3 aylarda Peygamberimize hatim okumak ister misin?

Rabbim den hayırlı uzun ömürlü tez zamanda salih bir evlat niyaz ediyorum

Lna16 kuzum niyetler yazılmış zaten benimde Niyetim sağlıkla zamanında kolaylıkla bir doğum geçirip oğlumu kucağıma almak ismim ferda canım

Çiçeğim anneannem okudu

Nasıl yapacağız canım, her gun mu okunacak, nasıl duzenlendı en son, evde degılım de bakamadım. Her gun okuyamam, ıstırak etmekte ıstıyorum, ozetlermısın

Nasıl yapacağız canım, her gun mu okunacak, nasıl duzenlendı en son, evde degılım de bakamadım. Her gun okuyamam, ıstırak etmekte ıstıyorum, ozetlermısın
Canım hergun değil sadece 1 tane Meryem süresi okunup kendi niyetini söyleyince liste de olan arkadaşların niyetleri söylenip bağışlanacak
Bugün başlayıp ayın 15 ne kadar okunacak
Tilavet secdesi var yapılacak yapılmazsa özelden msj atıp bana ben yapacağım o şekilde canım

Her gun 1 kısı okuyacak, digerleri duayla mı katılacak, ben tam anlayamadım, seker yerlerde

Her gun 1 kısı okuyacak, digerleri duayla mı katılacak, ben tam anlayamadım, seker yerlerde
Canım yok hergun 1 kişi okunmayacak canım sen 1 tane Meryem süresi okuyacaksın listede olan arkadaşların da isimlerini geçireceksin o kadar
Oruçlu zaman normal kuzum

41 Meryem Süresi

Kızlar isimleri ve niyetleri olanlar bana bu gece sahura kadar özelden msj atabilirsiniz ekleyeyim

Yarın da başlayalım inşallah

Okuma Listemiz

1. Lna16 Selin Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

2. Rprnn Hivda Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

3. IcimdekiSonsuzDeniz Deniz Allahim, sen adı sana olan Deniz kulunun yavrusunun duasını kabul et. Istedıgı yerde, ıstedıgı kalitede egıtım gormesini, tecrübeli ve aranan bır İnsan olarak hayata atılmayı, her ısının ustesınden basarıyla gelmesini, planlarını gerceklestırmeyı nasıp et Allahim. Allahım senden kucaklarına bır tatlı yavru, yuvalarına cıvıltı, hayatlarına nese isteyen kullarına en yakında guzel yavrular nasıp et yarabbi niyetiyle

4. M Mavi Menekse Öznur Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

5. Fatmazell Fatma Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

6. Madammor Merve Sağlıkla kızı Meryemi kucağına almak ve evlatlarının sağlığı niyetiyle

7. Catlak-kurabiye Merve Evladını sağ salim, kolaylıkla kucağına alabilmesi ve hayırlı evlat olabilmesi niyetiyle

8. i p e k Nur Çocuklarımla ve eşimle hayırlı, sağlıklı Allah'ın rızası olacağı şekilde ömür sürebilmek niyetiyle

9. bir mucizee Fatma Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

10. MssPARE Yasemin Bir yakını için tez zamanda şifa bulması niyetiyle

11. Papatyamelo

12. Pembeyuvam

13. civciv161616

14. @eunja Bahar Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

15. Magnifiaque Merve Hayırlısı ve sağlıklı şekilde doğum yapmak ve evladını kucağına almak niyetiyle

16. Magnifiaque - annesi

17. madamseker Vildan Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

18. Teach_Mavi Meryem Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

19. A R Y A Tuba Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

20. Papatyamveben-Mavi Özge Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

21. kavs-i kuzah

22. Fatmazell -arkadaşı- Ayşenur

23. Fatmazell -arkadaşı- Şeyma

24. Meral01 Hayırlı uzun ömürlü tez zamanda salih bir evlat sahibi olmak niyetiyle

25. Tiniminimavihanim Esra Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

26. Fatmazell -Kayınvalidesi- Semra

27. Fatmazell -annanesi- Meryem

28. Hali Elif Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

29. busenurkaay Buse Nur Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

30. Magnifiaque -kuzeni

31. @Btlaydnz23 Demet Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

32. Saliha40 Saliha Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

33. Nefes0858 Ferda Sağlıkla, zamanında kolaylıkla bir doğum geçirip oğlunu kucağına almak niyetiyle

34. ShiningLife Gamze Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

35. R rana20 Rabia Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

36. -Arwen- Tuğçe Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

37. Life light Elif Hayırlısı ile evlat sahibi olmak niyetiyle

38. Bonus

39. E c e Hayırlısı ile sağlıklı bir şekilde doğum yapıp evladını kucağına almak niyetiyle

40. A Arzumsunn

41. G Gunelhuseyn Günel Hayırlısı ile yuva kurmak niyetiyle

Emeğine sağlık kuzum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…