3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Günaydın kızlar bugün sıra bende ve niyetim aşağıdaki gibidir:

slnn12345 :
Yaşadığım olumsuz durumla alakalı öfke sinir ve tüm duygularımın bitmesi. Bu konuda olumlu dönüşler almam. Hayırlısı ile tez zamanda içime sinebilecek biri ile evlenmem.

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat, 1 kere ismi azam duası, 3 kere salavat ve sonra kişinin niyetini okuyup bağışlıyoruz.

1- @ kayra1209
2- @ dreamy07
3- @ slnn12345
4- @ -loyalty
5- @ Elifnesli65
6- @ S Sevcan sevcan

Okudum Tam ezana denk geldi Allah kabul etsin

Senin niyetine okudum canım. Rabbim kabul eylesin gönlüne göre versin inşallah

Günaydın kızlar bugün sıra -loyalty arkadaşımızda ve niyeti aşağıdaki gibidir:

-loyalty :
sağlıklı hayırlı bir kız çocuğum olmasını istiyorum. Ailemde huzur bereket sağlık olsun oğlum ve eşime sağlık huzur hep yanımda olmalarını diliyorum ve Allah tan istiyorum

Okuma şekli 7 estağfurullah,7 elhamdülillah, 3 salavat, 1 kere ismi azam duası, 3 kere salavat ve sonra kişinin niyetini okuyup bağışlıyoruz.

1- @ kayra1209
2- @ dreamy07
3- @ slnn12345
4- @ -loyalty
5- @ Elifnesli65
6- @ S Sevcan sevcan

Okudum canım slnn12345

Okudum canım slnn12345

bugün sıra @ Elifnesli65 arkadaşımızda ve niyeti aşağıdaki gibidir:

@z Elifnesli65 :
1 salavat Rabbim Fatma oğlu Erol kulunun İslamiyetle şereflendir hidayet ver.dua isteyen bu kuluna mesleginde atanmasını nasip eyle.çocuklarina eşine anne babasına uzun ömürlü olmayı haklarında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.oğluna kızına şifa ver.bu aileyi peygamber efendimize komşu eyle.evlatlarina selametlik ver bu aileyi her türlü doğal afetlerden koru Rabbim.helal riziklar gönder bu aileye kimseye muhtaç eyleme Rabbim.dua sahibinin iki çocuğunu kolaylıkla güzellikle büyütmesini nasip eyle.bekar ablasının evlenmesini hakkında hayırlı eyleyip nasib eyle Rabbim.amin Allahümme Salli ala seyyidina Muhammed

1- @k kayra1209
2- @ dreamy07
3- @ slnn12345
4- @l -loyalty
5- @ Elifnesli65
6- @ S Sevcan sevcan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…