Yöresel Tarif 3.Hafta Pınar Labneli İftar Sofraları Yarışması Oylama

Yöresel Yemekler

En başarılı bulduğunuz ''Pınar Labneli İftar Sofrası '' hangisidir?

• Ankete Katılan
    446
  • Anket Kapalı .
minik bacı sen fi tarihinde mi evlendin? 12 kişilik takım 190₺ hiç görmedim şahit bile olmadım :KK53:
vardı canım :)) ku.... Karac.... 300-400 civarıydı :))
Cnm sana yazdım görmedin mi? kütahyanın 100-150 arası setleri var.. bir tık daha çok olanı var 250 lira.. 6 kişilik.. Her züccaciyede var..
görmedim ben bildirim çok olunca kaçıyor :))
1999 da çeyrek altın 9 ₺ di :KK45:
altın hesabına vurursak benim 12 kişilik takım 45 ₺ :KK70: :KK70:
Benim evlendiğimde 36 liraydı çeyrek sene 2008 :eek: alimiyon alimiyon

Benim 190 rakamı ile çok bağlantım var evlenmeden çok çok ciks bir takım almıştım kendime annem onun için cumhuriyet altını bozmuştu düşün :KK70: şuan hayatta elbise için kimse cumhuriyet bozmaz :KK70:

çok uçtu fiyatlar malesef :KK43:
gariban işi tahta alalım desek bambular da pırlanta değerinde:KK70:
Bir ara kazen bir topikte kendi bahcesinden foto atmisti kütükleri kesmiş böyle dilim dilim

İçimden dedim ki hediye göndereceğine keşke bunlardan gönderse :KK70:

vay beee paranın hiç haysiyeti kalmamış :KK14:
Ben 36 liraya çeyrek bozdum evlendiğimde sonra onları bilezik yaptık bir dönem hani altın bir anda fırladı ya ondan bir sene sonra da ev aldık elimizdeki altın ikiye katladı bir anda :KK53:

benden 8 sene önce evlenmişsin o zamanlarda 190₺ yemek takımı 36₺ çeyrek almak normalmiş😂
Yani o fiyatlada markalarin takimlari vardı ama böyle modeli tutmayan satılmayan şeyler vardı bende marka tutkusu yoktu ucuz diye almıştım

Düşün Tef.. ütü 70 liraydı ozaman en yüksek modeli :KK70:

Yani o fiyatlada markalarin takimlari vardı ama böyle modeli tutmayan satılmayan şeyler vardı bende marka tutkusu yoktu ucuz diye almıştım

Düşün Tef.. ütü 70 liraydı ozaman en yüksek modeli :KK70:
benim 4 sene önce 280₺ aldığım ütü şu an 800₺ bandında benim oğlan su haznesini kırdı servise gitti eski düzen kalmadı yeni kaç para ulan dedim baktım yerime oturdum :KK53:

benim 4 sene önce 280₺ aldığım ütü şu an 800₺ bandında benim oğlan su haznesini kırdı servise gitti eski düzen kalmadı yeni kaç para ulan dedim baktım yerime oturdum :KK53:
Benim hala çeyizlik ütü kullaniyorim tutacak sapının bir kısmı kırık

Daha önce yanık kokuyor diye tamire gönder dim adam bunda yanık yik demis geri göndermiş yanmasını bekliyoruz 😂

Benim hala çeyizlik ütü kullaniyorim tutacak sapının bir kısmı kırık

Daha önce yanık kokuyor diye tamire gönder dim adam bunda yanık yik demis geri göndermiş yanmasını bekliyoruz 😂
yanmaz da daha o senin çocukları everir torunları da görür :KK53:

X