3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Kızlar yarın için karnıbahar haşladım yarın değilde Cumartesi günü yesem olur mu ki

bide bişey sormak istiyorum ben a101 den leblebi şekeri aldım.arkasında kb değeri 5,44 yazıyo ama güvenemedim açıkçası.hem leblebi hem şeker neden bukadar az olsunki.leblebi 60 kb iken leblebi şekeri nasıl 5,44 olur :110:

yeni geldim eve kızlar;
sabah erkencikten gittim kan idrar tahlili verip ekg çektirdim, öğleden sonra çıktı sonuçlar,
maşallah domuz gibiyim
(bu arada diyetten önce yüksek olan (220) total kolestrolüm 161 e düşmüş, iyi kolestrolüm referans değerin de üstünde çıktı, böbrek değerlerim nosnormal, karaciğer enzimleri de oyle hemoglabin 14,8:KK70:)

bu diyetle sağlığınız bozulacak diyenlere başta annem olmak üzere bıdı bıdı konuşanlara tam kapak şeklindeydi,

içiniz rahat rahat bu diyeti yapın kızlar, bende kan değerleri kötü çıkmazdı ama şu an mükemmel çok şükür.
doktor tansiyonu böbrek, hormon veya kolestrolle açıklayamıyoruz ama dedi bi ilaç verdi 20 gün kullanıp şikayetlerimin ne ölçüde azalacağına bakıcaz (annem ve anneannemde tansiyon hastası zaten)

ordan çıktımtee 50 km ötedeki diğer hastanedeki nörolojiye gittim tomografi sonuçlarını almak için, doktor tomografiye baktı temizzzz, hiç bişi yok dedi, ama sen başım ağrıyo dönüyo diyosun dedi, bunun gözle yada kardiyolojiyle de ilgisi olabilir dedi, migreni eeg testinden sonra değerlendireceğiz dedi.

tam hastaneden çıktım saat 4e çeyrek var, eşime gel bi de göze görüneyim dedim, koştum muayene kapanmış, doktoru buldum 50 km öteden geldiğimi söyledim nörolojinin önerdiğini ondan bu saatte geldiğimi söyledim rica minnet muayene oldum, 1 numara astigmatım varmış, bunlar bulanık görmeyle başağrısını açıklar, ama başdönmesini açıklamaz dedi (başdönmesi tansiyondan zannımca)
çıktık gözlüğümü de aldım, hiç kendime yakıştıramazdım gözlüğü ama beğendiğim bişey buldum, çok da içime sindi.

bunun üzerine karnımız açıktı kötü bişey çıkmamasından rahatladık, hadi kebap yiyelim dedik eşimle, kb diyetime uygun kebabımı yedim , pideye mideye dokunmadan,
kendimi bazen terminatör gibi hissediyorum hani onun gözünden bakınca yanda sayılar yazılar falan çıkıyo gördüğü çisimleri analiz ediyo ya, ben de öyle her gördüğümün kb.sini hesaplıyorum, o gün ne yediğimle topluyorum, 50 den çıkarıyorum falan :KK70:

