3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Benimkiler ilki hakan levent ikincisi yusuf talha olacakti talha ismini hamile oldugumu ogrenmeden bikac gun once ruyamda gormustum

Benimkiler ilki hakan levent ikincisi yusuf talha olacakti talha ismini hamile oldugumu ogrenmeden bikac gun once ruyamda gormustum

Vereceginden hic suphem yok ama ne zaman iste 4 yildir cok yoruldum sanirim ama ama vazgecmiycem tasiyamayak olsaydim zaten bu acilari vermezdi bana

Vardir Rabbimin elbet bir bildigi, isyan etmeyip dualara daha síkí sarilmak en dogrusu canim. Sende bunun icin mükafatlandirilacaksindir.

sayısız klomen çatlatma iğneleri kullandım rahim filmi vs çekildim son bir kere daha çatlatma denedik olmadı sonra aşılamaya geçerken bıraktım tedaviyi ara verdim doktora gitmemek için bir sonraki ay merdivenlerden yuvarlandım ciddi sağlık sorunları yaşadım kolumla alakalı liflerim yırtıldı fiziğe başladım ama bu arada bütün düşüncemiz kolum oldu aynı zmanda kaynımın düğünü vardı koşturuyorduk ben raporluydum hergün fiziğe gittim yaklaşık 3 ay bir gün aklıma geldi fizik esnasında Rabbim nasip et ne olur diye dua ettım sonra düşündüm ki günüm geçmiş 1 hafta çıkışta kan verdim 4bin küsürlerde 6 haftalık felan olmuştu dünyalar benim oldu tabi..sonra ne oldu biliyormusunuz doktorlar kolumun yüzde 15nin açılmayacağını söyledi doğumdan sonra tekrar fiziğe başlarsın demişti geçen ay eşime anne karnındaki bebekler bi rahatsızlığı olduğunda onu iyileştirirlermiş kolumda iyileşirmi acaba dedim gülüştük ben uyudum ertesi gün çok canım sklıyordu oturdum hüngür hüngür ağladım sebepsiz dua ettim sonra namaz kılmak için kalkıtım tam niyet ettim o anda kolumun tamamen aşağıya kadar indiğini gördüm kolum bir anda tamamen açıldı bu seferde mutluluktan ağladım..resmen mucize yaşadım
AY CANIM YA DUA İŞTE DR LAR VESİLE İNŞ SAĞ SALİM KUCAĞINA AL BEBİŞİNİ ADI NE OĞLUNUN

X