3. Çocuğa hamile olanlar sohbet edelim mi?

Bende aynı şekilde.bile isteye hamile kaldım.Ama sonrası çok bocaladım sürekli düşünüyorum nasıl yaparım nasıl bakarım hazır rahatlığa alışmışım ben naptım diyorum.Ve böyle düşündüğüm içinde vicdan azabı çekiyorum.Napıcam bilmiyorum.6 ayın içindeyiz ama hala geçmedi bunduygular😓
Cinsiyetleri ne benim ikisi erkek bu kız olsa kolay adapte olacağım gibi geliyor ama bilmiyorum tabi. Hissediyorum sadece.

Cinsiyetleri ne benim ikisi erkek bu kız olsa kolay adapte olacağım gibi geliyor ama bilmiyorum tabi. Hissediyorum sadece.
Bi sen bi ben çok merak ediyorum 🤭

Senin ne zaman belli olacak ? Ben cinsiyet tahmini için bir hafta daha erteledim randevuyu 4 Ocak’a alacağım.

3 günlük üçüzlerim var. Çok güzel bir duygu🥰
Allah isteyen herkese yaşatsın.
Sütüm yok bana dua eder misiniz 🥲
Hay maşallah kısa yoldan 3 çocuk annesi olmuşsun. Sütü psikoloji çok etkiliyor. İmkanın varsa hem emzirmeyi dene bebekler yanında yoksa bile bir örtüyle kapatıp öyle sağ. Ne kadar süt çıktığını görmek etkiliyor. Ben süt konusunda çok çektim ama ikisinde de başarı oldu sonu. Zaten mama takviye olur ama süt gelir. 3 çocuğu besleyip büyüten vücudunda sütüde üretir.

3 günlük üçüzlerim var. Çok güzel bir duygu🥰
Allah isteyen herkese yaşatsın.
Sütüm yok bana dua eder misiniz 🥲
Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏🤩

İlk doğum mu?

Sütünüz de bir an önce gelir inşallah, bol bol sağar gibi masaj yapın. Bir de üçüzle zor ama bol bol dinlenin 🥰

Aay benimde korkuttunuz şimdi çevremde 3.sezeryan olan çok var herhangi bi sıkıntı yasamadılar.kendi doktorum de bişey demedi olumsuz olarak
Yok siz korkmayın.benim karın içi yapisikligim var.bir önceki sezeryanda söylemişlerdi zaten bı daha çocuk düşünme diye.ama işte nasip mi dersin dikkatsizlik mi korunurken hamile kaldım.sirf bu yüzden eğer olabilirse ssvd yi arastiricam.tabi önce bı kalp atışıni duyalım hayırlısı ile inşallah.

Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin 🙏🤩

İlk doğum mu?

Sütünüz de bir an önce gelir inşallah, bol bol sağar gibi masaj yapın. Bir de üçüzle zor ama bol bol dinlenin 🥰

Hayır ilk dogumum degil, şuan 5 cocugum var🙈 ama cok farklı bir deneyim üçüz. 32+3te dogdular.
Cok tesekkur ederim.

Benim bi kız bi oğlum var.Karnımdakİni kız bekledim.kız çocuğu çok baska oluyonanneye arkadas.inşallah kızınız olur☺️

Günaydın kızlar geçen hafta 3 tüp kan vermiştim 1000 tl küsür de para verdim özele 2 idrar testi sarılık ve tiroid testi yapılmış başka bişey yok yarın gidip konuşacağım bakalım nedir ne değildir sinir oldum🙄
Eşim de bebek arabasını al şimdiden demeye başladı daha 2 aylık sağlıklı mı o bile şüpheli bana çok erken geliyor birşey olursa napcam o arabayı dedim küçük kızım da diyor anne yine hamile olursun😂 Gelecek zamlardan da korkuyorum valla öyle 300-500 artmıyor çünkü. Robot süpürgelere baktım favoriledim trendyol aralık indirimi yapar dedim ertesi gün yine zam geldi şok oldum ne olacak böyle😒

Günaydın kızlar geçen hafta 3 tüp kan vermiştim 1000 tl küsür de para verdim özele 2 idrar testi sarılık ve tiroid testi yapılmış başka bişey yok yarın gidip konuşacağım bakalım nedir ne değildir sinir oldum🙄
Eşim de bebek arabasını al şimdiden demeye başladı daha 2 aylık sağlıklı mı o bile şüpheli bana çok erken geliyor birşey olursa napcam o arabayı dedim küçük kızım da diyor anne yine hamile olursun😂 Gelecek zamlardan da korkuyorum valla öyle 300-500 artmıyor çünkü. Robot süpürgelere baktım favoriledim trendyol aralık indirimi yapar dedim ertesi gün yine zam geldi şok oldum ne olacak böyle😒
Günaydınlar, 1000 TL küsür kan tahlili mi? Çokmuş ya, of zaten tek konuşulan konu ekonomi oldu bu aralar. Çok canım sıkılıyor. Ne yapıcaz bilmiyorum 🤷‍♀️

