3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

Kizlar bana destek verin nolur
31 aralıkta 3.gun 2 taze embriyo transferi oldum 12 ocak betam 150 çıktı 14 ocakta 199. 9 16 ocakta 196.9 dr cogul başladı teke indi diyor teorisi bu yarin yine kan vericem böyle bir durum yaşayaniniz varsa nolur yanıt versin
Merhaba çok geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olur. Sonuç basıl oldu bizimde şuan sizinle aynı yaşıyoruz korkuyoruz sevinemiyoruz. Allahım bizede nasip etsin rabbim sağlıklı evlat versin.

Merhaba çok geçmiş olsun inşallah hayırlısıyla kucağınıza almak nasip olur. Sonuç basıl oldu bizimde şuan sizinle aynı yaşıyoruz korkuyoruz sevinemiyoruz. Allahım bizede nasip etsin rabbim sağlıklı evlat versin.
Korkma kuzum verende o alanda sen Allaha dua et bizim durum enteresan hale geldi kendi drumuza guvenimiz bitti bıraktık baska bir kadin dogumcuya gittik kese gördü 5hafta oda bugün dediki kese var bebek yok yani kese de gorsen bebek gorunmesi lazim bebekte görsen kalp atışı bu süreç zor yorucu o yuzden sakin uzulmeyin ben çöktüm cıvıl cıvıl insandim nene gibi oldum sinir sistemim bozuldu ama bak suan gocuk altinda kalan annesiz bebekleri bebek siz anneleri düşün dua et Rabbim ne beta dinler ne kese isterse iki kaya arasına çiçekler çıkarır inan dua et bende edicem sende bana et nolur

Korkma kuzum verende o alanda sen Allaha dua et bizim durum enteresan hale geldi kendi drumuza guvenimiz bitti bıraktık baska bir kadin dogumcuya gittik kese gördü 5hafta oda bugün dediki kese var bebek yok yani kese de gorsen bebek gorunmesi lazim bebekte görsen kalp atışı bu süreç zor yorucu o yuzden sakin uzulmeyin ben çöktüm cıvıl cıvıl insandim nene gibi oldum sinir sistemim bozuldu ama bak suan gocuk altinda kalan annesiz bebekleri bebek siz anneleri düşün dua et Rabbim ne beta dinler ne kese isterse iki kaya arasına çiçekler çıkarır inan dua et bende edicem sende bana et nolur

Beta ya da çok takma güveniyor hissediyor isen dr una guvensende dis gebelik yok efendim boş gebelik neler diyorlar sen guvenmedin aklinda soru işareti kaldiysa herkesin vücudu fizyolojik durumu başka insani orneklere değil direk tup bebek drn dışı 1 2 dr a muayene git teyit etmeden adim atma derim

Kuzum böyle 1 2 değer sonrası bu arada degerim katlanmaya başladı 2 gunde 1 kan vermeye devam etmeni istemesi gerek drn 198 sonrası 475 750 1090 1790... Şeklinde katladı ama drm buna rağmen sağlıksız dedi açıklama yapmadan bizde başka dra gittik hatta 2 ayrı dra baktılar drumun 2 hafta öncesi vazgeçtiği bebekten 2 ayrı dr kese gördü geçen hafta ama bu hafta çağırdı baktı smdide Kese var bebek yok diyorlar ama yine erken 5.hafta onunda vakti var sabır inan güven dua et olucak o var de hisset ne. Blim ben ondan hala vazgeçmedim

Ol duranda rabbim öldürende. Bu zamanda hala çocuk istiyoruz rabbim eli ayağı düzgün sağlıkla sıhatlı evlatlar dünyaya getirmeyi nasip etsin. Allah yolunda olsun bu dünyada arkamızdan dua edenimiz olsun. Rabbim bizlerede tattırsın bu duyguyu. Öyle biz sevinemiyoruz çok yol uzun her adım başka korkuyu getiriyor. Rabbimin imtihanı sakin kalıyoruz ama Allahımda bizim dualarımızı kabul etsin istiyoruz. Canım seninde hakkında hayırlısı neyse o olsun. Kendini üzme herşey Allahtan rabbim bizlere sağlık versin eşimize sağlık versin. Hala umut vardır.

Kizlar beta hcg 7. Gun 4.59 cikti sizce yukselirmi birakayimmi ilaclari hic olmasa 0. Larda cikar dediler kafam cok karisik ve uzgunum

Benden 22 yumurta toplandı 3 tanesi 3. Güne gelip donduruldu çok şükür bende de bir sorun yok sperm sorun olduğu için 3 tane embriyo kaldı elimizde ilki tuttu düştü geriye kalan iki taneyi bu denememde transfer edildi ama olmadı negatif. Bundan sonra ki süreci ilk önce alanında uzman üroloji uzmanı ile başlayacağız bakalım
Merhaba bizimde sizinle benzer hikayemiz İzmir'de tüp bebeğe başlamak istiyorum.
İyi bir ürolog arayisindayim.
Medicana da ürolog doktoru onerilmişti şuan ismini hatırlamıyorum.
Siz hangi doktora gidiyorsunuz eşiniz için?