bu arada bu sabah 100 gr daha vererek 70.7 oldum

benden haberler böyle kızlar, şimdi siz neler yapmışsınız okuyayım, artık gözünü formdan azcık ayırınca 2-3 sayfa ilerleyiveriyor yahuuu :)
çok sevindim canım..benim de kolesterolüm yüksekti birara kontrol edeyim bakalaım...
kizlar iyi aksamlar
ogleden sonra toilete ciktigim ve kanamam oldu doktordan geliyorum
anlatim yaptigmiz diyeti birden sekerli ekmek lifli gidalari falan kestgm icin bole olmus
doktor biraz daha sebze ve meyve ver dedi
peynir sut yogurtdu azalt dedi
bugun aksam saymadim yediklerimi yagli mayonezli yedim sorunu gidersin diye
yeniden yarin daha farkli baska besinlerle basliycam kizlar
Neler yapabilirim baska kizlar onerinilerinizi dinliyorum?
hemoroid mi olmuşsun..geçmiş olsun canm.. yulaf kepeği veya ezmesini süte ya da yoğurda karıştır çok iyi geliyor
16 aylik,ice basiyor canim ortapediye göstereceğim
çok geçmiş olsun.. benim oğlumda da vardı ve çok ağlardı geceleri ağrıyor diye.. en son düztabanlık var dediler mümkün olduğunca ayakkabı panduf giymesin, çıplak ayakla kumda oynasın ayak tabaı kasları güçlensin dediler.. şimdi oğlum 6 yaşında , kalmadı içe basma.. ama ağrıları devam ediyor o da büyüme ağrısıymış
Iyi Akşamlar kızlar ben bu akşam bim den tam buğday ekmeği aldım dilimleri çok ince 2 dişim tarttım 19 gram geldi bunu kızarsak 7 olur mu :KK66:)
olur bence ..
Kızlar ya iyi ki varsınız he bu diyete başladığımdan beti çocuk fikrini Attım aklımdan hergün test yapmalar planlı iliskiler gün hesaplamalar falan gitti kendim de rahatladım eşim de :KK66: iyi ki varsınız :KK66: kafam boşaldı rahatladım resmen ya gün saymak yok sadece puan saymak var :KK66:)
çok iyi ,,gerçekten de çocuk işinde stres yapmayacaksın , ay bi de bakmışsın hamilesin.. düğün bayram olur bize valla
Bu arada bu soguk nedir arkadaslar ya, izmir izmir olali boyle soguk gormemistir, bu cemre nereye dustu anlamiyorum ki, degil yazin bahariln bile gelesi yok
sorma yaaa kış geldi yeniden sanki..

günaydııınnn :KK24:

kızlar bu diyet bir mucizeeee :) bugünde -800 gr olmuşşş :) 3 defa tartıldım :)

çoookk mutluyum yavv :KK71:
çok sevindimmm hadi inşallah böyle kuzu kzuu gider kilocuklar
bide bişey sormak istiyorum ben a101 den leblebi şekeri aldım.arkasında kb değeri 5,44 yazıyo ama güvenemedim açıkçası.hem leblebi hem şeker neden bukadar az olsunki.leblebi 60 kb iken leblebi şekeri nasıl 5,44 olur :110:
bence yeme dediğin gibi hem leblebi hem şeker, onun yerine meyve ye

65 Gr haşlanmış yumurta 1 adet --- 0,73 kb
20 Gr beyaz peynir---- 0,82 kb
27gr salam------ 0,61 kb
17gr kaşar---- 0.29 kb
5 Zeytin---- 1kb
77Gr salatalık ---- 1.66 kb
54Gr domates ---2.12 kb
Toplam== 7.23 kb
günaydın canım süper :) afiyet olsun

kızlar hepinize günaydın hayırlı cumalar dün tartıda graam oynama yoktu bugün -500 gr gitmiş toplam 3 kilo gitti bu 3 haftam :) süper

var canım ya çok gittim 4 senedir tüp bebek bie denedik olmadı bende pko var olmayınca olmuyor :KK43:
Allah hakkımızda hayırlısını versin inşallah...biz daha yeni başladık tedaviye eşimin vücudu sperm üretmiyomuş.dr mehmet ali akman var ona gidiyoruz.baya umutlandık ama herşeyin hayırlısı....