Günaydınlar, 1000 TL küsür kan tahlili mi? Çokmuş ya, of zaten tek konuşulan konu ekonomi oldu bu aralar. Çok canım sıkılıyor. Ne yapıcaz bilmiyorum 🤷‍♀️
Valla özel hastane sgk lı eşim güya ama burası küçük yer devlette sıra yok ve çok pis mecbur özele kaldık özel de yolmaya bakıyor işte hadi verdik parayı da bende çok kapsamlı bi test bekledim yani ama hiçbişey yok benim aile hekimine yaptırdığım testleri tekrar istemiş özeller de böyle işte😒
Bu arada corona da artıyor diyorlar zaten hamileliğime sevinemiyorum daha da hevesim kırılıyor sağlıkla doğuracağımdan şüpheliyim yani. Bu nifty testi burada yapılmaz yakın illeri araştırmam lazım dr la konuşcam bakalım yarın bi gideyim hastaneye boşsa dr a da uğrıcam bir dahaki muayene ne zaman onu bile konuşmadık bi tahlillerin çıksın dedi tahliller de muamma kaldı.
Bir de akşam tartıldım 4 kg almışım şok oldum aşırı aşırı yedim normaldir ödem de yaptım ama böyle giderse doğuma yuvarlanarak gideceğim.
Bana da dr diğer ameliyatlarında yapışıklık var dediler mi diye sormuştu demediler ama 4. kez ameliyat olacağım o konuda da korkuyorum valla hangi bir şeyi dert edeyim şaşırdım bu ara.

Valla özel hastane sgk lı eşim güya ama burası küçük yer devlette sıra yok ve çok pis mecbur özele kaldık özel de yolmaya bakıyor işte hadi verdik parayı da bende çok kapsamlı bi test bekledim yani ama hiçbişey yok benim aile hekimine yaptırdığım testleri tekrar istemiş özeller de böyle işte😒
Bu arada corona da artıyor diyorlar zaten hamileliğime sevinemiyorum daha da hevesim kırılıyor sağlıkla doğuracağımdan şüpheliyim yani. Bu nifty testi burada yapılmaz yakın illeri araştırmam lazım dr la konuşcam bakalım yarın bi gideyim hastaneye boşsa dr a da uğrıcam bir dahaki muayene ne zaman onu bile konuşmadık bi tahlillerin çıksın dedi tahliller de muamma kaldı.
Bir de akşam tartıldım 4 kg almışım şok oldum aşırı aşırı yedim normaldir ödem de yaptım ama böyle giderse doğuma yuvarlanarak gideceğim.
Bana da dr diğer ameliyatlarında yapışıklık var dediler mi diye sormuştu demediler ama 4. kez ameliyat olacağım o konuda da korkuyorum valla hangi bir şeyi dert edeyim şaşırdım bu ara.
Bugün seni ekstra negatif gördüm 😢

Öncelikle salgın meselesi benim canımı aşırı sıkıyor. Hep diyordum asla bu dönemde hamile kalmak istemezdim diye. Salgından önce doğum yaptığım için şükrediyordum😞
Ama tedbir bizden takdir Allah’tan🙏

Ben de hiç tartılmadım çünkü bulantımı bastırsın diye sürekli bir şeyler yiyorum. Tam da çok güzel zayıflamıştım ben de 🤦‍♀️
Doğumda da sıkıntı olmaz inşallah, 2. Kaç yaşındaydı? Yeterli zaman geçmiştir.

Hem ekonomi hem sağlık hiç bir taraftan kafamız rahat değil ki üstüne beklenmeyen hesapta olmayan bir gebelik olunca insanın modu yerlerde oluyor 🥺

1000 çokmuş gerçekten. Özel hastaneler bazen acımasız oluyor. Negatif düşünmeye başlayınca herşey insanın üstüne üstüne geliyor, pozitif düşünmek lazım, yoksa altından kalkamayız.🥰

1000 çokmuş gerçekten. Özel hastaneler bazen acımasız oluyor. Negatif düşünmeye başlayınca herşey insanın üstüne üstüne geliyor, pozitif düşünmek lazım, yoksa altından kalkamayız.🥰
Bugün seni ekstra negatif gördüm 😢

Öncelikle salgın meselesi benim canımı aşırı sıkıyor. Hep diyordum asla bu dönemde hamile kalmak istemezdim diye. Salgından önce doğum yaptığım için şükrediyordum😞
Ama tedbir bizden takdir Allah’tan🙏

Ben de hiç tartılmadım çünkü bulantımı bastırsın diye sürekli bir şeyler yiyorum. Tam da çok güzel zayıflamıştım ben de 🤦‍♀️
Doğumda da sıkıntı olmaz inşallah, 2. Kaç yaşındaydı? Yeterli zaman geçmiştir.

Hem ekonomi hem sağlık hiç bir taraftan kafamız rahat değil ki üstüne beklenmeyen hesapta olmayan bir gebelik olunca insanın modu yerlerde oluyor 🥺
Bana arada böyle oluyor kızlar klasik ikizler burcu bir öyleyim bir böyle evde bir sürü iş beni bekliyor mesela daha yerimden kalkamadım bu ara canım çok sıkkın sebepsiz. Bir diyorum nerden çıktı bu bebek dertsiz başıma dert çıktı 9 ay gebelik sonra doğum stresleri sonra lohusalık ve 3 çocuklu hayat bilmiyorum belki güzel olacak ama sağlıklı olduğunu öğrenene kadar en azından hep stres olacağım biliyorum. Bir 4-5 aylık olsa en azından biraz daha rahatlayacağım.

Kızlar hayırlı olsun hepinize 🤲🏻 bende 3.ye gebe miyim şüphedeyim son konuma bakar mısınız rica etsem 🥰

Günlük gibi oldu burası ama 3.çocuk masrafları beni dolar yükseldikçe nedense çok kokutuyor. Normalde gelriirmiz iyi ama eriyor sanki günden güne. Çocukalrın okulu, ev için taşınma durumu vs derken baya kafama takar oldum. Yardım için birileriyle görüşüyorum 4000 den açıyorlar bide sigorta istiyorlar ağır iş yapmam diyorlar. Yani o aklar üniversite oku vs derken maaşın yarısına yakınını sadece yardımcıya vermek zor geliyor. Bilemiyorum çok dertlendim.

X