3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Bugün ki arkadaşlarımızın niyetine okudum. Allahım kabul etsin,yardım etsin.Aminnn

Kızlar ülkemiz için ve depremzedeler ve hastanede olan depremzedeler içinde dua etmenizi istiyorum

Kızlar yarınkı okuma dreamy07 ve YagmurSendeanlarsn için YagmurSendeanlarsn arkadaşım niyet söylemedi mesajda ulasamadım depremden birkacgun sonra konustuk deprem bolgesınde ona da dua edelim olur mukızlar. dreamy07 niyeti aşağıdaki gibi

dreamy07 :Canım babam in mekânı cennet olsun zerre günahı varsa rabbim onu affetsin hzmuhammet sav komşu eylesin, annem,eşim,ben,çocukların için rabbim kötü insanlarla,hayırsız işlerle karsilastirmasin , borularımız bir an önce bitsin ödeme kolaylığı olsun, halkımı yiyen işyeri için decrabbim hakkımı son kuruşuna kadar almamı nasip etsin, nisan daki sınavı da kazanmalı nasip etsin, hayırlısıyla hayırlı bir iş de nasip etsin, rabbim kimseyi evladıyla eşiyle annesi babasıyla sınamasın bizi de sınamasın, çocukların hep mutlu olsun rabbim onlara dayanamayacağı acı yaşarmasın, Allah im tüm depremzedelere yardım etsin, annesiz babasız kalan tüm yavruları korusun, ruhu kalbi güzel olan hicbir insan incinmesin, Allah tüm hastalara şifa versin tüm yakınlarını kaybedenlere sabır versin ve herkesi rabbim cennetinde kavuştursun, okuyanlardan Allah razı olsun.

Ayrıca ülkemiz için ve zor durumdaki insanlar içinde dua etmenizi istiyorum

2 gün üstüste bildirim yapmayanlar listeden çıkarılacaktır. Hem de dua platformu hakka girmeyelim sonuçta bir yandan sevap kazanırken bir yandan günah olmasın. Yapamayacak olanlar şimdiden listeden çıkarsa çok sevinirim.

Okuma sırası şöyle 7 Estağfurullah, 7 Elhamdülillah, 3 salavat, 70+70=140 adet "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir" duası 2 kişi niyetine ve kapanış 3 salavat

Kızlar ayrıca aşağıdakimetni okuyup dua ederseniz sevinirim sağolsun QueenGenepil QueenGenepil arkadaşımızın katkısıdır."Ülkemizi ve vatanımızı, halkımızı ve milletimizi, müslümanları ve âlem-i islâmı her nevi semavi ve arzî musibet ve belalardan, yangınlardan, sellerden, depremlerden ve görünür görünmez kazalardan ve belalardan muhafaza eyle. Birliğimize, dirliğimize ve kardeşliğimize göz diken iç ve dış düşmanlara fırsat verme ya Rabbi! Bizlere ihsan ve ikram ettiğin nimetlerin elimizden çıkmasından, sağlığımızın ve sıhhatimizin bozulmasından sana sığınıyoruz ya Rabbi Hafîz isminle muhafaza eyle!"

iste aşağıdaki gibi bu liste iki kere böyle olcak alıma kapalı olcak birkaç arkadaşımdan haber beklıyorum gelırlerse lıste sonuna eklıycem​

1- @Ada-anne (2.02.2023 perşembe)

2- @ QueenGenepil (2.02.2023 perşembe)

3- @ redvelvetcake (3.02.2023 cuma)

4- @ -loyalty (3.02.2023 cuma)

5- @ H hazal94 (4.02.2023 cumartesi)

6- @ Elifnesli65 (4.02.2023 cumartesi)
7- @ florya455 (5.02.2023 pazar)
8- @ Z Zeynoyi (5.02.2023 pazar)
9- @ T tonyadunyam ( 6.02.2023 pazartesi)
10- @ MelayMeltem ( 6.02.2023 pazartesi)

11- @ Nillatte (7.02.2023 salı)

12- @ slnn12345 (7.02.2023 salı)

13- @ R rainyy (8.02.2023 carsamba)

14- @ Catlak-kurabiye (8.02.2023 carsamba)

15- @ B blueandblue (9.02.2023 persmbe)

16- @ Mavi_Eftelya (9.02.2023 persmbe)

17- @Beyourselff (10.02.2023 cuma)

18- @ kavs-i kuzah (10.02.2023 cuma)

19- @ C Canangul133 (11.02.2023 cumartesi)
20- @ Bluepinkkk (11.02.2023 cumartesi)
21- @ dreamy07 (12.02.2023 pazar)

22- @ YagmurSendeanlarsn (12.02.2023 pazar)

23- @ I Ism (13.02. 2023 pazartesi)
24.) @ U Uyku gunlugu (13.02.2021 pazartesi

Okudum canım

İyi geceler arkadaslar bende aranıza katılmak istiyorum hem sizler için dua etmek istiyorum hem de kendim için sizlerin duasına ihtiyacım var Buradaki sıralama ve okunması gereken dualar neler kısaca anlatır mısınız ilerlemeyi..
~Şimdiden hayırlı cumalar

Ben bu grup için okumalarımı bitirdim. Rabbim hepimizin dileğini duasını şu mübarek 3 aylar yüzüsuyu hğrmetine kabul etsin. Çok şükür dualatımız kabul oldu sevincini yaşatsın Rabbim hepimize. Buraya duam kabul oldu yazmayıda nasip etsin inşallah.

Okuyamayanlarada hakkımızı helal edelim. Malum ülkece zor bi dönemden geçiyoruz. Rabbim milletimize ülkemize bi daha böyle felaketler acılar yaşatmasın. Ülkece bizi ferahlığa aydınlığa çıkarsın.

slnn12345 ben bu dua grubunda okumalarımı bitirdim ve yeni başlatacağımız dua zincirine katılmak istiyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…