3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Kizlar bikac gun okumamiza ara verip ulkemiz icin okuyalim insanlar zor durumda dun ve bugunki okumalari yapamayanlar icin yine bikac gun sonra etiketleme yaparim kalan kisiler devam ederler hersey normallesince. Okumalarimizi ulkemiz ve depremde zarar gorenler icin yapalim cok zor durumda herkes gercekten korkuyoruz hepimiz ulkemiz icin okuyalım. Allah zor durumda olan herkese yardim etsin

Çok güzel düşünmüşsün canım,Allah razı olsun.Her gün kıldığım hacet namazlarımı artık depremde ki kardeşlerimin niyetine kılıyorum.Sadece onlara Dua etmek geliyor içimden çok zor zamanlardan geçiyoruz Allahım merhamet etsin bizlere. slnn12345

Canım çok iyi düşünmüşsün aklımız hep orada

Bende ayni şekilde ayaklarim sirilsiklam donuyorum karnım aç . Sen hangi şehirdesin

Allah senden de razi olsun senle birlikte düşündük zaten canim benim Allah razi olsun Rabbim kabul etsin dualarimizi

Arkadaşlar hastanede görevliyimm depremzedeler geliyor çok yoğun çalışıyoruz bugün okuyamadım yarın iki gün için okumaya çalışıcam. Dua edin bolca
Allah yardımcınız olsun canım ben senin için okurum kimlere okunacak. Sen lütfen düşünme burayı orada size ihtiyaç var bizim elimizden bir şey gelmiyor bari bu kadarınj yapalım,

Evet canım ara vermemiz doğru karar oldu ülkemiz için okuyalım

slnn12345 dun ve bugün ki arkadaşlar için okudum rabbim kabul etsin amin okuyamadım okdr kötüydüm ki utanıyorum evimde oturmaktan utanıyorum rabbim yardım etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…