3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

S Sevcan sevcan niyetine okudum Rabbim kabul eylesin gönlüne göre versin inşallah

Hemen okuyup bağışlayacağım

Günaydın kızlar bugün yeni duamıza (Bismillah 20) başlıyoruz Allah kabul etsin tüm dualarımızı ve duamız kısa 3 kişiye okuyalım arife günü yine toplu dua yapalım inşallah. Bugün kayra1209 dreamy07 ve benim için okuyoruz. Yarına da 2 arkadaşımız kalıyor.

@ kayra1209 :
ALLAH ́ım şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.

dreamy07 : dileğim ilk şu işyerindeki hakkımı sonuna kadar alayım, 6 mayıstaki sınavı kazanıp hayırlı bir iş bulayım, babamın mekani cennet olsun,Allah eşime çocuklarıma anneme hayırlı uzun ömür nasip eylesin , babamla cennette bizi kavuştursun , Rabbim hicbir annenin kucağını boş bırakmayın, hiç bir evlâdı da anne babasız bırakmasın, Allah im gönlü güzel herkesin gonlundekini versin,okuyanlardan Allah razı olsun, Allah kimseyi evladıyla sınamasın bizi de sınamasın.

slnn12345 :Hayırlısı ile tez zamanda içime sinebilecek biri ile tanışmam ve tez zamanda o kişiyle evlenmem. Ailem sağlıklı ve huzurlu olsun. geçmişte yaşadığım olumsuzluklarla ilgili düşüncelerim bitmesi ve o durumu yaşatan kişinin pişmanlığını tez vakitte görmek istiyorum.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat, 1 kere bismillah 20 duası, 3 kere salavat ve sonra kişinin niyetini okuyup bağışlıyoruz.
3 kişi olduğu için 3 kez tekrarlıycaz.

1- @ kayra1209
2- @ dreamy07
3- @ slnn12345
4- @ -loyalty
5- @ Elifnesli65

kayra1209 dreamy07 ve kendim icin okudum Allah kabul etsin

Günaydın kızlar -loyalty ve Elifnesli65 için okuyoruz.

@ -loyalty :
sağlıklı hayırlı bir kız çocuğum olmasını istiyorum. Ailemde huzur bereket sağlık olsun oğlum ve eşime sağlık huzur hep yanımda olmalarını diliyorum ve Allah tan istiyorum

@ Elifnesli65 :
1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlatlarina selametlik ver bu aileyi her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim.dua sahibinin iki çocuğunu kolaylıkla güzellikle büyütmesini nasip eyle.bekar ablasının evlenmesini hakkında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat, 1 kere bismillah 20 duası, 3 kere salavat ve sonra kişinin niyetini okuyup bağışlıyoruz.
2 kişi olduğu için 2 kez tekrarlıycaz.

1- @ kayra1209
2- @ dreamy07
3- @ slnn12345
4- @ -loyalty
5- @ Elifnesli65

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…