3 kelime 1 cümle

Televizyonda kelebek belgeseli izlerken yanlışla buzlu suyun için de olan tektasimi yuttum.

Ahir, Ferrari,kuru fasulye

Narsist olan kocamla karşılıklı tavla oynarken yanlışlıkla zar diye oyuncak tavşanı attım.

At,uzay, kılıç

At binenin, kılıç kuşananındır sözünü hiç duymamış olan kocam bana uzaylı görmüş gibi baktı.

Paspas, böcek, minnet

Paspasın altındaki böceği görünce eşim hemen aldı dışarı attı eşime çok minnet duydum hem beni hem onu kurtardı
kader,ejderha,kuyu

Paspasın altındaki böceği görünce eşim hemen aldı dışarı attı eşime çok minnet duydum hem beni hem onu kurtardı
kader,ejderha,kuyu
Eltim Kader tarlamızdaki kuyudan su çekmek isterken içinde ejderha var diye deli gibi sağa sola koşmaya başladı.

Uzatma kablosu - Diş macunu - Kriko

Eltim Kader tarlamızdaki kuyudan su çekmek isterken içinde ejderha var diye deli gibi sağa sola koşmaya başladı.

Uzatma kablosu - Diş macunu - Kriko
Tam ütü yapmak için uzatma kablosunu ararken, marketten aldığım diş macununu arabada unuttuğum aklıma gelince arabaya inip gördüğüm lastik inme manzarası karşısında krikoya ihtiyacım olduğunu farkettim.

oje, bilgisayar kasası, çamaşır deterjanı

Bilgisayar kasasına bulaşan ojeyi çıkartmak için sosyal medyada gördüğüm çamaşır deterjanıyla çıkartma taktiğini uygulamaya karar verdim.

Uçak, cübbe, nezaket

Bilgisayar kasasına bulaşan ojeyi çıkartmak için sosyal medyada gördüğüm çamaşır deterjanıyla çıkartma taktiğini uygulamaya karar verdim.

Uçak, cübbe, nezaket
Cübbeli amca uçakta nezaketli davranmanın önemini vurguladı.

virgül, sigara, çöp poşeti

Nokta ile Virgül Stand-Up gösterisi için yeteri kadar sigara alarak siyah çöp poşetine sakladım ve içeri daldım

Kürdan - Kanalizasyon - Yastık

Annemin ekonomi yapayım diye hazır almak yerine köyden getirdiği yün yastık, yorgan yüzünden evi pire bastı.

İnek, hoşaf, sigara

Eşim inekleri doğuramadığı için yardıma gittiğinde bir yandan hoşaf içerken, bir yandan da sigaram nerde diye düşündüm.

kahve, güneş gözlüğü, su bardağı

Rüyamda deniz kıyısında güneşlenen bir tembel hayvandım.

Vaşak, masal, sim

Enflasyona inat Çıtır simidimi yerken aniden başımın üstünden füze geçti.

Sarımsak - Tuvalet kağıdı - Mübaşir

Fayans ustası banyo tadilatında fayans arasında tektaş buldu. Ama bize Beştaş buldum dedi. Bilmiyordu ki kameraya yakalandı

jigolo - terlik - şurup

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…