Makyaj Ürünleri 3. Temaya Uygun Göz Makyajı Yarışması (Vamp)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

Sizce temayı en iyi yansıtan makyaj hangisi?

• 1. yarışmacı

OY: 92 35,2%
  • 2. yarışmacı

OY: 56 21,5%
  • 3. yarışmacı

OY: 14 5,4%
  • 4. yarışmacı

OY: 91 34,9%
  • 5. yarışmacı

OY: 8 3,1%

• Ankete Katılan
    261
  • Anket Kapalı .
neden hemen muhalefet oluyosunuzki:eek:klava:...forum neticede burası beğenende olacak beğenmeğende soru soranda eleştirende...:eek:lmaz:

peki siz neden muhalefet oldunuz benim yorumuma:smiley-cool:
rahat olun lutfen,
evet dediginiz gibi burasi bir forum ve bende forumun bir kullanicisi olarak fikrimi yazdim.
Bilmem anlatabildim mi:smiley-cool:

peki siz neden muhalefet oldunuz benim yorumuma:smiley-cool:
rahat olun lutfen,
evet dediginiz gibi burasi bir forum ve bende forumun bir kullanicisi olarak fikrimi yazdim.
Bilmem anlatabildim mi:smiley-cool:

siz resimleri eleştireni eleştirdiniz,
ben resimleri eleştireni eleştirdiğiniz için sizi eleştirdim...
bilmem anlatabildimmi...
ben gayet rahatım siz rahat olun:sm_cool:

tadli biliom kuzu ama bugün olacagi denmedi.. bugün karar verilip bugün sonuclanmis bir yarismami bu ? arzu daha bugün yapti makyajini :S
baska temada yine bir makyaj yarismasi istiyorumm..
yikarim ulen burayii :eek:klava:

vamp makyajın ne demek olduğunu hepimiz biliyoruz arkadaşlar, bir göz kalemi bir kırmızı ruj ile oldukça vamp olunabilir ama tüm yüz foto koymak ve ona göre poz vermek gerekir ki bu da forum gibi herkese açık bir ortamda zor. bu nedenle makyaja başlamadan önce biraz araştırdık, baktık ki son moda çekimlerde örneğin dior'da vamp makyajda hafif vahşi bir efekt de katılmış, bu nedenle öteki türlü bir makyaj ve foto koymaktansa bunu denemek çok daha mantıklı gelmiştir yarışmaya katılan arkadaşlarımıza.

tadli biliom kuzu ama bugün olacagi denmedi.. bugün karar verilip bugün sonuclanmis bir yarismami bu ? arzu daha bugün yapti makyajini :S
baska temada yine bir makyaj yarismasi istiyorumm..
yikarim ulen burayii :eek:klava:

bebem sanki yazmisti ya 11 e kadar resim gonderilecek diye,
yanlis mi hatirliyorm aceba:uhm:
neyse can saglikligi olsun bebetom bidahakine katilirsin:asigim:

o zaman ben görmedim :KK43:(((((((((
bidahakine insallah.

herkes acabiliyormu yarisma topigi?
ben hergün acarim size :KK70:DDDD

5 arkadasta emek sarf edip birseyler yapmaya calısmıs cokta guzel olmuslar...en onemlisi cogu kısının yapmadıgını ,yapmadıgını yapmıslar bu yuzden onları kırmayacak sekilde yorum yaparsak eger daha iyi olur

5 arkadasta emek sarf edip birseyler yapmaya calısmıs cokta guzel olmuslar...en onemlisi cogu kısının yapmadıgını ,yapmadıgını yapmıslar bu yuzden onları kırmayacak sekilde yorum yaparsak eger daha iyi olur

emege saygi ve kirmadan yorum yapmak degil mi lenslerini sevdigim:1rolleyes:

evet cok rahatsiniz, belli oluyor:smiley-cool:

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. La Edri

-------------------------------------------------------------------------------------------

uğraşıp resim ekleyen arkadaşları tebrik ederim, ilarzu yine süpersin tatlım ama bu kez oyum 1 numaraya gitti

bence 1 numerolu arkadasin makyaji konuya en uygun olani.

2 numerolu arkadasin makyajini tam cözemedim ..alttaki resimdeki baska biri .. o neden orda ve yarisan makyaj hangisi :S

arkadaslar tartisma ortami yaratmasaniz ..

yarisan arkadaslara büyük haksizlik oluyor. konuyu dagitiyorsunuz.

2 numerolu arkadasin makyajini tam cözemedim ..alttaki resimdeki baska biri .. o neden orda ve yarisan makyaj hangisi :S

o makyajdan esinledigini belirtmek istemıs yani ...

Son düzenleme:

bebegim artez demek istemis ki vamp makyajimi bu hatunun makyajdan esinlendim
o yuzden o hatunun resmini eklemis, yukarda olan artez in makyaji hihoyyyt

Cahil ile sohbet etmek güçtür bilene, Çünkü cahil ne gelirse söyler diline. La Edri

-------------------------------------------------------------------------------------------

uğraşıp resim ekleyen arkadaşları tebrik ederim, ilarzu yine süpersin tatlım ama bu kez oyum 1 numaraya gitti

yonetime havale ediyorum sizi, topigin tadi kacmasin
gene de yazacaklariniz varsa ozelden yazabilir yahut profilime not dusebilirsiniz,
buranin havasini bozmayin..hihoyyyt

X