3. sınıfa giden oğlumun öğretmeni

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Niye fake damgası vuruyorsunuz ki , yeminle aynı böyle velilerle uğraştığımız oluyor
Canım
Hesap 45 dakika önce açılmış
Damga ordan geldi bence
İlk konu buve hiç başka yorumu yok hesabı açanın..
Buraya da dan dan çocuk ismi yazmış.
Acaba bu çocuk bi okulda birini yıldırdı da deliren başka bi veli mi açtı
Ya da öğretmen?
Benim annem de ilkokul öğretmeniydi ve ne varoş bölgelerde çalıştı. Ne haşere tipler vardı, anneleri bigünden bigüne annemin üstüne yürümedi.
Hocağnım da hocağnım derlerdi..

Öğretmeni beter edicem derken ?şaka gibi ya nerden nereye.

Arkadaşının gözüne yumruk atmalar falan.ben şok

Çocuk arkadaşlarının saçlarını çekmeyip, yumruk atmamayı ve toplumda nasıl davranması gerektiğini aileden öğrenir. Okulda ‘görgü kuralları’ diye bir ders yok. Söz alıp geğirmemesi gerektiğini siz öğreteceksiniz. Çocuktur elbet kavga ederler. Ama siz bunu çocuktur diye hafife almayacaksınız. Kimse benim çocuğuma yumruk atamaz benimki de atamaz..Çocuğunuzun okuldaki problemlelerinin de evdeki işlerinizden daha az önemli olması eğitime verdiğiniz değeri gösteriyor aslında. Öğretmen için çok üzüldüm. Umarım işerde oğlumun sınıfında annesi sizin gibi olan çocuklar olmaz.

Buradan öğretmenlere tavsiye veriyorum hiçbir velinizle yalnız konuşmayın yanınızda muhakkak şahit olacak birisi olsun

Bunlara dava açıp yazın 2 aylık tatilde de tazminat paralarını çatır çatır yemek için lazım olur.

Böyle veliye böyle tutum.

Varoş bölge derken??Baya zekisin heralde . Bravo bak bak kimse anlamadı bi sen anladın.Varoş bölge neresiymiş bi örmek ver bakalım?

Varoş bölge, haşere tip mi?
Şahika sen misin

Evde işi varmış niye çağırmışmış

Evdeki işi de kesin fasülye ayıklamak falandır tavırlara bak.
Sen sanki evinde ne yapıyorsun ? Atomu mu parçalıyorsun ? O fasülye yapıyor da sen bezelyeyle mendelin genetik çalışmalarına yeni bi soluk kaZandırmak için mi uğraşıyorsun ? Kimse bu işe yaramayan ev hanımı muhabbetini yemez

Ben fasulye ayikliycam mi dedim isim vardi iste. Herkez sacma sapan yorum atti sildim. Ne ab
Evde işi varmış niye çağırmışmış

Evdeki işi de kesin fasülye ayıklamak falandır tavırlara bak.
Ben fasulye ayikloycaktimmi dedim. Hem konutu zaten sildim sacma sapan yorumlariniz yuzunden bi tavsite istedim bi sulaleme kufur edilmedigi kaldi.

Öğretmeni beter edicem derken ?şaka gibi ya nerden nereye.

Arkadaşının gözüne yumruk atmalar falan.ben şok
Siz gerçekten eğitilmez insanlarsınız!!! Kadın beter derken better anlamında kullanmış İngilizcedeki good better yani en iyi demek .insanları yargılamaya bayılıyorsunuz .

Şuan dava actilar geldi

ya geç kaldım be konuya.. silinmiş bile içerik..
neyse yakın zamanda çıkan best troll konum hala bebişine hava aldıran hanım kızımız..
yaratıcılık, mizah hiç yok burada.

bir de lütfen bilinçlenelim arkadaşlar. böyle konularda 2.kişi alıntılarsa rahat ederiz. teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…