3. tur (yeni kisi alinmayacaktir)

oglak_kadini

The Devil's Advocate.
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
30 Haziran 2013
20.707
15.786

1. katre584.........................5
2. blgsdr..............................3.......okundu

3. -adre-...............................4
4. tuncer82..........................3........okundu
5. babamın_kızıyım..............4........okundu
6. kitapseverim....................4
7. asmunikal.........................3
8. e-brulim...........................3.......okundu
9. berree...............................4.........okundu
10. gulucukgs.........................4........okundu
11. berirem.............................4

12. katre arkadaşımızın hayirli bir yuva kurmasi icin okuyoruz

KIZLAR OKUDUM DIYE YAZDIGINIZ MESAJLARI OZELDEN ATARSANIZ IYI OLACAK SAYFALARDA GERI KALIYOR GOREMEDIGIM ZAMAN OLABILIYOR YA ALINTI YAPIN YA OZELDEN ATIN OPUCUKLERRR

TOPLAM...................................................41

KIZLAR SÜREMİZ İKİ (2) GÜNDÜR. AKSATMA YAPILMAMASI ÖNEMLE RİCA OLUNUR!!!!

Şimdiden herkesten Allah razı olsun......

Son düzenleme:
Amin cnm bu arada bende 3 olmasinin sebebi dun aksam an itibriyle adet olmamdir.
Aaa yine mi adet oldun, yeni bitmemismiydi canim? Hem birde uzun sürmüstü. Telaslandim bak simdi.
Katreye cok gelecekse ben 5 tane okurum gülüm.

Aaa yine mi adet oldun, yeni bitmemismiydi canim? Hem birde uzun sürmüstü. Telaslandim bak simdi.
Katreye cok gelecekse ben 5 tane okurum gülüm.
O ara kanamaydi dr ilac verip kanamayi kesti ilac bittikten iki gun sonra adet olursun dedi hakkaten pazartesi bitti ilac dun adet oldum hatta simdi hastanedeyim sira beklerken bos durmayim yeni listeyi yapayim dedim tahlil ve muayene yaptirip duruma bakilacak uygunsam tedavi surecimiz baslayacak insallah

allah yardımcın olsun canım

Hadi hayirlisi canim, Allahim insallah hersey yolundadir da bu kardesim de biran önce evlat hasretini dindirip bebegini hayirlisiyla alir kucagina. Muayene bitince mutlaka bize de haber ver.

Hadi hayirlisi canim, Allahim insallah hersey yolundadir da bu kardesim de biran önce evlat hasretini dindirip bebegini hayirlisiyla alir kucagina. Muayene bitince mutlaka bize de haber ver.
Insallah canim yhaa Allahin isine bak ben 3. Yum tahminimce bir hafta sonra bana gecilir yumurtam gelisirken okunacak ne guzel cikti kura insallah hayirlisi olur cnm

Insallah canim yhaa Allahin isine bak ben 3. Yum tahminimce bir hafta sonra bana gecilir yumurtam gelisirken okunacak ne guzel cikti kura insallah hayirlisi olur cnm

Cok güzel denk gelmis hadi hayirlisi

Amin cnm nedense gecen aylarda hep bu seferde bi sorun cikacak hissiyle geliyordum muayeneye hakkaten de cikiyodu bu sefer rahatim insallah bi sorun cikmaz ama oyle bi hissim de yok

Icini ferah tut canim, Rabbim kalbine göre versin, hepimiz senin icin dua ediyoruz. Hep iyi düsünmeye bak ki sonucta öyle olsun

hayırlısıyla başla canım, yeni konumuz hayırlı uğurlu gelsin inşallah
bebek isteyen herkes bu topikte bebek sahibi olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…