3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

Ben de 2 yumueta topladıkar 2 de olgun çıktı döllendi 3. Güne geldi iyi durumda donduruldu. Şimdi 1 ay rahim dinlendirme bunyakında hasta olunca gene gidicem sizce o 2 embiryou koyayım mı yoksa tekrar mı toplayalım. Rezervim az .

Ben de 2 yumueta topladıkar 2 de olgun çıktı döllendi 3. Güne geldi iyi durumda donduruldu. Şimdi 1 ay rahim dinlendirme bunyakında hasta olunca gene gidicem sizce o 2 embiryou koyayım mı yoksa tekrar mı toplayalım. Rezervim az .
Bunu en iyi doktorunuz karar verir

Doktor da bana bıraktı. Sizce ne yapmalıyım 3. Gün birisi 9 biris 10 hücreli iyi durumda dediler 1 aydır donuklar. Şimdi rahim filmi falan çektirdim tekrar regl olacağım yakında. Ne yapacağımı bilemiyorum
Canım kendini yorma işi de şansa bırakma. Sen dinlendikten sonra 2 oluşan embriyoyu transfer olursun. İnşallah gönlünde ki olur. 🤲

Aldım,malesef negatif,kaliteleri çok iyi demişlerdi,herşey iyi,ama olmuyor,çok üzgünüm,temmuz gibi bir de bahceciye gidelim görüşelim diyoruz bakalim
Hayırlısı olsun üzülme üzüle üzüle saçlarımız beyazladı öyle iyi anlıyorum ki. Bizde bir kaç ay dinleneceğiz sonrasına iyice Araştırıp tekrar başlayacağız bakalım

Hayırlısı olsun üzülme üzüle üzüle saçlarımız beyazladı öyle iyi anlıyorum ki. Bizde bir kaç ay dinleneceğiz sonrasına iyice Araştırıp tekrar başlayacağız bakalım
Öyle valla saçlar beyazladi,aynen biz de öyle düşünüyoruz,tüm imkanları zorlayıp araştırıp deneyelim bir daha diyoruz,Allah hepimize nasip etsin

AMa ben birdaha toplatmayı düşünüyorum habuz gibi az da olsa sonuç alırken kenarda dursun istiyorum

Kızlar merhaba 13 ocak transfer oldum bugün ikinci günüm. Bu benim ikinci transferim ilk transferimde tek embriyo konuldu tuttu ama 6-7 hafta düşük yaptım :KK43: 6 ay sonra ikinci transfere hazırlandık iki embriyom vardı ve ben ikisini istediğim dr um sağolsun ikisini transfer etti. İlk sürecimden biraz farklı ilerledik ilaçlarım çoğaldı ve transferden bir gün önce makrofaj aşısı oldum. Çift embriyo transferi olanlara burada buluşup bu süreci paylaşalım 😍
Merhaba benimde iki embryo yerleştirildi 24 ocakta 3. Gün embryosuydu beklemedeyim bakalım senin sonucun belli mi?

Merhaba kızlar Allahım bu yolda olan herkesin yüzünü güldürsün tez vakitte anne olmayı nasip etsin bize. Bende 5. Gün çift embriyo transferi oldum bugün 2. Günüm beklemek zor ne zaman test yapsam 7. Gün yapsam varsa silik olarak çıkar mı acaba

Merhaba kızlar Allahım bu yolda olan herkesin yüzünü güldürsün tez vakitte anne olmayı nasip etsin bize. Bende 5. Gün çift embriyo transferi oldum bugün 2. Günüm beklemek zor ne zaman test yapsam 7. Gün yapsam varsa silik olarak çıkar mı acaba
Hiiiççç kafanı bulandırma direkt kan testi ver. Rabbim hayırlısını nasip etsin inşallah 🙏

Amin inşallah, inşallah.🤲 Belirtileriniz bebişlere işarettir inşallah.🤲 Ben de ne E2 ne de progestana bakıldı. Doktorunuz mu istedi siz kendiniz mi baktırdınız? 37 nasıl bir değer iyiye işarettir inşallah.🤲 Ben de göbekten prolutex flaxon, günde 3 adet fitil, 3 estrofem, inofolic, D vitamini ve aspirin alıyorum. Bunun dışında ilaç verilmedi. Ben de ağrı ve batmalar da yok. Belirti olmaması biraz can sıkıcı. Bugün aradım sordum belirti aramayın dediler. Belirti şimdi pek olmaz dediler. Rabbim sağlıkla huzurla bebeciklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah.🤲 🐥🐥🐥🐥
Doktorum istemişti. Benim bugün transferden sonraki 10.gün dünden beri hiç bir belirtim kalmadı. Ağrı sızı batma. Rabbim hayırlısı nasip etsin inşallah hepimize 🤲

Kızlar merhaba 13 ocak transfer oldum bugün ikinci günüm. Bu benim ikinci transferim ilk transferimde tek embriyo konuldu tuttu ama 6-7 hafta düşük yaptım :KK43: 6 ay sonra ikinci transfere hazırlandık iki embriyom vardı ve ben ikisini istediğim dr um sağolsun ikisini transfer etti. İlk sürecimden biraz farklı ilerledik ilaçlarım çoğaldı ve transferden bir gün önce makrofaj aşısı oldum. Çift embriyo transferi olanlara burada buluşup bu süreci paylaşalım 😍
Merhaba nerde tedavi oldunuz serüvenimiz çok benziyor ben de transfer oldum test günümü bekliyorum

X