3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

Okudum canım arkadaşların niyetine. Herkesin yüreğine sağlık, Rabbim hepimizin niyetini kabul etsin

Okuyan arkadaşlardan Allah razı olsun, Allah sizin de dileklerinizi gerçekleştirsin hastalarınıza şifa olsun, dertlerinize derman olsun. Allah millet olarak birliğimizi arttırsın, düşmanlardan ülkemizi korusun, ümmeti Muhammed’i tek bir ruh ile müslüman kardeşlerimiz olan Doğu Türkistanlı Uygurlu kardeşlerimizin serbest kalmasını, tam bağımsız olmalarını, çektikleri acıların geride kalmasını sağlasın.

Şubat için yaptığınız liste bitmedi ise benide ekleyebilir misiniz

Okudum canım Allah kabul etsin

Kaç tane okunacak. Bir de ayrı ayrı mı okunacak birleşik mi. Dışarıdan bir arkadaşım da katılabilir mi. Ben her gün ona da yazarım...
140 tane günlükokunuyor bir sonraki listede 2 tane bismillah 20 ve yaklaşık 31 tane ayetelkürsi iki listeyi birlikte yapcam ona göre katılın lütfen bir iki saate listeyi kapatacağım zaten önceden yazan kişiler vardı simdi bironları etiketliycem donus gelmezse aekadasınızı ekleyebiliriz

Giremeyecek olanlar uzulmesin bir dua grubumuz daha var oraya yonlendırırım ben orada da okuyabılırsınız burada ben lısteyı uzun tutmamaya calısıyorum elımden geldıgınce tek oldugumıcın kontrol de uzun suruyor. Kızlar buarada gunluk bıldırım beklıyorum ıkı gun usteuste bıldırım gelmezse lısteden cıkarıyorum malesef

redvelvetcake arkadaşıma evlenip evlat sahibi olması için ve annesi köpeği iyileşmesi için dua ettim.
QueenGenepil doğal yollardan hamile kalması abisinin istedikleri gibi biriyle evlenip çocuk sahibi olması ve sansızlıklarının bitmesi babası içinde kabir ve cehennem azabı cekmesin diye dua ettim.
Allah kabul etsin

Canım yeni dua ne ben de katılmak istiyorum bismillah20 duasını bilmiyorum ilk kez duydum ayetel kursi abdestli olma şartı yok dimi? Katılmak isterim

Canım yeni dua ne ben de katılmak istiyorum bismillah20 duasını bilmiyorum ilk kez duydum ayetel kursi abdestli olma şartı yok dimi? Katılmak isterim
canımbu defa 140 Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir okuycaz bu yazdıkların birdahakine yokhastalık donemınde okuyabılırsın canım.Listedekıleri silmiyorum canım sız sıl dersenız sadece sılerım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…