3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

Amin amin ben uzun bir süre denemeyeyim çok yoruldum maddi manevi yıprandım 😞
Anliyorum arkadaşım,inan bizimde ikinci deneme,azospermi nedeyile eşim mikrotese oldu,embriyolar çok güzel deniyor ama ilki olmadı,muhtemelen bu da olmayacak,Antalya'dan Ankara'ya gidiyoruz tedavi için,iki deneme için neredeyse 200000 TL harcadık,artık bittik bizde😢😢

Anliyorum arkadaşım,inan bizimde ikinci deneme,azospermi nedeyile eşim mikrotese oldu,embriyolar çok güzel deniyor ama ilki olmadı,muhtemelen bu da olmayacak,Antalya'dan Ankara'ya gidiyoruz tedavi için,iki deneme için neredeyse 200000 TL harcadık,artık bittik bizde😢😢
200 bin tl mi??? Çokmuşşşş bizim de ikinci deneme ilki tuttu sonra düşük yaptım 😥 benimde eş faktörlü sperm az morfoloji bozuk :KK43: bizim de 50 bin tl gitti :KK43:

Tahliller,oraya gidiş geliş otel parası vs hepsi içinde,gidince de birkaç gün kalıyoruz,şimdi güncel fiyat daha da artmıştır,ilaç ücretleri vs hepsi içinde arkadaşım.

Eşim azospermi,mikrotese oldu,benden de her seferinde 6 tane yumurta toplandı ya 1 tane ya da iki tane dolleniyor en fazla.rahimde ya da başka şeylerde problem yok,doktor olmaması için hiç bir sebep yok diyor.Sizin süreciniz nasıldı?
Benden 22 yumurta toplandı 3 tanesi 3. Güne gelip donduruldu çok şükür bende de bir sorun yok sperm sorun olduğu için 3 tane embriyo kaldı elimizde ilki tuttu düştü geriye kalan iki taneyi bu denememde transfer edildi ama olmadı negatif. Bundan sonra ki süreci ilk önce alanında uzman üroloji uzmanı ile başlayacağız bakalım

Benden 22 yumurta toplandı 3 tanesi 3. Güne gelip donduruldu çok şükür bende de bir sorun yok sperm sorun olduğu için 3 tane embriyo kaldı elimizde ilki tuttu düştü geriye kalan iki taneyi bu denememde transfer edildi ama olmadı negatif. Bundan sonra ki süreci ilk önce alanında uzman üroloji uzmanı ile başlayacağız bakalım
Üroloji deyince,Kaan aydosu şiddetle tavsiye ederim,mükemmel bir doktor,tabi ki iyice araştırın,biz memnun kaldık kendisinden

X