3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Canım bugün ve yarın için okudum rabim kabul etsin inşallah işimi bitirdikten sonra tekrar katılırım @slnn hakkınızı helal edin kızlar

Kuzum sende hakkini helal et amin

Selam aleyküm hanımlar Rabbim hepinizden razı olsun haklarınızı helal edinn olurmu ben sizin için okuyamadım ama bugün ben 313 tane Ayetel Kürsi okudum 10 taneden fazla salatu tefriciye okudum hepinize dua ettim sizde beni dualarinizda esirgemezseniz çok mutlu olurum bende bekarım yakın zamanda hayırlı biri karşıma çıksın die niyet etmiştim benim içinde çokça dua edermisiniz ismim Nazife Allahım razı olsun dualarinizda benide katmayi unutmayın

İki kişi miyetine okudum ALLAH kabul etsın amin
RABBİM sana ve bekarlara hayırlı eşler nadip etsin amin amin

Yeni dua grubu için duamız yada zikrimiz belli mi acaba? Aklınızda bişe varmı yoksa öneriler arasından mı seçiliyo

Canim ben grupta olmayacagimi söylemiştim benim yerime isteyen başkası olur belki onu alırsın şuan grubu takip edecek vaktim olmuyor

Evet depremden sonra maalesef toparlanamadı gruplar Benım grupta da öyle oldu katılım cok dusuk ben eksikleri tamamlayayım diye dusundum ama öyle ya da böyle bitti listeler. Yenı listeler cok daha az kişiyle olacak sanırım

Canim yarından itibaren bikac gun kimler katilir onu tespir etmekle gecirecegim malum sıfırdan bir liste olur duruma bakip degerlendirelim sonrasindada yapabilecegimiz birsey yok

Kuzum sende hakkini helal et amin
Helal olsun canım
Helal olsun canım Rabbim inşallah gönlüne göre birini çıkarsın. Hayırlı imanlı bir eş nasip etsin

Bismillah 20 duası icon yeni bir grup ve liste yapılsa çok güzel olur ama bende yeni konu açılsın çünkü sayfalarca ilerisini takip etmek zor oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…