Günaydın hanımlar kızımı okula götürdüm geldim dışarısı felaket soğuk ya dondum.kilo bildirimimi velantinaya attım canım çok sıkkın bu hafta çok güzel başlamıştım hafta başı ama çarş perş misafirim vardı istediim sonucu alamadm bu hafta. Misafir gelmesini istemiyorum artık ben gidince sıkıntı olmuyor hep ben gidiyim.

canim ben diyorum ama yagli yiyin yemeklerinizi.mutlaka tereyagi ve ya zeytinyagi olsun. mayonezin puani da az zaten. kuru kuru olmaz bu.hem agzin da kokar. sen tam diyet gibi yapiyosun. her seyden yemen lazim. puana gore ayarliyosun sadece

Valla aksam falan saymadm yedm yicegmi yag mayonez pirasa kola
Sonuc tartida -200gr oldu

selam kizlar. ben kb diyeti ile 3 ayda tam 92 den 62 ye indim. yani kacamak yapmadim desem yalan olur. ancak bu kacamaklar yeni yil, kurban gibi buyuk bayramlarda oldu. spor yapmadim, fazla su icmedim. zero cola ve ya light olan her mesrubati ictim.cikolata, cips , akliniza gelecek her seyi yedim. 50 kb olunca durdum.mutlaka mutfak tartisi alin. her seyden azar azar yediginiz zaman, zaten kacamak yapmak istemeyceksiniz. bazen tum kb mi dondurmadan aldim. cunku dondurma ve cikolata benim zayif noktam. tum kb mi bunlara sarf ediyodum. sifir olan kb ile de karnimi doyuruyodum. bi de 3-5 kilo verip, ay ben vucudumu sasirtoyrum gibi sacmaliklara inanmayin. aksine niye durdu kilo vermem deyip diyetden sasmayin. ben daha sonra 5 kilo da vermek istedim.kilo vermem durmusdu.tam 1 ay hic kipirdamadi. yilmadim. ilk 17 kilosunu ilk ay verdim, 2 ci ay bir az sacmaladim, kilo aldim ,sonra tekrar verdim. her gun tartiliyodum. sonra baktim,hizli kilo verince simariyorum ben, zaten zayifliyorum su baklavayi yiyeyim diyodum. o yuzden ayda 1 tartiliyorum simdi , ay sonu.kilo verince, her kes cok sagliksiz veriyosun. alicaksiz dedikleri icin, ben konuyu simdi actim. aslinda zayiflamam 2 sene onceydi.bekledim. sagliksiz bilgi vermek istemedim. sarkmadim kesinlikle . yuruyus yapmak yetiyo. temposuz yapin, magaza gezin falan.hepsi ise yariyor.ev isi bile yeterli arkadaslar.ben sporu hic sevmedim zaten hayatim boyunca. yuzme ve at binme disinda.o da zaten yazdan yaza yaptigim sey.kb diyeti deneyimlerimizin 2123 cu sayfasinda fotolarim da var. tarih de var. 2 sene once yapmistim. bi de 6 ayda bi chek up yaptiriyorum . eskiden daha saglikli cikiyor su an tahliller. sizi ayda daha az zayiflatip,daha cok para kazanmak isteyen diyetisyenlere kesinlikle inanmayin. ayda 4 kilo cok az. ben inanmiyorum bu sisteme. spor salonlarindan para geliyor diye sizleri oraya tikiyolar.acik havada cik yuru. yuruyusden once ve sonra tartil aradaki gram farkini goreceksiniz. acik hava en iyisi.tabi benim fikrim
sorusu olan olursa buyursun,zevkle cevaplarim

Vay be süper valla ben 2.5 aydır diyetteyim 7.9 verdim suan 53.8 im hedefim 50 sence bir haftada verimi yim ?birde geri geldimi kilolar bırakınca bu kadar hızlı vermissiniz yoksa dikkat etmeye devam mı ?

günaydın kızlar,
burda da hava buz gibi. kış geri geldi sanki. dün zaten üşüttüm, ıslandım incecik yağan yağmurda.
bu sabah kalkamadım. geç kaldık okula, koştur koştur olduk :)

aç karnımı bir doyurayım gelicem:KK72:

Yine döndüm dolaştım Kürkçü dükkanına döndüm forumu okumaktan başım döndü ama baktimki yok burasi hepsinden daha iyi beni tekrar kabul eder misinizo_O
Etmezseniz çok ağlarım:mad:

X