3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

Tamam canim yeni liste pazartesi gunu gecem 3 gun olcak cunku hafta sonu giremeyenlerimiz oluyor
hayırlı cumalar arkadaşlarım,
yeni listemiz hayırlı uğurlu olsun.
birbirimize güzel, hayırlı haberler vereceğimiz bir dönem olsun.
katre584 arkadaşımıza 4 adet yasin okudum. Allah'ım kabul etsin.
Rabbim cuma gününün yüzü suyu hürmetine dualarımızı kabul etsin, açtığımız ellerimizi boş çevirmesin. hepimizin hakkında herşeyin hayırlısını nasip etsin.

KIZLAR O KADAR MORALİM BOZULDUKİ.
BİZ EV BAKIYORUZ BELKİ SÖLEMİŞİMDİR..
LANET OLASI ŞEHİRDE KİMSEYİ TANIMIYORUM.
NEYSE SALI GÜNÜ Bİ EV BULDUM SAHİBİNDEN .COMDA EŞİME DEDİM.
EŞİMDE AÇ BAKALIM NETTEN DEDİ. ACIP BAKTIK
ODA ABİSİNİ ARADI ABİ DEDİ. SİZİN SİTEDE Bİ EV VAR SATILIK O EV NASIL BİLİYONMU
KAYNIMDA DEDİKİ. O EV BİRAZ ÇUKURDA KALDIĞI İÇİN EV UYGUN FİYATA.
AMA İSTERSENİZ BENİM KAYINPEDERİN EMLAK DÜKKANINDAKİ İLANLARA BAKALIM. PAZAR BEN SİZİ DOLAŞTIRAYIM.
TAMAM DEDİK
ŞİMDİ ARAMIŞ BEN YARDIMCI OLAMICAM. BAŞINIZIN ÇARESİNE BAKIN. GİDİN KAYINPEDER YARDIM EDER SİZE DEMİŞ. OKADAR SİNİR OLDUMKİ. Bİ YARALI PARMAĞA İŞESEYDİ ŞAŞARDIM. ORDA EVLER 70-77 ARASIYMIŞ DEMİŞ. SANKİ BİZ BİLMİYOZ

BENDE ŞİMDİNETTEYİM. BAKTIM AÇTIM Bİ EVİ ...
ORDA BULDUM Bİ TANE 82.500 ARADIM SAHİBİNİ PAZARLIK FİYATI VARDIR DEDİ. GELİN GÖRÜŞELİM. HEMDE SAHİBİNDEN EMLAKCI PARASI YOK.
EŞİM NASIL KIZIYO ABİSİNE NİYE YARDIM ETMİYO. BENDE SEVGİLİ ELTİMMİ ACABA FİŞEKLEDİ DEDİM.
ODA BİLMİYOM DEDİ.
BENDE İNŞ ABİNİN BİZE Bİ İŞİ DÜŞER DEDİM. ODA NE İŞİ DÜŞCEK BİZİM GİBİ GARİBANA DEDİ.. İÇİME OTURDU YA. EVİ VAR ARABASI VAR. ÇOÇUĞU VAR. KARISI ÇALIŞIYO DEDİ.
DEDİMKİ DÜŞMEZ KALKMAZ Bİ ALLAH.

Canım sıkma canını her şeyde vardır bir hayır. Rabbim isteyen herkese hayırlı evler, işler, evlatlar nasip etsin. Aynen seninde yazdığın gibi düşmez kalkmaz bir Allah’tır canım. Yarın ne olacağımızı hiçbirimiz bilmiyoruz. Sen de eşinin fazla üstüne gitmemeye, sakin olmaya çalış. İkiniz araştırın, bulun, kimseden yardım talep etmeyin, kimseye bir şey söylemeyin.

boşver canım ya insan ektiğini biçer
işi düşmesin sana zaten, bence uzak olsun yeter
en azından eşin de durumun farkında, toz kondurmaz cinsinden değilmiş şükret :)
YOK YOK BİLİYO ABİSİNİ..
AMA EVLENMEDEN ÖNCE KREDİ ÇEKTİRMESİNİ BİLİYO DİYO EŞİM.Bİ VERDİ Bİ VERMEDİ KREDİSİN. AMA HELALİ HOŞ OLSUN.. YİNEDE BİŞİ DEMEM ÇÜNKÜ BU İŞE BENİ O SOKTU.
AMA YİNEDE KOPAMAZ ONLARDAN
AMA HERŞEYİNDE FARKINDA.

Aynen oyle canim keser doner sap doner gun gelir hesap doner hayirli degilmis size yardim etmesi oyle dusun nasibiniz bekliyor cnm biz de ew ararken boyle olmustuk aradik aradik sikinti cektik ewde tartistik derken en guzel evi bulduk sukurler olsun siz de en guzeli en iyisini bulcaksiniz

Bozma moralini canim. Esin kendini gariban diye kücük görmesin, mal mülk bunlar hep gecici. Yuvanizda huzurunuz eksik olmasin, gerisi de dualarimizla olur insallah.

Sen ne yaptin gülüm bittimi muayene?

kıyamam sana canım düşmez kalkmaz bir Allah Rabbim şahit hiç üzülme Rabbim herşeyi gönlünüze göre versin inşALLAH..bu bir sınav dünyası hiç üüzlme

Ewet masallah bu ay hersey yolunda hormon degerlerim cok guzel cikti o yuzden ignelere gerek yok klomeni de gunde 3 defa kullaniyordum 2 ye dusurdu iste 12. Gunumde takip baslayacak insallah yumurta gelisir

İnşallah hayırlısıyla canım, çok sevindim. Rabbim aynı sıkıntılara tekrar sokmasın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…