3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

Ben burdayım ve hazırım zaten istediğim motive

Kilom 83
Hedef 75 ama şimdilik

öğlen yemegimde domates ve biber soslu kepeklş makarna yanına yogurt veya ayran var, bunun kd si ne şimdi?
Evet canım muskanın da dediği gibi onlar cıssssss pilav makarna hatta ekmek bile yemiyorum 2 haftadır ahh şu arkadaş toplantıları annemin günü olmayaydı eydi onlar yüzünden motivasyonum dip yaptı toparlamaya çalışıyorum kendimi

eveeettt ben de döndüm artık topiğe.. bugün sil baştan başladım yeniden.. birçok diyet denedim en iyi bununla verdim
kilom 69.6
hedef 60
öğlen yemegimde domates ve biber soslu kepeklş makarna yanına yogurt veya ayran var, bunun kd si ne şimdi?
kbsi oldukça yüksek canım hem makarna hem yoğurt hem sebze var .. bence yemeeeee..
ben bu diyeti yaparken makarna pilav ekmek hiç tüketmedim, meyve bile yemedim..
telefonda fatsecret var indirsene onu çok işine yarar .. bir de bizim çoğumuzda mutfak tartısı var tartarak yiyoruz..

ben sana hesaplayayım
1 yumurta haşlama 0,5
bi kibrit kutusundan ufak beyaz peynir 1
7-8 zeyntin 1
1 dilim cok tahilli uno ekmek 12
cay

öğlende (az önce yedim)
4 adet ızgara köfte 7
1 dilim kepek ekmek 12
coban salata 5
38.5 yapıyor
yoğurt 12, yulaf ezmesi de yaklaşık 4 kaşık koysan 18 o da eder 30
toplamda günü 68 le kapatmış olursun

o zaman ben diyet yaptıgımı sanıyorum

Tatlım normalde diyet olabilir ama kb diyeti değilmiş biraz daha dikkatle çok iyi sonuçlar alırsın emin ol..
kendimi kotu hissettim ama aslında zaten detaylıda bilmiyorum diyeti ben once su listesinin bir cıktısını alıp hem iş yerime hem evime yapıstırayım.

İyi yaparsın zaten bi zaman sonra ezbere yaparsın . Çocuklarım bilgisayar sırası bekliyor bi ara tekrar uğrarım.Kolay gelsin sana...

o zaman ben diyet yaptıgımı sanıyorum
tatlım aslında yediklerin diyete uygun sağlıklı besinler ama kb diyetine uymuyor..
ekmeği mutlaka azalt hatta yeme hiç.. kuruyemiş ceviz badem şiddetle öneririm kbsi düşük tabi kararında yiyeceksin..pilav makarna yme..patatesten uzak dur.. bol tavuk ton balığı yumurta .. bir de bu diyette yağ önemli değil bilgine..
kendimi kotu hissettim ama aslında zaten detaylıda bilmiyorum diyeti ben once su listesinin bir cıktısını alıp hem iş yerime hem evime yapıstırayım.
akıllı tlf vaesa fatsecret indir mutlaka

Kızlar herkese slmlar :)
Ramazan yaklaşıyor ve ben çok korkuyorum verdiğim kiloları geri almaktan, acaba bu diyeti ramazana nasıl uyarlarız da kilo vermeye devam ederiz??
Ben iftarda resmen saldırıyorum, sonrasında da yatıp kalıyorum. Sizin bir çözümünüz fikriniz var mı?
Öpücükler :)

şimdi indirdim ama size bişi sorucam, şimdi burda karbonhidrat degerleri yazıyor ya 1 karbonhidrat 1 unite mı oluyo?

ben diyeti özemedim ki ramazan a uydurayım

o zaman şimdi size soruyorum sabahları 1 yumurta haslıyım yanına peynir koyayım zeytin cay, sabah menum hic bi zaman degişmez yanına salam hindi fume falanda koyarım.
Oglen tavuk ızgara olur, tavuk şiş olur, tavuk cevirme olur, salata olur, bunları yiyebilirim. alternatifimi siz yaratın bana yardımcı olun, şirketimizde yemek cıkmıyor istedigimizi yiyebiliyoruz o sebeple gayet guzelde bir mutafgımız var istersek pişiredebiliriz siz soyleyin ben yapayım.

akşamda saat 7 gibi sporda oldugum icin eve gidince cok gec oluyo şirketten cıkmadan atıstırıp cıkmak istiyorum. mesela ne yiyebilirim?

Bu arada sabahlarıda yarım saat bantta hızlı tempo yuruyor 20 dk kadarda yuzuyorum. akşamlarıda 45 dk spinning sonrada pilates fln

Sabahki menün güzel öğlende alternatif olarak ton balıklı salata, peynirli omlet, menemen ve benim favorim salam dlimlerinin içine kaşar koyarım şerit halinde onları rulo sarıp tabağa dizerim yanına yarım salatalık ve 1 kaşık yoğurt koyarım misssss..
Akşam içinde mutfağınız varsa buzdolabıda vardır tavuk göğüs yada yumurta haşla kapaklı kaba koy dolaptan alır hazırca yersin...

Hem sabah hem akşam yumurta yersem sanırım kusarım:) oglenden kalan artıklar ile devam eder ya da senin usul salam kıvırcık fln yerim en kolayı bu sanırım

Hem sabah hem akşam yumurta yersem sanırım kusarım:) oglenden kalan artıklar ile devam eder ya da senin usul salam kıvırcık fln yerim en kolayı bu sanırım
Doğru herkesi kendim gibi sanıyorum.. Ben tavuk ve yumurta manyağıyımdaa. Bu tam benim diyetim yani..

Doğru herkesi kendim gibi sanıyorum.. Ben tavuk ve yumurta manyağıyımdaa. Bu tam benim diyetim yani..
o dediginiz programı indirdim ama anlamadım orda kalori hesabı yapıyo karbonhidrat degil ki bacım, birde bir karbon hidrat 1 unite mı oluyopr? birde bizim amacımız karbonhidrat almamak mı almak mı bunu anlamadım

o dediginiz programı indirdim ama anlamadım orda kalori hesabı yapıyo karbonhidrat degil ki bacım, birde bir karbon hidrat 1 unite mı oluyopr? birde bizim amacımız karbonhidrat almamak mı almak mı bunu anlamadım
canım ben fatsecret kullanmıyorum herkesin yediğişeyler farklıdır merak ettiklerimi diyetkolikten baktım kendime bi liste hazırladım onu baz alıyorum. listemde olmayan bişey çıkarsa tekrar girip bakıyorum..

canım ben fatsecret kullanmıyorum herkesin yediğişeyler farklıdır merak ettiklerimi diyetkolikten baktım kendime bi liste hazırladım onu baz alıyorum. listemde olmayan bişey çıkarsa tekrar girip bakıyorum..
kuzum bir karbonhşdrat bir unitemi oluyor?

kuzum bir karbonhşdrat bir unitemi oluyor?
Evet tatlım ama sakın birde kbyi birden düşürme sakın 50 birim ile başla gerekirse 40a indir. yoksa azıcık kbli bişeyede yesen vücut alıştığı için hemen artı görürsün. Ben o hatayı yaptım sonra birkaç gün 80-90 kb yedim vücüdu şaşırttım tabi 2kg artı ile şimdi 50 kb ile gidiyorum. 1 ünite = 1 kb

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…