3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

RABBİM dualarımızı kabul etsin Canım şu sıralar tek çalışıyorum iş yoğunluğum biraz hafiflerse, sonraki listelere katılmak nasip olur İNŞAALLAH
Davet için sağolasın Selam ve dua ile
Teşekkürler Allah razi olsun beraber oldugumuz dualarimiz var sayenizde. birdahkine yine burdan yada ozel mesajdan davet ederim insallah selam ve dua ile

Okudum canım Allah kabul etsin

Kizlar simdi en cok oylama "Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Kavi Ya Kadir" ve Bismillah 20 duasi icin oldu tabi Ayetel kursi de var ama regl donemim okuyamam diyor icim rahatta etme diyor bir grup bu dualardan hangisini istiyorsunuz bugun yazin son kez
Ya Allah Ya Rahman diyorum ama bende bismillah 20 duasinı senden duydum çok güzel mutlaka yapalım onu da

Catlak-kurabiye ve redvelvetcake sizde bize cok emek veren yoneticilerimizdensiniz R rainyy sende ayni sekilde hatimlerde ugras veriyorsunuz siz zaten gruptasiniz diye etiketlemedim yanlis anlasilmasin
canımm inan hic zor gelmiyor boyle guzel bir sey ıcın cabalayınca ınsana agır gelir mi hic ben cok mutluyum sizinle insallah daim olur bu dua kardesligimiz, senin yerin cok ayrı bende zaten yeni duamızı listemizi sabırsızlıkla bekliyorum

Seninde benim icin oyle canim benim.evet insallah dua kardesiligimjz hep daim olsun. O zaman zaten listeydin sen devam canim beim

Bugünkü okumalarımı yaptım Allah kabul etsin

Elifnesli65 Mavi_Eftelya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…