3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Canım Enbiya suresini 70 ayrı kişi ve tek kişiye 70 tane okunması gerekiyor diye biliyorum. Yanlış yapmayalım bunu istersen eksik kalmasın. Yani senin okuduğun 3 benim okuduğum 3 doğru olmayabilir kuzum ama diğer sureleri okuyabiliriz bana uyar. Ha ben Enbiya suresini de okurum benim için sıkıntı değil balım ama yanlış olmasın diye açıkladım.
Evet biliyorum canım 70 kişi 1 kişiye okunacağını ama bizim o kadar kişi bulmamız imkansız ve ramazan bitiyor Rabbim niyetlerimizi biliyor o yüzden katılmak istersen diye etiketleme yaptım eski listeyi ...
Burda olan arkadaşım da bizim gibi okumuşlar geçen yıl ramazanda fazla kişi bulamamışlar böyle yapmışlar Sonuçta Rabbim niyetimizi biliyor elimizden gelen bu..
Katılmak istersen yazarsın canım 🥲

Canım ben katılamam Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah erken doğum yaptım hastanedeyim bana ve oğluma dualarınızda yer vermenizi isterim Rabbim hayırlısı ile sizlere zamanında sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Geçmiş olsun ferdam..
Amin inşallah kuzum tüm dualarımız kabul olsun ...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım 🌺
Nasıl şimdilik durumlar kuzum daha hastane de kalacak mısın

Canım ben katılamam Rabbim dualarınızı kabul etsin inşallah erken doğum yaptım hastanedeyim bana ve oğluma dualarınızda yer vermenizi isterim Rabbim hayırlısı ile sizlere zamanında sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah 🤲
Sen nasılsınnnn iyi hissediyor musun biraz daha kendini canım ?
Oğlusun nasıl umarım inşallah iyisinizdir tez vakitte çıkarsınız hastaneden 🤲🏻🌼

Geçmiş olsun ferdam..
Amin inşallah kuzum tüm dualarımız kabul olsun ...
Rabbim yar ve yardımcınız olsun canım 🌺
Nasıl şimdilik durumlar kuzum daha hastane de kalacak mısın
Sağol canım Allah razı olsun amin inşallah. Ben taburcu olucam ama oğlum daha burda canım ne zaman çıkacağı belli değil

Sağol canım Allah razı olsun amin inşallah. Ben taburcu olucam ama oğlum daha burda canım ne zaman çıkacağı belli değil
Senden de Allah razı olsun kuzum..
Yaaa 🥺🥺
Allah'ım şifa versin inşallah 🤲🏻
İnşallah çabucak erkenden çıkar bebeğinde hastaneden kuzummm 🥺

Senden de Allah razı olsun kuzum..
Yaaa 🥺🥺
Allah'ım şifa versin inşallah 🤲🏻
İnşallah çabucak erkenden çıkar bebeğinde hastaneden kuzummm 🥺
Amin inşallah teyzesi hersey nasip Rabbim ne derse o inşallah çabucak toparlayıp büyür ve evimize götürürüz 🤲

🌹🌹Selam Kızlar 🌹🌹

Başka bir konu ile geldim @Magnifiaque arkadaşım sayesinde bu duayı da bebek için öğrenmiş oldum ve sizinle paylaşmak istedim..

Bu ayda hayırlısı ile evlat sahibi olmak için yapılan Enbiya süresinin son 1 sayfasını okumak..

Normalde tek 1 kişiye 70 tane deniliyor ama biz Ramazan'ın ortasına geldik tek 1 kişiye 70 tane okunması imkansız o yüzden bende geçen açtığım Meryem süresi okuduğumuz listeyi etiketleme yaptım ...

Okumak isteyenler yazsınlar 1 kişi 3 kez okusa Kuran'da geçen Enbiya süresinin son 1 sayfasını çok güzel olur 😍
madamseker madamseker arkadaşımız da Ramazan ayında Yasin süresi veya Kenzül Arş duası demişti birde çok güzel olur şöyle yapalım uygun olursa..
Enbiya süresi + Yasin + Kenzül Ars duası ne derseniz kızlar hepsi çok kısa zaman alır 🥲🥲🥲

