3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Bu mesajını görmedim tamam canım rabbim şifa versin yaralara mekanı cennet olsun inşallah rabbim rahmet eylesin çok üzgünüm çok

Nasılsınız kızlar herkes iyidir umuyorum merak ettim deprembölgesindeki arkadaşlarımızı umarım iyilerdir okumalarımızı yapıyoruz zor durumdakilere Allah yardım etsin

Nasılsınız kızlar herkes iyidir umuyorum merak ettim deprembölgesindeki arkadaşlarımızı umarım iyilerdir okumalarımızı yapıyoruz zor durumdakilere Allah yardım etsin
Canım iyiyiz şükür, daha iyi olacağız hep beraber.Bence duamızı devam ettirelim,okuyamayacak durumdakiler içinde aramızda tamamlarız

Kizlar baslayalkm mi ne dersiniz yani arkadaslaeimiz devam edelim diyor tabi hergun depremzedelerede ederiz nasil isterseniz o sekilde yapalim kizlar

TAmam listemize bakalım son olan günlerdeki eksiklikleri belirleyeyim sonrasında başlayalım o halde depremzedeler içinde okumaya özen gösterırız bıryandanda. İlk olarak okumayanlarvardı onların hatrlatmasını yapayım onları tamamlayalım kızlar sonrasında kaldığımız yerden devam edelim olur mu

Selam aleyküm kizlar kusura bakmayın çok aktif olamadım depremde birçok akrabami kaybettim

Tamam canım nasıl derseniz başlayalım o zaman

Kızlar depremde sorun yaşayan yakınlarını kaybeden bırsuru arkadasımız var okumalarımızı yapalım ama bu acıdan okuyan yada ayırt etmem ne derece uygun bilemiyorum onuda siz ne dusunuyorsunuz? mesela beyourself ve sendeanlarsın arkadasım zaten o bolgedelerdı nazıfe arkadasımda yakınlarını kaybetmıs onerılerınız nelerdır kızlar

Kızlar okumayanalra baktım ama benım bildiğim kadarıyla YagmurSendeanlarsn C Canangul133 Onikiagustos U Uyku gunlugu arkadaşlarımız deprenden çok etkilenen kişiler okuyamazlarsada hakkımızı helal edelim devam edelim listemize bu listelik buşekilde yapalım olur mu? Hepimiz az yada çok etkilendik çok üzüldük depremzedelerede dua edelim mümkün oldukca.

Z Zeynoyi ve florya455 için okumayan arkadaşımız YagmurSendeanlarsn

T tonyadunyam ve MelayMeltem arkadasımıza okuması gerekenlar asağıdadır
@ C Canangul133 @ Onikiagustos @ Mavi_Eftelya @ U Uyku gunlugu @ I Ism @ YagmurSendeanlarsn

Nillatte ve slnn12345 için okumayanlar aşağıdadır.
@ C Canangul133 @ Onikiagustos @ Mavi_Eftelya @ U Uyku gunlugu @ I Ism @ YagmurSendeanlarsn R rainyy Mavi_Eftelya ve kavs-i kuzah

HAftasonu boyunca kendini iyi hissedenler tamamlasın arkadaşlar sonrasnda listeye devam edeceğiz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…