3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Okudum

S Sevcan sevcan bildirim yapmadigin iin bugunde bildirim gelmezse listeden cikaracagin malesef seni. Kizlar sevcan sevcan okumazsa ben onun yerine okuyacagim gonlunuzu ferah tuttun o da okuycam dualarimiz tamamlanmis olacak

bugün sıra @ S Sevcan sevcan arkadaşımızda ve niyeti aşağıdaki gibidir:

@s S Sevcan sevcan :
Allah'ın bana kızmasından, kulların kötülüklerinden, şeytanın vesveselerinden ve bana kurduğu tuzaklardan Allah'ın tam kelimelerine sığınırım.Ya Rabbim sana senin merhametinine sığınırım Eşimle kalplerimizi birleştir. Aramızı düzelt ve bizi kurtuluş yollarına ilet Bizi karanlıktan aydınlığa çıkar ve büyük günahların açığından da gizlisinden de uzaklaştır.ya vedud....“Yâ Veliyy celle celalühü ...“Hasbiyellahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azıym.Rabbim bana ve benim gibi olan bütün kullarına merhamet eyle yuvalarına zarar gelecek en ufak kötülükten koru evlerine huzur sakinlik ver amin amin amin ecamin

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat, 1 kere kenzül arş duası, 3 kere salavat ve sonra kişinin niyetini okuyup bağışlıyoruz.

1- @k kayra1209
2- @ dreamy07
3- @ slnn12345
4- @l -loyalty
5- @ Elifnesli65
6- @ S Sevcan sevcan

Ismi azam değil mi kuzu

Kizlar kadir gecemiz mübarek olsun. Toplu dua yapalım dedim bugün.

7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat,
100 La ilahe illalahmuhammeden resullulah
41 Hz. Yunus duası
3 salavat
sonrada listedeki niyetler tektek okunup bağışlansın

Bildirimdede fatiha okuyamadım diye yazarsanız iyi olur ben kalan sayısıyı okuycam kişi başı
1- @ kayra1209 : ALLAH ́ım şu anda gerek evlerinde gerekse hastane köşelerinde “bana da bir dua eden yok mu!” diye inleyen tüm müslüman hasta kardeşlerimize sen şifa ver. Tüm hasta dostlarımıza ve dostlarımızın hastalarına şifa ihsan eyle.Komada, yoğun bakımda, yatan tüm müslüman kardeşlerimize tıbbın çaresiz kaldığı tüm müslüman hasta kardeşlerimize şifa ver. Ya Erhamerrahimin. Bizlerden dua isteyen, dua bekleyen hasta kardeşlerimiz adına huzuruna geldik. Onlara ettiğim duanın suyu yüzü hürmetine bil hassa sana açtığım eller ettiğim dualar ve ibadetler hürmetine Rabbim sedef hastasıyım sedeflerime şifa ver. Tamamen geçsin hepsi ve bir daha hiç çıkmasın. Ya Şafi, Ya Nur, Ya Basir, Ya Vahhab Celle Celaluhu. Sübhanallahi velhamdü lillahş ve la ilahe illallahu Allah’u ekber.
2- @ dreamy07 : dileğim ilk şu işyerindeki hakkımı sonuna kadar alayım, 6 mayıstaki sınavı kazanıp hayırlı bir iş bulayım, babamın mekani cennet olsun,Allah eşime çocuklarıma anneme hayırlı uzun ömür nasip eylesin , babamla cennette bizi kavuştursun , Rabbim hicbir annenin kucağını boş bırakmayın, hiç bir evlâdı da anne babasız bırakmasın, Allah im gönlü güzel herkesin gonlundekini versin,okuyanlardan Allah razı olsun, Allah kimseyi evladıyla sınamasın bizi de sınamasın.
3- @ slnn12345 : Hayırlısı ile tez zamanda içime sinebilecek biri ile tanışmam ve tez zamanda o kişiyle evlenmem. Ailemsağlıklı ve huzurlu olsun. geçmişte yaşadığım olumsuzluklarla ilgili düşüncelerim bitmesi ve o durumu yaşatan kişinin pişmanlığını tez vakitte görmek istiyorum.
4- @ -loyalty : sağlıklı hayırlı bir kız çocuğum olmasını istiyorum. Ailemde huzur bereket sağlık olsun oğlum ve eşime sağlık huzur hep yanımda olmalarını diliyorum ve Allah tan istiyorum
5- @ Elifnesli65 : 1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlatlarina selametlik ver bu aileyi her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim.dua sahibinin iki çocuğunu kolaylıkla güzellikle büyütmesini nasip eyle.bekar ablasının evlenmesini hakkında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

Çok iyi olur canım

Ben okudum hepimize kadir gecemiz mubarek olsun dualarda bulusalim hepimizin niyetlerini kabul etsin Rabbim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…