Merhaba bizimde sizinle benzer hikayemiz İzmir'de tüp bebeğe başlamak istiyorum.
İyi bir ürolog arayisindayim.
Medicana da ürolog doktoru onerilmişti şuan ismini hatırlamıyorum.
Siz hangi doktora gidiyorsunuz eşiniz için?
Merhaba canım biz uygar miçooğullarına gittik özel can hastanesinde kendisi. Memnun kaldık şimdilik takviye kullanıyor eşim 3 ay sonra sperm değerlerine bakılacak. Ve dr um bize siz tüp bebek için son basamak sizde son basamaktan başlamışsınız dedi çok üzüldük :KK43: bizden sperm y kromozom mikrodelesyon testi istedi o testin çıkması 2 ayı buluyor o test sonucunuda bekliyor. Ona göre süreç belirleriz dedi. Tese yaparız kaliteli sperm seçeriz önemli olan kaliteli olması dedi

Merhaba canım biz uygar miçooğullarına gittik özel can hastanesinde kendisi. Memnun kaldık şimdilik takviye kullanıyor eşim 3 ay sonra sperm değerlerine bakılacak. Ve dr um bize siz tüp bebek için son basamak sizde son basamaktan başlamışsınız dedi çok üzüldük :KK43: bizden sperm y kromozom mikrodelesyon testi istedi o testin çıkması 2 ayı buluyor o test sonucunuda bekliyor. Ona göre süreç belirleriz dedi. Tese yaparız kaliteli sperm seçeriz önemli olan kaliteli olması dedi
Başka çaresi varmiymis ki canım benim eşimdede sperm azlığı var herkes tüp bebek dedi.
En fazla 44 bin gördük sonra düştü göremedik malesef daha yüksek değer .
Çok nadir alanda çıkıyor işte tek tük baş ,boyun ,kuyruk anomolisi yazıyor testte.

Biz genetik test vermiştik ikimizde .
Bir sorun çıkmamıştı testte size genetik test hiç uygulanmadı mı?
Veya öyle bir durum olsa az da olsa sperm cikişi olur muymuş?

Tese daha önce söyleyen oldu ama o çıkan spermlerinde çıkmama ihtimali var hücreler zarar görüyor diye malesef istemedik biz. çıkan tek tük spermle tutunma olmaz demişti bir doktor 😔😔

Başka çaresi varmiymis ki canım benim eşimdede sperm azlığı var herkes tüp bebek dedi.
En fazla 44 bin gördük sonra düştü göremedik malesef daha yüksek değer .
Çok nadir alanda çıkıyor işte tek tük baş ,boyun ,kuyruk anomolisi yazıyor testte.

Biz genetik test vermiştik ikimizde .
Bir sorun çıkmamıştı testte size genetik test hiç uygulanmadı mı?
Veya öyle bir durum olsa az da olsa sperm cikişi olur muymuş?

Tese daha önce söyleyen oldu ama o çıkan spermlerinde çıkmama ihtimali var hücreler zarar görüyor diye malesef istemedik biz. çıkan tek tük spermle tutunma olmaz demişti bir doktor 😔😔
Evet çıkan az sayılı spermler kalitesiz olabiliyor döllenmede ileride düşük oluyor dedi dr. O yüzden teseyi tavsiye etti bize de. Bizde kromozom testleri yaptırdık. Hangi testleri istediyse verdik. Bu y kromozom testi önemli bakalım bizde onu bekliyoruz. Siz hiç tüp bebek yaptırmadınız mı?

Evet çıkan az sayılı spermler kalitesiz olabiliyor döllenmede ileride düşük oluyor dedi dr. O yüzden teseyi tavsiye etti bize de. Bizde kromozom testleri yaptırdık. Hangi testleri istediyse verdik. Bu y kromozom testi önemli bakalım bizde onu bekliyoruz. Siz hiç tüp bebek yaptırmadınız mı?
Yaptırdık canım .
Tutunma olmaz diyen doktorla devam etmedik.
Başka doktora gittik .
ilki tuttu düşük oldu .
2 . Hiç tutunmadı malesef .
6 tane embryo oluşmuştu 3. Gün.

Y kromozom testimiz var mı kontrol edeyim bende .

Bu arada mikroçipli miydi tüp bebek?
Biz mikroçipli denemek istiyoruz bu sefer kaliteli spermler seçildiğini söylemişti doktor DNA hasar bakımından falan .

Yaptırdık canım .
Tutunma olmaz diyen doktorla devam etmedik.
Başka doktora gittik .
ilki tuttu düşük oldu .
2 . Hiç tutunmadı malesef .
6 tane embryo oluşmuştu 3. Gün.

Y kromozom testimiz var mı kontrol edeyim bende .

Bu arada mikroçipli miydi tüp bebek?
Biz mikroçipli denemek istiyoruz bu sefer kaliteli spermler seçildiğini söylemişti doktor DNA hasar bakımından falan .
Hayır mikroçipten hiç bahsedilmedi bende bilmiyordum açıkçası. Seninle sürecimiz aynı hemen hemen benimde ilk tuttu düştü ikincisi hiç tutmadı. Elimde embriyoda kalmadı. Sil baştan anlayacağınız.

Hayır mikroçipten hiç bahsedilmedi bende bilmiyordum açıkçası. Seninle sürecimiz aynı hemen hemen benimde ilk tuttu düştü ikincisi hiç tutmadı. Elimde embriyoda kalmadı. Sil baştan anlayacağınız.
Bende de hiç kalmadı embryo şuan .
Mikroçipli deneyeceğiz umutluyuz. inşallah ikimiz de hayırlı güzel sonuclarda alırız umarım.🤲🌸

Ben de 2 yumueta topladıkar 2 de olgun çıktı döllendi 3. Güne geldi iyi durumda donduruldu. Şimdi 1 ay rahim dinlendirme bunyakında hasta olunca gene gidicem sizce o 2 embiryou koyayım mı yoksa tekrar mı toplayalım. Rezervim az .
Merhaba, sadece 1 ay rahim mi dinlendirdiler? Sonra ne yaptınız ben de merak ettim durumum sizinkine benziyor

X