3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

Merhaba . Ben de sizinle aynı süreci yaşıyorum . 3. Gün embriyosu konuldu. 10 ocakta transfer oldun 8. Gün sabah test yaptım yani 19 Ocak. Erken gebelik testi tamamen negatif çıktı . Silik bile değil. 23 ocak pazartesi kan vereceğim . Hiç bir belirtim yok . Siz de belirti var mıydı ?
Merhaba hayırlısı olsun öncelikle 😇 benimde bugün 6. Günüm vurulduğum iğneler canım öyle yakıyor ki belirtinin b’sini hissetmiyorum. Bende test günüm 27 Ocak ama ben o kadar beklemem. Sizde erken yapmışsınız testi pazartesiye kadar bekleyin Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah 🙏

Merhaba hayırlısı olsun öncelikle 😇 benimde bugün 6. Günüm vurulduğum iğneler canım öyle yakıyor ki belirtinin b’sini hissetmiyorum. Bende test günüm 27 Ocak ama ben o kadar beklemem. Sizde erken yapmışsınız testi pazartesiye kadar bekleyin Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah 🙏
Evet iğneler çok acıtıyor regl öncesi tüm sendromları yaşayan biriyim . Dolayısıyla bunda da belirti olmasını çok aradım. Günler geçtikçe daha da sonuca odaklanıyorum. Heyecan korku karışık . Onca emek ve masraf var doktorun psikolojik olarak seni hazırlamadıysa bu da seni çok etkiliyor. Allahım güç kuvvet versin . Yüzümüzü güldürsün . Amin 🙏🏽 ☀️🌀

3.gun dondurulmuş çift embriyo ilk transferim teki tuttu 8.haftada yoğun kanamayla düşük oldu. Dondurulmuslarla devam ettik ikinci transferim negatif sonuclandi. Son 2 dondurulmuş embriyom vardı üçüncü transferimde doktora onları kullanmak istemediğimi yeniden yumurta toplatmak istediğimi söyledim. Doktorumsa her dollenmis embriyo bir umut demek insanlar birtaneyi zorla dollendirtiyor bu embriyolari çöpe atmak büyük israf önce bunları deneyelim dedi ve kalan son 2 embriyom transfer edildi ve yine teki tuttu şuan kucağımda darısı başınıza
Kıyamam ya siz istememişsiniz ama o sizi bırakmamış🥲 size güvenmeyi tutunmayı seçmiş . Çok mutlu oldum 🧿🌀☀️ sağlıkla büyüsün inşallah 🙏🏽

Evet iğneler çok acıtıyor regl öncesi tüm sendromları yaşayan biriyim . Dolayısıyla bunda da belirti olmasını çok aradım. Günler geçtikçe daha da sonuca odaklanıyorum. Heyecan korku karışık . Onca emek ve masraf var doktorun psikolojik olarak seni hazırlamadıysa bu da seni çok etkiliyor. Allahım güç kuvvet versin . Yüzümüzü güldürsün . Amin 🙏🏽 ☀️🌀
Kalçadan vurulduğum iğne progestan o beni mahvetti göbekten vurulduğum oksapar kan sulandırıcı onun acısı yok hiç. Benim adetim yarını gösteriyor bakalım diğer transferimde adet ağrısı çekiyordum ama olmamıştım meğer bebekmiş bakalım bu sefer neler olacak 🥲

Kalçadan vurulduğum iğne progestan o beni mahvetti göbekten vurulduğum oksapar kan sulandırıcı onun acısı yok hiç. Benim adetim yarını gösteriyor bakalım diğer transferimde adet ağrısı çekiyordum ama olmamıştım meğer bebekmiş bakalım bu sefer neler olacak 🥲
İnşallah güzel sonuçlar alınsın hayırlısıyla 🌀

Kıyamam ya siz istememişsiniz ama o sizi bırakmamış🥲 size güvenmeyi tutunmayı seçmiş . Çok mutlu oldum 🧿🌀☀️ sağlıkla büyüsün inşallah 🙏🏽
Evet gerçekten öyle oldu😔 çok şükür ki doktoru dinleyip o 2 embriyoyu kullandık yoksa şuan bu bebeğe sahip olamazdım belki başka olurdu ama iyiki onlari kullanmışım 3 sene orda dondurulmuş bekleyip bana tutunup 26 haftalik doğan 93 gün kuvezde mücadele edip kucağıma gelen mucizem😍 darısı bekleyen isteyen herkese inşallah sağlıkla vakti zamanında güzel dogumlariniz olsun❤️

