3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

Hayırlı olsun, sağlıkla kucağınıza almak nasip olur inşallah.🤲 Ben de 18 Ocakta 3. Gün 2 embriyo transfer oldum. Siz de süreç nasıl ilerliyor?
İlk 3 gün rahim de ara ara ağrı vardı be kasıklarda batma. Dünden beri kesildi ağrı ve batmalar. Sadece günde 3 adet vajinal fitil kullanıyordum. Dün e2 367 progesteron 37 çıkınca her gün test yapılana kadar 25 mg progestan dex eklendi göbekten kendim vuruyorum. Başka da belirtim yok. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul eder sağlıkla hepimizin kucağına evlatlarımızı almayı nasip eder 🤲

İlk 3 gün rahim de ara ara ağrı vardı be kasıklarda batma. Dünden beri kesildi ağrı ve batmalar. Sadece günde 3 adet vajinal fitil kullanıyordum. Dün e2 367 progesteron 37 çıkınca her gün test yapılana kadar 25 mg progestan dex eklendi göbekten kendim vuruyorum. Başka da belirtim yok. İnşallah Rabbim dualarımızı kabul eder sağlıkla hepimizin kucağına evlatlarımızı almayı nasip eder 🤲
Amin inşallah, inşallah.🤲 Belirtileriniz bebişlere işarettir inşallah.🤲 Ben de ne E2 ne de progestana bakıldı. Doktorunuz mu istedi siz kendiniz mi baktırdınız? 37 nasıl bir değer iyiye işarettir inşallah.🤲 Ben de göbekten prolutex flaxon, günde 3 adet fitil, 3 estrofem, inofolic, D vitamini ve aspirin alıyorum. Bunun dışında ilaç verilmedi. Ben de ağrı ve batmalar da yok. Belirti olmaması biraz can sıkıcı. Bugün aradım sordum belirti aramayın dediler. Belirti şimdi pek olmaz dediler. Rabbim sağlıkla huzurla bebeciklerimizi kucağımıza almayı nasip eder inşallah.🤲 🐥🐥🐥🐥

Benimde çift transfer yapıldı,Perşembe kan testi günüm,adet olacakmisim gibi aşırı ağrım oldu dün,bugün 10. Gün,test yaptım tek çizgi görünüyor,umutlarım azaliyor,progestan hem vajinal,hem vajinal, estrofem,proluteks iğne,argifertil,corasoirin,prednol kullanıyorum.

Progesteron iyi çıkmış bence hatta gebelik var denebilir ben 7 civarı çıkmıştı dr iğne başlatmıştı ekstra olarak

Benimde çift transfer yapıldı,Perşembe kan testi günüm,adet olacakmisim gibi aşırı ağrım oldu dün,bugün 10. Gün,test yaptım tek çizgi görünüyor,umutlarım azaliyor,progestan hem vajinal,hem vajinal, estrofem,proluteks iğne,argifertil,corasoirin,prednol kullanıyorum.
Benim de 9. Gün negatif çıktı kan sonucum :KK43: ama dr kızdı bana erken yaptığım için ilaçlara devam etmemi ve 12. Gün tekrar kan vermemi istedi

Benim de 9. Gün negatif çıktı kan sonucum :KK43: ama dr kızdı bana erken yaptığım için ilaçlara devam etmemi ve 12. Gün tekrar kan vermemi istedi
Benimde hemsirem 12.gun anca kana karışır sonuç,gününde test yapınız yazmış,forumda erken ogrenenleri okuyunca acaba mi dedim,tek çizgi görünce üzüldük,ama Allah büyük inşallah gününde pozitifi görürüz arkadaşım🙏

Benimde hemsirem 12.gun anca kana karışır sonuç,gününde test yapınız yazmış,forumda erken ogrenenleri okuyunca acaba mi dedim,tek çizgi görünce üzüldük,ama Allah büyük inşallah gününde pozitifi görürüz arkadaşım🙏
Amin amin inşallah yarın evde kendim idrar testi yapacağım bakalım

3. Gün embriyolarında geç tutunma olabiliyor. 11. Gün kanda 17 idi sonucum yazmıştım size. 9. Gün Kan verseydim negatift çıkardı sanırım. İnşallah sizinde geç tutunmadır.

X