Makyaj Ürünleri 3. Temaya Uygun Göz Makyajı Yarışması (Vamp)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce temayı en iyi yansıtan makyaj hangisi?

• 1. yarışmacı

OY: 92 35,2%
  • 2. yarışmacı

OY: 56 21,5%
  • 3. yarışmacı

OY: 14 5,4%
  • 4. yarışmacı

OY: 91 34,9%
  • 5. yarışmacı

OY: 8 3,1%

• Ankete Katılan
    261
  • Anket Kapalı .
4. ARKADAŞA VERDıM 1 ARKADAŞIDA BEGENDIM KARARSIZ KALDIM AMA ELIM 4 E GITTI VALLA kaydirigubbakcemile

4.yarışmacı İlarzummmopuyorumnanaktan dehşet-ül vahşett sanat yapmışş resmenn :lepi:alkisalkisalkis

ben hala oyumu kullanamadim iyi mi, ne olacak benim bu kararsizligim ya:mymeka:
gonlumun birincisi arzum, benim gozumde bir makyaj ustasi, saheserler yaratacagini
biliyorum otomatikman oyum sana ee tabi biraz duygusallikta varnaniknanik
ama oyum bu kez farkli bir kullaniciya gitsin 1. ye veriyorum butunluk olarak vampligi yansitmis,
begendim digerlerini de cok begendim hepiniz emek verip katilmissiniz tesekkur kizlar...a.s.

kızlar çok teşekkürler şekerler

ben de en çok 1. yi beğendim

masum wamp olmuş beni etkiledi

harika yapmışş harikaaaaaaaaaaa

Açıklama yapma gereği duydum birisi neden yüzünü eklemedi demiş o yüzden.
Ben geçen hafta ameliyat oldum, yüzüm gözüm morluklar ve şişlikler içinde
Sadece katılmış olmak için makyajımı yaptım ve gözümü ekledim.
Yüzümü eklesem wamp değil wampir makyajı olurdu :roflol:

december evt arkadaslarin vampdan anladigi goz altina beyaz kalem cekmek,
sekilden belli oldugu uzre,
sen ne anliyodun yapip sergileseydin de bir de seninkini gorseydik:smiley-cool:

soru görmeye bile tahammülünüz yok bakıyorum. cümlemi kendinize yakışır biçimde anlamışsınız tebrik ederim oysa basit bir soru sormuştum, algılanması o kadar da zor değildi.

yarısmaya katılanları tebriik ediyorum,herkesin emegine saglık....ben 1-4 arasında cok kararsız kaldım oyum 1 e gittizemuszemus
sonucu cook merak ediyorum...

2 numero kim ya artez mi??:uhm:ya ben hangisini seçceğimi şaşırdımm şimdiikk ama valla süpersiniz hepiniz?:hooray:bi de benim anlamadığım bu yarışmalar nerden ve ne zman duyuruluyorr benim haberim yok hep kaçırıyorum o yüzdenn:1closedeyes::mymeka::sm_confused:

arkadaşlar hayırlı olsun oyum ilarzuya gittiii.2 ve 4 arasında kalmıştım daha çok keşke 2 numara kimse daha büyük bi foto koysaydı diğer arkadaşlar giib daha net algılayabilirdimm.1 numaralı arkadaşın güzel olmuşş ama daha çok gothik havası vermiş vamptan çokk.herkesin emeğine sağlıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…