Aile Planlaması 3. Çocuk

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
durumun iyi ise yap bnce çocukların kendi başlarına birçok şeyi yapar yaşa gelmişler bence.Benim eşim istese bn de 3.yü düşünürdüm ama eşim istemiyor.Bir daha doğurma şansım olmayacak yaşım 37 oluyor belli yaştan sonra çocuk bakımı zor geliyor insana bence yaşında gençse seneye falan düşünebilirsin

Maddi durumumuz iyi eşimde bende çocuklarda istiyor ama 3. Bebek gelince öbür çocuklarıma vakit ayiramamaktan korkuyorum sadece
üç kızım var. maddi durum ve yaşım elverseydi 4, 5 düşünürdüm. çünkü çocuklar 2-3 yaşından sonra akranlarıyla daha çok vakit geçiriyor bence.

Neden olmasın :)))
bunu düşünebiliyorsaız demekki maddi açıdan da bir sorununuz yok :)
ben evli olsam 4 de yaparım 5 de :)))
ne güzellll kocamann bir aile :KK66:

Gönlümde hep iki kız bir oğlan vardı, nasip.
Kızım 5 yaşında 2. düşünüyoruz. Ben maddi olarak da kaygılıyım 3. için.
Eğer maddi bir sorununuz yoksa, bence değer.

durumun iyi ise yap bnce çocukların kendi başlarına birçok şeyi yapar yaşa gelmişler bence.Benim eşim istese bn de 3.yü düşünürdüm ama eşim istemiyor.Bir daha doğurma şansım olmayacak yaşım 37 oluyor belli yaştan sonra çocuk bakımı zor geliyor insana bence yaşında gençse seneye falan düşünebilirsin
33 olucam

Neden olmasın :)))
bunu düşünebiliyorsaız demekki maddi açıdan da bir sorununuz yok :)
ben evli olsam 4 de yaparım 5 de :)))
ne güzellll kocamann bir aile :KK66:
Aynen canım maddi açıdan bir sorun yok kocamla bende kalabalık aileleri çocukları çok seviyoruz bakalım nasip

sağlığım ve koşullarım elverse ben 3 4 çocuk düşünürdüm.
2 kardeşiz ve kardeşim erkek.başka şehirlerdeyiz ve paylaşımımız çok az.
ama gerek sağlık(bel fıtığım var) gerek psikilojik olarak hazır değilim.
kpss ye hazırlanıyorum.
eşimin geliriyle rahat 3 4 çocuk yetiştirebiliriz ama dediğim gibi ben işe girmeden 2.yi bile düşünemiyorum.
nerden baksam olmuyor.
ama sen çalışıyomussun ve imkanınız da varmış.düşünün derim.
Bence de çocukların bir tane hemcinslerı olmalı
Zaten şimdi hamile kalırsam doğumda kızım 8 yaşında oğlum 4 yaşında olmuş olacak uygun gibi ama küçük oğlun biraz daha mı büyüse diye bende düşünüyorum

Arkadaşlar 7 yaşında bir kızım 3 yaşında da bir oğlum var sizce 3. Çocuk olmalı mi
Benim iki tane oğlum var ikinci 3 yaşına gelirse Allah nasip ederse bir tane daha niyetim var. Çünkü bir kızım olsun istiyorum öncelikle hayırlı ve sağlıklı olsun tabi ki en önemlisi. Yani bence 2 çocuk az sizin için değil kardeş olarak çünkü iyi bir kardeşin yerini kimse tutmuyor ilerisi için düşününce. Yani psikolojik olarak bakabileceginizi düşünüyorsanız yapın bence

Neden olmasın?
Siz de eşiniz de istiyorsanız başka kime söz hakkı düşer ki.
Hem herkesin düşüncesi farklı.
Bence siz yapın, maddi güç de varmış, Allah nasip ederse olsun bir bebiş daha. . Oh ne güzel .
Benim de 2 evladım var, 3.yü de isterim birkaç yıla inşallah

Neden olmasın?
Siz de eşiniz de istiyorsanız başka kime söz hakkı düşer ki.
Hem herkesin düşüncesi farklı.
Bence siz yapın, maddi güç de varmış, Allah nasip ederse olsun bir bebiş daha. . Oh ne güzel .
Benim de 2 evladım var, 3.yü de isterim birkaç yıla inşallah
Çok teşekkür ederim siz kaç yaşındasınız ve çocuklarınız

X