3. Gün embriyosu 10. Günde gebelik testi

saripapatya1111

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Haziran 2024
7
4
32
Kızlar 3. Gün embriyo erken gebelik testim bu şekilde. 5 gün önce çeyrek doz ovitrelle oldum çok az yani. Çizgi belirgin ama sizce gebelik var mıdır? İğne etkisi olır mu hala? Kanda test için bir iki gün daha bekleyeceğim

Eklentiler

• 1000019325.jpg
    1000019325.jpg
    36,5 KB · Görüntüleme: 162
Şimdiye iğne etkisi kalmamıştır iğne etkisi olsada bu kadar net olmaz zaten bence pozitif 😍 Beta hCG verip artış takip edin hayırlı olsun
Teşekkür ederim. 🌸İnşallah hayırlı sonuçlar alırız.10 güne kadar bekledim. Dayanamadım test yaptım. Çizgi olunca insan inanamıyor iğne etkisi mi diyorum. Ama içim kıpır kıpır. 🥰

Yaaa inşallah güzel , hayırlı haber geliyordur. İğne etkisi ile pozitif çıkar mı bu arada ? Bende önümüzdeki ay başlıyorum çok heyecanlıyım

Kızlar 3. Gün embriyo erken gebelik testim bu şekilde. 5 gün önce çeyrek doz ovitrelle oldum çok az yani. Çizgi belirgin ama sizce gebelik var mıdır? İğne etkisi olır mu hala? Kanda test için bir iki gün daha bekleyeceğim
Bence iğne etkisi olabilir, sanki 8.gune kadar etkisi devam ediyor diye hatırlıyorum. Ama inşallah etkisi geçse de pozitif olsun 🥰 ama siz transferden sonra mı ovitrelle oldunuz onu anlamadım

İğne etkisi bu kadar kısa sürede geçmeyebilir. Kan verip yükselişi takip etmek gerekir. Umarım bebektir 🧿

Bence iğne etkisi olabilir, sanki 8.gune kadar etkisi devam ediyor diye hatırlıyorum. Ama inşallah etkisi geçse de pozitif olsun 🥰 ama siz transferden sonra mı ovitrelle oldunuz onu anlamadım
İnşallah geçmiştir🥰Evet sonrasında oldum ama dozları bölerek yaptım 2 doz şeklinde. Bugün 11 . Gün kanda göreceğiz artık.

X