3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Icine atmak da iyi gelir mi bilmiyorum ki. Off Allahim sen ferahlik ver, sen su kullarinin yüzünü güldür

Amin kuzum benim YÜCE RABBİM hepimizin yuzunu guldursun insallah
Amin insallah ablacim

Bana bu derdi Allah veriyor ben bundan sonra Ona anlatacagim o anlamda diyorum yani
Hem Allaha anlat hem bize anlat.emin ol arkadasim burda herkes senin derdini senden daha cok dert ediniyor edinecegizde.hicbirimizin umurunda olmasa cvp bile yazmayiz.seni cok seviyoruz senide anliyorum.suan cok hassassin.uzgunsun.biz hep senin yanindayiz guzel arkadasim.

Bana bu derdi Allah veriyor ben bundan sonra Ona anlatacagim o anlamda diyorum yani
Hem Allaha anlat hem bize anlat.emin ol arkadasim burda herkes senin derdini senden daha cok dert ediniyor edinecegizde.hicbirimizin umurunda olmasa cvp bile yazmayiz.seni cok seviyoruz senide anliyorum.suan cok hassassin.uzgunsun.biz hep senin yanindayiz guzel arkadasim.

Aglamaktan alamiyorum kendimi bi kac saat sonra toparlanirim merak etmeyin beni kizlar iyi olurum ben bu gune kadar hep oldum bundan sonrada olurum

Agla canin benim rahatlarsin.bende simdi nobete gidecem.aksama gorusuruz insallah.hic gidesim yok.

Cok guzel sabrediyorsun canim arkadasim daha nasil sabredecen
Ne biliyim simdi mesajlari tekrar okudum da zekeriya dan bahsetmissiniz karisi kisirmis ewet ona bakarsam hz. Meryem bakireydi Allah ol dedikten sonra engel yoktur ama onlar kim ben kim gercekci olalim onlar peygamber peygamber anasi dualari kabul olur isteseler zekeriya da aslinda kaderine raziydi ama kendisinden sonra ummeti imandan uzaklasir diye dua etti ve kabul oldu ben onlarla bir miyim siradan bi insanim benim duamla onlarinki kiyaslamir mi hic duam kabul olmaz demiyorum elbetteki olur ama israr etmeye gerek yok temmuz gelince yine tedavi olma yoluna giderim yine de olmassa tamam der toptan vazgecerim

Aglamaktan alamiyorum kendimi bi kac saat sonra toparlanirim merak etmeyin beni kizlar iyi olurum ben bu gune kadar hep oldum bundan sonrada olurum
FATMACIM NÖBETE GELDİM ŞİMDİ YA BENİM BİR SAATTİR MİDEM BULANIYOR DAYANILMAYACAK GİBİ DEGİL AMA GELİP GELİP GİDİYOR.GECE ELEKTRİKLER GİTMİŞTİ DOGALGAZ KAPALIYDI SABAH KALKTIM EV BUZ GİBİ BİRDE BANYO YAPTIM.ÜŞÜNTÜMMÜ ACABA YOKSA BENİM ARKADAŞ GİBİ YUMURTAM BUYUDUDE CATLAMADIMI.BU ARADA BENDE GELEN GİDENDE YOK.YA İNSALLAH HAMİLEYİMDİR ONDAN MİDEM BULANIYORDUR.AMA BENİM BİLDİĞİM HAMİLE OLDUGUNDA SABAH İLK KALKTIGINDA MİDE BULANTISI OLUYOR.BU ARADA AYAGIMDA 3 CORAP VAR HALA ISITAMADIM.AMA HAVALAR COK SOGUK.NE BİLEYİM ARKADAŞIM KAFAM KARIŞTI.BUNLARI ZOR YAZIYOM MİDEM BULANIYOR.NEYSE BEN SONRA GİRERİM

Benim hicbir gebeligimde sabah bulantisi olmadi hep ikindi saatlerinden sonra oluyordu test yaptir bence baya gecti gunun

BİRDE SAĞ KASIGIMA ARADA AGRI GİRİYOR.HAMİLEYSEM KARNIMIN ORTASI AGRIMAZMIYDI.TEK TARAFLI AGRI HAMİLELİK AGRISIMI.DEVAMLI AGRIMIYOR AMA

Benim hicbir gebeligimde sabah bulantisi olmadi hep ikindi saatlerinden sonra oluyordu test yaptir bence baya gecti gunun
DÜN EŞİM DEDİKİ SENİN BU ARALAR ADET OLMAN GEREKMİYORMUYDU GÜNÜNMÜ GECTİ SENİN DEDİ.BİLMİYORUM DEDİM BU AYDAN İTİBAREN HESAPLAMAMAYA KARAR VERDİM DEDİM.NE ZAMAN GÖBEĞİM BÜYURSE O ZAMAN ANLARIZ HAMİLE OLDUGUMU DEDİM:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…