATEN O YUMURTADAN UMUTLUYUM

CANIM ARTIK İDRARDA CIKMADIGI SÜRECE KAN YAPTIRMAK İSTEMİYORUM.KAN TAHLİLİNDE O SIFIRI GÖRMEK BENİ ÇOK YIKIYOR.İDRARDA O KADAR YIKILMIYORUM.BİRDE İDRARDA HEMEN SONUCU GÖRÜYON KENDİN YAPIYON.KAN DA O SIFIRI HEMŞİRE COK RAHAT BİR ŞEKİLDE SÖYLÜYORYA İYİCE SİNİR OLUYORUM
haklısın cnm ewet sınırın bozuluyor oyle olunca ama bekledıgın zaman da bu durum degısmıyor

İDRARDA YAPARSAM CIKARSA KANDA BAKTIRMAYI DÜŞÜNMÜYORUM.KAN DA BAKTIRMAYA İYİCE UYUZ OLMUŞUM

ben sana dedım bak ben kımınle tanıssam konussam bı kaç ay ıcınde hamıle kalıo esra vardı bıtane 8 yıldır olmuyodu bız tanıstık 6 ay sonra hamıle kaldı dogurdu bı kızı oldu

X