3 aylarda içinde hergün birbirimize dua edelim mi?

canımbu defa 140 Ya Allah Ya Rahman Ya Rahim Ya Kavi Ya Kadir okuycaz bu yazdıkların birdahakine yokhastalık donemınde okuyabılırsın canım.Listedekıleri silmiyorum canım sız sıl dersenız sadece sılerım
Tamamdır kuzum emeklerin için teşekkür ederim

Liste aşağıdaki gibi bu liste iki kere böyle olcak alıma kapalı olcak birkaç arkadaşımdan haber beklıyorum gelırlerse lıste sonuna eklıycem​

1.) @Ada-anne ( 2.02.2023 persembe)

2.) QueenGenepil ( 2.02.2023 persembe)

3.) redvelvetcake ( 3.02.2023 cuma)
4.) -loyalty ( 3.02.2023 cuma)

5.) H hazal94 ( 4.02.2023 cumartesi)

6.) Elifnesli65 ( 4.02.2023 cumartesi)

7.) florya455 ( 5.02.2023 pazar)

8.) Z Zeynoyi ( 5.02.2023 pazar)

9.) T tonyadunyam ( 6.02.2023 pazartesi)

10.) MelayMeltem (6.02.2023 pazartesi)

11.) Nillatte ((7.02.2023 salı)

12.) slnn12345 (7.02.2023 salı)

13.) R rainyy (8.02.2023 carsamba)

14.) Catlak-kurabiye (8.02.2023 carsamba)

15.) B blueandblue (9.02.2023 persmbe)

16.) Mavi_Eftelya (9.02.2023 persembe)

17.) Onikiagustos (10.02.2023 cuma)

18.) kavs-i kuzah (10.02.2023 cuma)

19.) C Canangul133 (11.02.2023 cumartesi)

20.) Bluepinkkk (11.02.2023 cumartesi)

21.) dreamy07 (12.02.2023 pazar)

22.) YagmurSendeanlarsn (12.02.2023 pazar)

Arkadaşlar QueenGenepil arkadaşımız türklerin dunyada içinde bulunduğu durumla iligili ve ülkemizdeki bazı sorunlarla alakalı önemlibir konuya değindi. Biizm içinde elbetteki önemli herkesin hassas davranıp ülkemiz adına ve dünyadaki Türkler adına okumasını rica ediyorum herkes 7 ayetel kürsi okusun. Birazdan QueenGenepil kendiside açıl-klayacak rica ediyorum hassas olalım

Ben okudum ülkem ve diğer Türkler için öncülük etmiş olayım sizde devam ettirin kızlar Nillatte QueenGenepil redvelvetcake Catlak-kurabiye Z Zeynoyi R rainyy devamı de gelsin herkesten bekliyorum

okudum

Okudum canım slnn12345

Biz hangi ırktan olursak olalım bu coğrafyada birbirimize sahip çıktık ve bir millet olduk. Türk milleti ve Türk halkı olarak bu konuma gelebilmek için kurtuluş savaşında ciddi mücadele verdik.

Geriye yönelik tarih boyunca hep Yunan ve Ermeniler Ruslar tarafından ciddi katliam yapılmış.

Şimdi dünyanın her yerinde hem dinimize hem de bize karşı ülkemize karşı saldırılar var.
İran’da Azeri kardeşlerimizin şehrinde sıkıntı var, bizimle aynı dili aynı dini paylaşıyor ve deprem yaşadılar, dışarıdan İran devleti desteği kapattı. Aynı şekilde Uygur yani Doğu Türkistan Türkleri de Çin tarafından soykırım yaşıyor.

Önümüzde seçim olacak. Sıkıntılı süreçlere giriyoruz. Birbirimize kenetlenmemiz ve ruhsal anlamda da bir olmamız önemli.

Niyetlerimizin önüne hepimizin niyetiyle okuyacağımız bir Metin hazırlasak nasıl olur? penyez83 çok güzel yazan biri. Ülkemizin düşmanlardan kurtulması, din ve dil kardeşlerimizin birlik, bağımsızlık, ferah içinde yaşayabilmesi gibi peygamber efendimize tüm evliyalara da diyerek. Ülkemizin devamının tarihteki yerinizin devamı için. Toparlayabilecek biri varsa öneride bulunursa çok sevinirim. Eğer kabul etmezseniz de 7 adet ayetel kursi okuyabilirseniz sevinirim.

Okudum canım Rabbim feraha çıkarsın Rabbim düşmanları fırsat vermesin

canım sen ne kadar güzel kalpli bir insansın Allah karsına en az senin kadar ince dusunen insanları cıkarsın insallah

okudum canım Allah kabul etsin ve soydaslarımızı korusun bu kötü günlerden feraha cıkarsın

Teşekkür ederim canım benim çok düşüncelisin QueenGenepil çok iyi düşünmüşsün okuyalım ülkemiz için

Anlamadım canım. İki ayrı liste, iki ayrı dua grubu mu var...

ben uyarımherseye kızlar önerilerinizi bekliyorum sadece iş hayatım ve grubu duzenleme kontrol zaman alıyor o yuzden oneriler konsuunda QueenGenepil arkadasıma herkes yardımda bulunsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…