Evet gerçekten öyle oldu😔 çok şükür ki doktoru dinleyip o 2 embriyoyu kullandık yoksa şuan bu bebeğe sahip olamazdım belki başka olurdu ama iyiki onlari kullanmışım 3 sene orda dondurulmuş bekleyip bana tutunup 26 haftalik doğan 93 gün kuvezde mücadele edip kucağıma gelen mucizem😍 darısı bekleyen isteyen herkese inşallah sağlıkla vakti zamanında güzel dogumlariniz olsun❤️
Amin canım Allah razı olsun 💜💜 çocuklarını sana bağışlasın Rabbim 🙏❣️

kızlar size 3 kere tüp bebek yaptırmış ve 3 'de düşükle sonuçlanmış ve hala bu tedavilerin kredilerini ödeyen biri olarak söylüyorum,inancınızı lütfen kaybetmeyin ,doktor bana zayıfla belki hamile kalırsın demişti hele en son gittiğim doktor.normal yolla kalamazsın git zaman kaybetme yaşın gidiyor tüp bebek yaptır dedi,bende kara kara düşüyordum 4 tane embriyom var ama onları kullanmazdım belliydi,genetiklerinde sorun vardı ,tüp bebek doktorumda çok ısrar etmedi zaten....ne yapacağım ben şimdi dedi yaşım 39 oldu eşim 43 ,eşime arabayı satalım dedim,dur bekle biraz bakarız dedi.işte tam o ay ovulasyon testi yapayım dedim..aman tanrım doktorun imkansız dediği şeyi Allah vermişti, çok şükür..lütfen telaşlara girmeyin,stres yapmayın su akıyor ve yolunu buluyor buna inanın..
Merhaba hangi marka ovülasyon testi kullandınız

Kızlar merhaba 13 ocak transfer oldum bugün ikinci günüm. Bu benim ikinci transferim ilk transferimde tek embriyo konuldu tuttu ama 6-7 hafta düşük yaptım :KK43: 6 ay sonra ikinci transfere hazırlandık iki embriyom vardı ve ben ikisini istediğim dr um sağolsun ikisini transfer etti. İlk sürecimden biraz farklı ilerledik ilaçlarım çoğaldı ve transferden bir gün önce makrofaj aşısı oldum. Çift embriyo transferi olanlara burada buluşup bu süreci paylaşalım 😍
Merhabalar, ben de 3.gün çift embriyo transfer edilenlerdenim. Bugün 4. Günüm ama hiç belirti yok tutmadı mı diye kafamda deli sorular. İlkinde çift embriyo transfer edilmişti arada kanamam olmuştu meğer tutunma kanamasıymış sonradan kimyasal dönmüştü bu sefer acaba olmadı mı niye belirti yok diye canım sıkkkın

istagramda bir gebenin günlüğünden sipariş ettim canım.
Özür dilerim bilmediğim için soruyorum nasıl kullanıyoruz fotoğrafları atınca gün gün yani destek oluyorlar mı? Ben bir markadan aldım kullandım ama saati vb çok verilen bilgiler (üstünde yazan) net degildi mfk canlı yayında 3 gün 2 gün kuralı diyor ona da kafam gitti. Kullandığım ovulasyon pek bir ise de yaramadı anlamadım bu kullanımı ben pek

Ben senin yerinde olsaydım şimdiye kadar test yapmış olurdum. İlk transferimde 7. Gün başlamıştım yapmaya negatif görmüştüm sonra adet sancıları yaşamaya başladım adetime denk gelmişti tamam olacağım dedim eşime rica ettim 9. Gün akşamı erken gebelik testi al negatifse ilaçları bırakacağım adet olayım dedim bir yaptım ki pozitif inanmamıştım ve keseyi gördük hala inanmıyordum diğer haftası düşük yapmıştım :KK43:
Yaptım 310 🙄

Özür dilerim bilmediğim için soruyorum nasıl kullanıyoruz fotoğrafları atınca gün gün yani destek oluyorlar mı? Ben bir markadan aldım kullandım ama saati vb çok verilen bilgiler (üstünde yazan) net degildi mfk canlı yayında 3 gün 2 gün kuralı diyor ona da kafam gitti. Kullandığım ovulasyon pek bir ise de yaramadı anlamadım bu kullanımı ben pek
Ebru hanim site sahibi elinden geldiğince yardımcı oluyor,siz alın buraya atın yardımcı oluruz

Hiçbir şey hissetmeden pozitif sonuç alan var mı? 3. Gün çift embriyo yüklendi. Tutunmuş olsalardı mutlaka bir belirti olur muydu? Bilenler yardımcı olabilir mi?

X