3. sınıfa giden oğlumun öğretmeni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Mizah cok istersen aynaya bak

Ay siz gerçekten sağlam trollüyorsunuz Şapka çıkardım
ve
Sanki bugun bir kaç kişi aralarında anlaşmış konu açmış hayır acaba arkadaşlar mı???
size bu zeka yüklemesi allah vergisi mi yoksa anneniz sizi üniversite hastanesinde mi doğurdu? Cidden bazen saçma sapan şeylerle insanları zan altında bırakıyorsunuz . O beyin ağırlık yapmıyor mu ciddi soruyorum 0 şaka

Birkaç sayfa önde bir üye alıntılamış. Yorulmayın diye getirdim

Öncellikle iyi aksamlar benim 3. Sinifa giden bir oglum var ve daha okul yeni basladi biliyorsunuz. Gecenlerde ogretmeni beni arayip okula gelmemi rica etti. Bir sorun mu var dedim. Gelin ole konusalim dedi. Ben de gittim bir gun oturduk odasinda. Neden cagirdiniz biraz hizli olun evde halletmem gerekenler var dedim. Kusura bakmayin ciddi olmasaydi cagirmazdim. Mehmet burak cok asi hic laf dinlemiyor dedi. Nasil yani dedim. Zil caliyor oglum iceri gir diyorum girmiyor. Derste kafasina gore tuvalete gidiyor. Derse el kaldirip soz hakki istiyor sonunda bir katkisi olacak derse diye izin veriyorum gegiriyor. Terbiyesiz anneni cagiricam senin diyorum. Pazarda giderken ananas aldirdim gibi sacma sapan seyler soyleyip tuhaf tuhaf guluyor. Dedi. Bende dedim ki acaba sizin mehmet buraka karsi tutumunuz yanlis olabilir mi o evde hep benim sozumu dinler hic boyle seyler olmaz belki siz ona kötü davranmissinizdir ve bence abartiyorsunuz ben cocugumu taniyorum dedim. Ogretmen oflayip puflamaya basladi sonrada dedi ki bakin hanimefedi haftanin basindan beri 5 veli aradi mehmet burak i sikayet etmek icin. Ne yapti benim cocugum bu insanlara ne istiyorsunuz dedim. Kizlarin sacini cekiyormus bir cocuga yumruk atmis. Ne var bunda o sadece cocuk öğrenecek dedim. Siz ogretmezseniz nasil öğrensin dedi. Sizden ogrensin diye okula yollamistik sifatiniz da ogrwtmen saniyoduk ama siz degil mehmet burak a bi kopege bile bi sey ogretemezsiniz deyip kapiyi vurup ciktim. Simdi cocugu okuldan mi alsam ogretmeni sikayet mi etsem karar veremiyorum. Siz olsanız napardiniz?

‘Better’ konusunda ciddi olmadığınızı umuyorum.

‘Better’ konusunda ciddi olmadığınızı umuyorum.
Gayet ciddiyim.Sizin İngilizceniz olmayabilir ama ben ilk okulda yabancı diller klübündeydim .Allaha şükür okuduk ta cahil değiliz konu sahibi ne anlamda kullandığını yazabilir .Bakalım kim yanlış anlamış

teşekkürler. sayfa atlayıp okudum onu yazmadan önce ama keşke 2.yazan alıntılasa aramaktan kurtuluruz manasında demiştim

Allahım bu nedir öğretmen sizi çağırıyor siz hızlı anlatin evde işlerim mi var diyorsunuz ne kadarda ilgili bir anne bi o kadarda fake buram buram

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…