3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Günaydin herkese :KK25:

Yok cnm buyumeden kayboluyolar

Vardir bunda da bir hayir gülüm, síkma sen o güzel canini. Sen yine mi doktora gittin? En son gittiginde bir tane daha var diyordun?

GÜZELMİŞ CANIM ALLAH NASİP EDERSE BENDE ÖMER GENAR DÜŞÜNÜYORUM

Ömer :KK36: cok güzel ablacim, genar ismini bende duymamistim, anlamini yazmissin sagol :) hayirlisi olsun :KK19:

aa erkekmi cinsiyeti belli oldumu..çok güzelmiş canım siiznkide ben ömer ismini çok seviyorum bi yakınımızın adı olmasaydı koyacaktım

Bende cok seviyorum bu ismi :KK36:

Kardesim erkek olsaydi ömer olacakti:KK22:

sayısız klomen çatlatma iğneleri kullandım rahim filmi vs çekildim son bir kere daha çatlatma denedik olmadı sonra aşılamaya geçerken bıraktım tedaviyi ara verdim doktora gitmemek için bir sonraki ay merdivenlerden yuvarlandım ciddi sağlık sorunları yaşadım kolumla alakalı liflerim yırtıldı fiziğe başladım ama bu arada bütün düşüncemiz kolum oldu aynı zmanda kaynımın düğünü vardı koşturuyorduk ben raporluydum hergün fiziğe gittim yaklaşık 3 ay bir gün aklıma geldi fizik esnasında Rabbim nasip et ne olur diye dua ettım sonra düşündüm ki günüm geçmiş 1 hafta çıkışta kan verdim 4bin küsürlerde 6 haftalık felan olmuştu dünyalar benim oldu tabi..sonra ne oldu biliyormusunuz doktorlar kolumun yüzde 15nin açılmayacağını söyledi doğumdan sonra tekrar fiziğe başlarsın demişti geçen ay eşime anne karnındaki bebekler bi rahatsızlığı olduğunda onu iyileştirirlermiş kolumda iyileşirmi acaba dedim gülüştük ben uyudum ertesi gün çok canım sklıyordu oturdum hüngür hüngür ağladım sebepsiz dua ettim sonra namaz kılmak için kalkıtım tam niyet ettim o anda kolumun tamamen aşağıya kadar indiğini gördüm kolum bir anda tamamen açıldı bu seferde mutluluktan ağladım..resmen mucize yaşadım
Cok guzel seyler yasamissin arkadasim hamile kalman mucize olmus arkasindan mucizelerin gelmis.Yüce Rabbim bizede mucizelerimizi gonder

Uzuluyorum cnm elimde degil ama asla isyan etmem kesin bir bildigi vardir bavalar cok soguk belki sicacik havalarda verecektir bebisimi ne belli

Sen niye hemen öyle olumsuz düsünüyorsun canim ya, bak birazdan doktora gidecekmissin, belki sana cok güzel bir haber verecek?

Sen niye hemen öyle olumsuz düsünüyorsun canim ya, bak birazdan doktora gidecekmissin, belki sana cok güzel bir haber verecek?
Canim yhaa bilmiyorum oyle karamsar bisey oldum ki bende rahatsizim bu durumumdan baskalarina iyi dusun guzel dusun diyorum kendime diyemiyorum neyse gececek bunlar insallah

Grupta resim paylastim zorla gotureceklerdi bizi arabayla ucuyorduk ucuruma ama durdurduk indik su uolda tekerlek zarar gorecek diye zincir takmamaya gayret ettiler canimizdan oluyorduk

X