Şimdiden Allah razı olsun 2 3 gün içinde netleşsin başlayalım 🥲♥️

1. Lna16 Lna16 💜🌙 Selin

2. @Rprnn 💜🌙 Hivda

3. @IcimdekiSonsuzDeniz 💜🌙 Deniz

4. @oznurvarol 💜🌙 Öznur

5. @Fatmazell 💜🌙 Fatma

6. @madammor 🌙💜 Merve

7. @Catlak-kurabiye 💜🌙 Merve

8. @N u r 💜🌙 Nur

9. @bir mucizee 💜🌙 Fatma

10. MssPARE MssPARE 💜🌙 Yasemin

11. @Papatyamelo 💜🌙

12. @Birbuketcicek 💜🌙 Hatice

13. @herzamanbirumutvar16 💜🌙

14. @eunja 💜🌙 Bahar

15. @Magnifiaque 💜🌙 Merve

16. @Magnifiaque - annesi 💜🌙

17. madamseker madamseker 💜🌙 Vildan

18. @Teach_Mavi 💜🌙 Meryem

19. @A R Y A 💜🌙 Tuba

20. @Papatyamveben-Mavi 💜🌙 Özge

21. @kavs-i kuzah 💜🌙

22. @Fatmazell -arkadaşı- Ayşenur 💜🌙

23. @Fatmazell -arkadaşı- Şeyma 💜🌙

24. @Meral01 💜🌙 Hilal Meral

25. @tiniminihaniim 💜🌙 Esra

26. @Fatmazell -Kayınvalidesi- Semra 🌙💜

27. @Fatmazell -annanesi- Meryem 🌙💜

28. @Mavihali 🌙💜 Elif

29. @busenurkaay 🌙💜 Buse Nur

30. @Magnifiaque -kuzeni 🌙💜

31. @Btlaydnz23 🌙💜 Demet

32. @Saliha40 🌙💜 Saliha

33. Nefes0858 Nefes0858 🌙💜 Ferda

34. @ShiningLife 🌙💜 Gamze

35. R rana20 🌙💜 Rabia

36. @tucimo 🌙💜 Tuğçe

37. @Life light 🌙💜 Elif

38. @Bonus 💜🌙

39. @LorenaEce 🌙💜 Ayfer

40. @Huzurlu Masum 🌙💜

41. @Gunelhuseyn 🌙💜 Günel
Kuzum 3 duayı yine 1 kez okuyup tüm listedeki arkadaşlar adına dualıcaz dimi
Lna16 Lna16
MssPARE MssPARE

Kuzum 3 duayı yine 1 kez okuyup tüm listedeki arkadaşlar adına dualıcaz dimi
Lna16 Lna16
MssPARE MssPARE
Evet kuzum Enbiya süresinin son sayfasını okuyup 3 kere 1 Yasin 1 Kenzül arş duasını okuyup listede olan arkadaşlara bebek niyeti olarak bağışlıcaz kuzum liste yapıyorum yarın da beklerim ne kadar olursak okuruz sayıları ayarlarız çiçeğim normalde 1 kişiye 70 okunurmus ama bizim öyle bir imkanımız yok en azından 70 tane toplayalım hep birlikte okuyalım istedim kimim duası kabul olur bilinmez 🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹🌹

Amin inşallah teyzesi hersey nasip Rabbim ne derse o inşallah çabucak toparlayıp büyür ve evimize götürürüz 🤲
Aminnnnnnn inşallah Ferdammmm dualarım seninle çiçeğim üzülme arkadaşım bunlar da geçecek hep birlikte eve döneceğiniz günler yakında kuzunmmm 🤲🏻🌺
Teyzesi kurban olsun yumukkk ellerine 🥲
Güçlü bir bebek o annesi gibi çabucak iyileşecek kuzum için ferah olsun 🥲

Evet kuzum Enbiya süresinin son sayfasını okuyup 3 kere 1 Yasin 1 Kenzül arş duasını okuyup listede olan arkadaşlara bebek niyeti olarak bağışlıcaz kuzum liste yapıyorum yarın da beklerim ne kadar olursak okuruz sayıları ayarlarız çiçeğim normalde 1 kişiye 70 okunurmus ama bizim öyle bir imkanımız yok en azından 70 tane toplayalım hep birlikte okuyalım istedim kimim duası kabul olur bilinmez 🥰🥰🥰🥰🌹🌹🌹🌹🌹🌹
Tamamdır balım beni de ekle listeye 😘

Lenam enbiya süresi okunucak ayetleri buraya kopyelersen daha net anlaşılır sanki kuzum

🌹🌹Selam Kızlar 🌹🌹

Başka bir konu ile geldim @Magnifiaque arkadaşım sayesinde bu duayı da bebek için öğrenmiş oldum ve sizinle paylaşmak istedim..

Bu ayda hayırlısı ile evlat sahibi olmak için yapılan Enbiya süresinin son 1 sayfasını okumak..

Normalde tek 1 kişiye 70 tane deniliyor ama biz Ramazan'ın ortasına geldik tek 1 kişiye 70 tane okunması imkansız o yüzden bende geçen açtığım Meryem süresi okuduğumuz listeyi etiketleme yaptım ...

Okumak isteyenler yazsınlar 1 kişi 3 kez okusa Kuran'da geçen Enbiya süresinin son 1 sayfasını çok güzel olur 😍
madamseker madamseker arkadaşımız da Ramazan ayında Yasin süresi veya Kenzül Arş duası demişti birde çok güzel olur şöyle yapalım uygun olursa..
Enbiya süresi + Yasin + Kenzül Ars duası ne derseniz kızlar hepsi çok kısa zaman alır 🥲🥲🥲

Şimdiden Allah razı olsun 2 3 gün içinde netleşsin başlayalım 🥲♥️

1. Lna16 Lna16 💜🌙 Selin

2. @Rprnn 💜🌙 Hivda

3. @IcimdekiSonsuzDeniz 💜🌙 Deniz

4. @oznurvarol 💜🌙 Öznur

5. @Fatmazell 💜🌙 Fatma

6. @madammor 🌙💜 Merve

7. @Catlak-kurabiye 💜🌙 Merve

8. @N u r 💜🌙 Nur

9. @bir mucizee 💜🌙 Fatma

10. MssPARE MssPARE 💜🌙 Yasemin

11. @Papatyamelo 💜🌙