3. Gün embriyosun 2 adet transfer olanlar?

Merhaba hayırlısı olsun öncelikle benimde bugün 6. Günüm vurulduğum iğneler canım öyle yakıyor ki belirtinin b’sini hissetmiyorum. Bende test günüm 27 Ocak ama ben o kadar beklemem. Sizde erken yapmışsınız testi pazartesiye kadar bekleyin Allahım yüzümüzü güldürsün inşallah

Evet iğneler çok acıtıyor regl öncesi tüm sendromları yaşayan biriyim . Dolayısıyla bunda da belirti olmasını çok aradım. Günler geçtikçe daha da sonuca odaklanıyorum. Heyecan korku karışık . Onca emek ve masraf var doktorun psikolojik olarak seni hazırlamadıysa bu da seni çok etkiliyor. Allahım güç kuvvet versin . Yüzümüzü güldürsün . Amin

Kıyamam ya siz istememişsiniz ama o sizi bırakmamış size güvenmeyi tutunmayı seçmiş . Çok mutlu oldum sağlıkla büyüsün inşallah

Kalçadan vurulduğum iğne progestan o beni mahvetti göbekten vurulduğum oksapar kan sulandırıcı onun acısı yok hiç. Benim adetim yarını gösteriyor bakalım diğer transferimde adet ağrısı çekiyordum ama olmamıştım meğer bebekmiş bakalım bu sefer neler olacak

İnşallah güzel sonuçlar alınsın hayırlısıyla

Kıyamam ya siz istememişsiniz ama o sizi bırakmamış size güvenmeyi tutunmayı seçmiş . Çok mutlu oldum sağlıkla büyüsün inşallah
Evet gerçekten öyle oldu çok şükür ki doktoru dinleyip o 2 embriyoyu kullandık yoksa şuan bu bebeğe sahip olamazdım belki başka olurdu ama iyiki onlari kullanmışım 3 sene orda dondurulmuş bekleyip bana tutunup 26 haftalik doğan 93 gün kuvezde mücadele edip kucağıma gelen mucizem darısı bekleyen isteyen herkese inşallah sağlıkla vakti zamanında güzel dogumlariniz olsun

Amin canım Allah razı olsun çocuklarını sana bağışlasın Rabbim

Merhaba hangi marka ovülasyon testi kullandınız

Merhabalar, ben de 3.gün çift embriyo transfer edilenlerdenim. Bugün 4. Günüm ama hiç belirti yok tutmadı mı diye kafamda deli sorular. İlkinde çift embriyo transfer edilmişti arada kanamam olmuştu meğer tutunma kanamasıymış sonradan kimyasal dönmüştü bu sefer acaba olmadı mı niye belirti yok diye canım sıkkkın

istagramda bir gebenin günlüğünden sipariş ettim canım.
Özür dilerim bilmediğim için soruyorum nasıl kullanıyoruz fotoğrafları atınca gün gün yani destek oluyorlar mı? Ben bir markadan aldım kullandım ama saati vb çok verilen bilgiler (üstünde yazan) net degildi mfk canlı yayında 3 gün 2 gün kuralı diyor ona da kafam gitti. Kullandığım ovulasyon pek bir ise de yaramadı anlamadım bu kullanımı ben pek

Yaptım 310

Ebru hanim site sahibi elinden geldiğince yardımcı oluyor,siz alın buraya atın yardımcı oluruz

Hiçbir şey hissetmeden pozitif sonuç alan var mı? 3. Gün çift embriyo yüklendi. Tutunmuş olsalardı mutlaka bir belirti olur muydu? Bilenler yardımcı olabilir mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…