3 kelime 1 cümle

Yan komşumuz işleri batırınca arabayı satıp inşaat sektörüne girdi cebinde beşik almaya bile parası yok

Haksız, müge anlı, brokoli
Müge anlı suçlu olan brokolinin üstüne gitti brokoli de bana haksızlık etme sarışın dedi
Kızartma-sifon-arabesk

Vakumlu hurça üzerinde atlas haritası olan saksıyı koydum.

Araba, balık, şaşkın ördek
Arabayla gidip pazara Balık aldım akşam Balık pişirirken ördeğim arkadaşını pişirdiğim için bana şaşkın ördek gibi baktı sonra onuda pişirmeyeyim diye kaçtı

parke—klarnet-sivilce

Taksimde sarı parke giymiş yüzü sivilceli bir genç klarnet çalarak harçlık topluyordu

Kalorifer, termos, çerçeve

Termostan koyduğum çayı içerken yanlışlıkla elimi vurduğum çerçeve uçarak kalorifere çarpıp kırıldı.

Zengin
havuç
bal

Bol malzemeli ballı havuçlu kek yaptım oh keyfim zenginler de.yok missss

Mucize yaprak modem
Yaprakların döküldüğü bir sonbahar gününde modemi açarak havuçlu kek ve kahve eşliğinde mucize gibi bir film izlemenin tadı hiçbir şeyde yok

Bornoz sarmaşık boncuk

Son düzenleme:
Çeyizimden çıkardığım boncuklu bornozumla eşimin yeni aldığı sarmaşık çiçeklerini suladım

Hediye, çam ağacı, mum

Yeni yıla girerken mum ışığında süslediğim çam ağacının dibine hediyeleri yerleştirdim

Şişe püskül ayna
Zeytinyağı şişeme püsküllü koruyucu örtü ördüm.
Mutfakta bu şişemi aynanın üstüne yerleştirim. Çok güzel oldu.

Mandalina - Oksijen - Tırnak makası

mandalina kokulu bahçede oksijen almaya çıkmıştım cebimdeki tırnak makası düşmüş kaybolmuş

Tur
Ateş
Keklik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…