3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Nillatte ve slnn12345 niyetine okudum rabbim niyetlerinzii kabul etsin. Şu zor günlerimizi.ülkece atlatabilmeyi feraha ermeyi nasip etsin. Enkaz bölgeainde olan herkesin yar ve yardımcısı olsun.
Amin canım hassasiyetin için tesekkurler ekstra ulkemıze okumalarını yaptıgın için

Nillatte kardeşimizin hayırlı bir eş bulması için slnn12345 kardeşimizin beklediği konularda olumlu gelişmeler olması,iş mülakatının hayırlı sonuçlanması ve gönlüne göre hayırlı bir eş bulması için dua ettim.Rabbim kabul etsin

Tesekkurler canim Allah kabul etsin hepimizin dileklerini kabul etsin Rabbim

Arkadaşlar deprem bölgesindeyim. Geceleri dahil. Araçlar da oturuyoruz. Evin dışında hasar var. Evin içine giremiyoruz.Soğuk ve yağmur bizi çok etkiliyor. Bebekler ile çok zor. Sürekli artçı sarsıntılar oluyor. Ne olursunuz dualarınızı esirgemeyin bizden

Allah'ım yardım et bu süreç bitsin artık çok zor gerçekten bu havada dışarda olmak nasıl dua edeceğimi şaşırdım Allah herkese yardım etsin

elbetet ederiz Allah yardımcınız olsun çok zor hepbirlite dua edelim

Okudum canım Allah kabul etsin

Rabbim yardımcınız olsun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…