3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

COK KORKUYORUM YA O ARKADAŞIM GİBİ BENİMDE YUMURTAM CATLAMAMISSA YA NEGATİF CIKARSA.O ARKADAŞTA ÖYLE BİR DURUM YAŞAMASAYDIK BEN KENDİME KESİN HAMİLEYİM DERDİM ÜSTELİK BU BULANTILARIM VARKEN HAYLİ HAYLİ DERDİM
Ya o oyle oldu diye sen de oyle olacaksin diye bisey yok cnm test yap artik kaybedecegin birsey yok ama kazanacagin cok guzel birsey var

ARKADAŞIM MİDEM BULANIYOR BENİM CIKMAM LAZIM HASTALARIMI GEZECEM TEDAVİLERİ VAR

Ne biliyim simdi mesajlari tekrar okudum da zekeriya dan bahsetmissiniz karisi kisirmis ewet ona bakarsam hz. Meryem bakireydi Allah ol dedikten sonra engel yoktur ama onlar kim ben kim gercekci olalim onlar peygamber peygamber anasi dualari kabul olur isteseler zekeriya da aslinda kaderine raziydi ama kendisinden sonra ummeti imandan uzaklasir diye dua etti ve kabul oldu ben onlarla bir miyim siradan bi insanim benim duamla onlarinki kiyaslamir mi hic duam kabul olmaz demiyorum elbetteki olur ama israr etmeye gerek yok temmuz gelince yine tedavi olma yoluna giderim yine de olmassa tamam der toptan vazgecerim

Fatmam kendini ve dualarını küçük görme bitanem, elbetteki bir peygamber ile kendimizi bir tutamayız ama Rabbimin kimin duasını kabul edeceğini de bilemeyiz. Olacak seninde, buna inan dualarını eksik etme.

Ne bilim alindinmi diye sorunca ebru da sordu

Canım ben belki söylediklerime kırılmışsındır diye düşündüm, zaten üzgünsün birde ben saçma sapan konuştum, kusura bakma tekrar. Ama senin özür dilemeni gerektirecek bir durum yok, yaşadıklarını yaşamadığım için tam anlamıyla anlayamasamda, üzüntüne ortağım. Sen üzülünce bende üzülüyorum.

Fatmam kendini ve dualarını küçük görme bitanem, elbetteki bir peygamber ile kendimizi bir tutamayız ama Rabbimin kimin duasını kabul edeceğini de bilemeyiz. Olacak seninde, buna inan dualarını eksik etme.

Canım ben belki söylediklerime kırılmışsındır diye düşündüm, zaten üzgünsün birde ben saçma sapan konuştum, kusura bakma tekrar. Ama senin özür dilemeni gerektirecek bir durum yok, yaşadıklarını yaşamadığım için tam anlamıyla anlayamasamda, üzüntüne ortağım. Sen üzülünce bende üzülüyorum.
FATMACIM SENİN DUALARIN DEGİL BASKALARININ SANA ETTİGİ DUALAR KABUL OLACAK GÜZELİM.HALIMIZI HATIRIMIZI SORAN İNSANLARDAN DUA ETMEMİZ GEREKİYOR.İNSANLAR NE KADAR COK COCUK İSTEDİĞİMİZİ BİLMELİLER.KİMBİLİR RABBİM KİMİN DUASINI KABUL EDER.

ÖZELLİKLEDE HACCA VE UMREYE GİDENLEDEN HAMİLE OLANLARDAN DOĞUM YAPANLARDAN GÜZEL HABER ALANLARDAN ANNEDEN YAŞLILARDAN ALLAHA YAKIN OLAN İNSANLARDAN YARDIMA MUHTAÇ İNSANDAN

Neyse iyiyim ben gecti uzuntum sen ne yaptin test yaptirdin mi
ŞİMDİ ZATEN HASTANEDEYİM COCUK HASTANESİNDEYİM BURDA GEBELİK TESTİ YOK.SABAH İŞ ÇIKIŞI ALAYIM DİYORUM GÜN İÇİNDE YAPARIM HEM O ZAMANA KADARDA ADET OLACAKMIYIM BAKALIM DURUMA GÖRE YAPARIM

BİRAZ ÖNCE SAG KASIGIMDA BAYA AGRI OLDU.İGNE BATMASI GİBİ DEGİL SANİYELER SÜRMEDİ 5 DK SÜRMÜŞTÜR.BENİM ÖNCEKİ ZAMANLARDA SAĞ KASIGIMDA AGRI DEĞİLDE İĞNE BATMASI GİBİ YAŞARDIM

DEDİĞİN GİBİ KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK.KİSTTE OLSA ENİNDE SONUNDA TEST YAPTIRMAM GEREKİYOR ONA GÖRE HAMİLE DEĞİLSEM İLAÇ KULLANMAM LAZIM

DEDİĞİN GİBİ KORKUNUN ECELE FAYDASI YOK.KİSTTE OLSA ENİNDE SONUNDA TEST YAPTIRMAM GEREKİYOR ONA GÖRE HAMİLE DEĞİLSEM İLAÇ KULLANMAM LAZIM
yanı cnm bence yarın sabah kan testı yaptır dırek ewe gıderken test al cnm gunun gectı baya cıkar ıdrarda ıkıncı ızgıyı gorursun ınsallah

ben de progestana başladım 12 gun kullanacagım adet olurum sonrasında adetımın gecıkmesını ıstemıyorum

X