3. Çocuğa hamile olanlar sohbet edelim mi?

Ben hazır değilmişim hem de hiç. Psikolojik olarakta beden olarakta. Bu aklar etkileneceğimi düşünmemiştim.
Bende aynı şekilde.bile isteye hamile kaldım.Ama sonrası çok bocaladım sürekli düşünüyorum nasıl yaparım nasıl bakarım hazır rahatlığa alışmışım ben naptım diyorum.Ve böyle düşündüğüm içinde vicdan azabı çekiyorum.Napıcam bilmiyorum.6 ayın içindeyiz ama hala geçmedi bunduygular

6. Ayda da mı düzelmiyor ya

Diğer çocuklar kaç yaşında ?

Evet benimmtaş 37 o yüzden yüksek riskli çıktı ikili tarama.Direk nift yaptırdım sonuç temiz

Ooo büyümüşler maşallah, umutsuzluğa kapılmayın bence çok güzel bakarsınız siz. Ben de 2,5 ve 5 yaş var ben başımı nerelere vuram
İşte bende rahatlığa alıştım onun sıkıntısı var..çocukların ıkisıde okulda oluyıdu özgürdüm dışarı da çıkıyodum evde kalıp işimide rahat görüyordum..Bide çevremde de tepki aldım hazır büyütmüşün ne gereği vardı filan diye sanırım onlar da etkıledi benii

Ya tek çocuklu gibi olacaksınız ne güzel, koyun bebek arabasına gezin yine, hem bu sefer tecrübelisiniz de. Derler ben de dedim bir kaç kişinin arkasından aklı yok bunların dedim bak başıma ne geldi

Benimde oğlum 14 kızım 9 yasında.Bende bilerek kaldım ama nedense sonrası alışamadım bi türlü.Süreklş sorguluyorum naparım ne ederim diye.Benimkide sezeryan olacak

Benimde oğlum 14 kızım 9 yasında.Bende bilerek kaldım ama nedense sonrası alışamadım bi türlü.Süreklş sorguluyorum naparım ne ederim diye.Benimkide sezeryan olacak
Evet oğlum 14 yaşında.sonra ikinciyi çok istedim.6 yıl boyunca dış gebelik dört düşüğüm var.tedaviler ,asilamalar derken herşeyi birakmisken kendiliğinden geldi kızım.hayat işte 6 yıl yokluguyla sinandim.simdide korunurken hamile kalıp varlığıyla sinaniyorum.cok düşündüm aldırmayı ama kıyamadım.bqkalim artık.birde ilk gittiğim doktor beni çok korkuttu.3.sezeryan olduğu için.yapisikliklar var bağırsakların delinir dışarı alınır dedi.bu gün gittiğim doktorum ise perinatoloji profosoru.evet risk var ama hiç hasarsız da atlatabilirsin.ben doktorun olarak bu ameliyatı hasarsız atlatman için elimden geleni yapacağım.bu risk var diye sana doğurma aldır diyemem dedi.o açıdan biraz rahatladım ama bu seferde kalp atışı görülmediği için belirsizlik var.bakalim hakkımızda hayırlısı olsun inşallah.

Aay benimde korkuttunuz şimdi çevremde 3.sezeryan olan çok var herhangi bi sıkıntı yasamadılar.kendi doktorum de bişey demedi olumsuz olarak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…