3 kelime 1 cümle

Tatsız bulduğum hünnapı, tahin döküp mü yesem diye düşünürken, elim tezgahın üzerindeki kavanoza çarpınca fayanslar mahvoldu.

Fesat, su, akşam

Telgrafın tellerine şal asıldığını elimdeki kandil ışığı sayesinde şahit oldum.

kabartma Tozu - Tuvalet Fırçası - LCD Tv

Temizlik yaparken bir yandan da keke kabartma tozu koymuş muydum diye düşündüğümden, Lcd Tv'yi toz alma fırçası yerine tuvalet fırçasıyla temizlemeye kalktım.

Komşu, turşu, kuş

markete gittim kabartma tozu tuvalet fırçası aldım gelirken beyaz eşyacı vitrininde Lcd tv gördüm oha ne öyle ev alır gibi fiyatı

Ücret yağmur kağıt

Ücret ödememek için yürürken yağmura yakalandım alışveriş listesi yaptığım kâğıt ıslandı.

köpek,dizi,buzdağı

Netflix isimli dizi/film platformunda Titanik izlerken, tam gemi buzdağına çarpacağı sırada köpeğim havlayınca havaya sıçradım.

Mucize, Robot , Eyfel Kulesi

Robot Eyfel kulesine çıkıp mucize gibi olan manzarayı izledi.

Hap, tabak, yorgan

Nezle olup yorgan döşek yataklara düşüp bir tabak çorbaya muhtaç kalacağıma baştan vitamin haplarımı içip bağışıklığımı güçlendirmeyi tercih ederim.

Makyaj kutusu, baza, merhem

Makyaj kutum bazanın altına düştü alayım derken kolumu çarptım merhem sürdüm
halı saha,aşk,pizza

Çok kötü üşütmüş grip olmuşum. Attım kendimi köyde ana evinde Sedire , açtım televizyonu TRT Belgesel de, Şempazelerin üreme aşamalarını izliyorum.

Çay Kaşığı - Dildo - Borsa

Çok kötü üşütmüş grip olmuşum. Attım kendimi köyde ana evinde Sedire , açtım televizyonu TRT Belgesel de, Şempazelerin üreme aşamalarını izliyorum.

Çay Kaşığı - Dildo - Borsa

Alışveriş sitesinde dildo ararken odaya biri girince göstermelik olarak borsa sayfasını açıyordum ki o panikle elim çay bardağına çarpınca çay kaşığı yere fırladı.

Susuz - lanetli- televizyon

Televizyonda haberleri izlerken İstanbul'un yakın zamanda susuz kalma riski olduğunu duyunca buna sebeb olanlara lanet okudum.

Murat 124 - Toplu iğne - Mango

Televizyonda haberleri izlerken İstanbul'un yakın zamanda susuz kalma riski olduğunu duyunca buna sebeb olanlara lanet okudum.

Murat 124 - Toplu iğne - Mango

Murat 124 le Mango konserine gittiğimizde en arkalardan izlemek zorunda kaldık konser okadar kalabalıktı ki yere toplu iğne atsak durmazdı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…