3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

konu sahibi ve katılımcı arkadaşlara teşekkürler:KK200:
yediklerimiz 24 saatten sonra yağ olarak depolanır, bugün çok yedim sabah eksi çıktım düşüncesi yanlış yani....
bu 24 saat içinde, yediklerimizi harcayacak kadar enerji sarf edersek depolanmazmış.

Mrb cnm öncelikle inlsh tedavin olumlu sonuçlanır bende 2010 aralıkta tup bebekle ha m ile kaldim darisi basina baslamadan once 2 ay spor yaptım Leslie yapıyodum yine.
ev yürüyüşü nett3n youtube leslie sansone yazarsan cikar ilk bikac gun 1 mil yap yeni başladığın icin sonra 3 mile ccik.1 mil 1.6 km 3 mil 4.8 km yurumus gibi etkili ....
ben ilk tedavimde kendi paramla yaptırdım ikincide rapor cikardik b3nimde esimde sayi hareket yavasligi vardi ve gayet uygun fiyata yaptırdık
Tesekkurler canim guzel dileklerin icin. Allah yavrunu Sana bagislasin butun isteyenlere icinde bizede verir insallah rabbim. Adimsayarla mi olcuyoruz peki nasil olcecegiz canim? Sadece yuruyus mu yaptin sen peki?

Tesekkurler canim guzel dileklerin icin. Allah yavrunu Sana bagislasin butun isteyenlere icinde bizede verir insallah rabbim. Adimsayarla mi olcuyoruz peki nasil olcecegiz canim? Sadece yuruyus mu yaptin sen peki?
Tabi sadece yürüyüş degil protein agirlikli besleniyorum sabah 2 yumurta peynir zeytin yarim domates salatalik yaim yarim dilim ekmek tabi artik.kendime dusuk karbonhidrat ekmek yapıyorum. ..aksam tavuk yoğurt tarzi ilk zamanlar zorladı 3 4 gun simdi alistim acikmiyirum

Tabi sadece yürüyüş degil protein agirlikli besleniyorum sabah 2 yumurta peynir zeytin yarim domates salatalik yaim yarim dilim ekmek tabi artik.kendime dusuk karbonhidrat ekmek yapıyorum. ..aksam tavuk yoğurt tarzi ilk zamanlar zorladı 3 4 gun simdi alistim acikmiyirum
tesekkurler canim

Leslie ne acaba canim. Benim acilen ama ayni zamanda da saglikli bi sekilde kilo vermem lazim. Bende yaklasik 70 kilo olmaliyim evimde tarti yok suan. Esim azospermi hastasi suan tedavi goruyor tup bebege gecebiliriz tedavi olumlu olmazsa doktor kilo ver dedi diyetisyene gidecek maddi durumum yok suan sgkmizda olmadigi icin. Neler yapabilirim kizlar dugun zamani yani 8 ay once 60 kiloydum hepsini geri aldim. En cok da gobekden aldim basenden ve kalcadan. Ne yapabilirim kizlar
İnşallah hayırlısıyla evlat sahibi olursun. Leslie gerçekten evde yapılan çok verimli bir egzersiz kesinlikle denemelisin.

Ama kızlar topiköldü resmen. niye gelmiyosunuz.hepiniz bıraktımı diyeti
canım merhaba. ben devam ediyorum diyete ama arada kaçamaklarla. artık tartmıyorum tahmin ediyorum yediklerimi. cok yoğun olduğumdan çok giremiyorum ama devam. 64 e indim nihayet. 10 kilomu verdim yani. hedefte 6 kilo daha var

canım merhaba. ben devam ediyorum diyete ama arada kaçamaklarla. artık tartmıyorum tahmin ediyorum yediklerimi. cok yoğun olduğumdan çok giremiyorum ama devam. 64 e indim nihayet. 10 kilomu verdim yani. hedefte 6 kilo daha var
Hay sen çok yaşa zayıf yaşa bende diyorum nerede bu kızlar

Azıcık motive olalım dedik oda olmadı ne yapalım tek başımıza devam o zaman :)

Merhabalar kızlar ben de diyeti bıraktım zaten hamile olduğumu öğrendim el mecbur bırakmış oldum ama kilo kaybı yaşadım diyet yapmadığım halde bayağı bir düşüş oldu diyeti bırakalı beri yaklaşık 6 kilo kadar ama zaten eğer gebeliğim sağlıklı ilerlerse fAzlasıyla alacağım sevinemiyorum o yüzden. Yarın randevum var keseyi görebilecek miyiz bakalım ona göre netleşir herşey

Merhabalar kızlar ben de diyeti bıraktım zaten hamile olduğumu öğrendim el mecbur bırakmış oldum ama kilo kaybı yaşadım diyet yapmadığım halde bayağı bir düşüş oldu diyeti bırakalı beri yaklaşık 6 kilo kadar ama zaten eğer gebeliğim sağlıklı ilerlerse fAzlasıyla alacağım sevinemiyorum o yüzden. Yarın randevum var keseyi görebilecek miyiz bakalım ona göre netleşir herşey
Inşallah herşey yolunda gider ve bebişini sağlıkla kucağına alırsın. Sonra verirsin sorun etme kiloları sağlîklı beslenirsen zaten almazsın.

herkes tatilde galıba konu çok sessiz kalmış :KK43: bende 3 haftadır yapamıyorum diyeti ama kilom aynı
Akşama kadar sorunsuz gidiyor akşam ondan bi kaşık bundan bi kaşık derken kaçıyor ipin ucu kızıyorum kendime offff offfff yaaa :KK34:

herkes tatilde galıba konu çok sessiz kalmış :KK43: bende 3 haftadır yapamıyorum diyeti ama kilom aynı
günaydın ecrin. bende 20 gündür yapamıyorum.misafirlerim vardır.Sanırım çoğu kişi gitmiş ve diyeti bırakmış .Oysaki negüzel yazışıp birbirimizi motive ediyorduk.Antalyanın sıcağında bu diyeti yapmak zor.Enbaşında yumurta yiyemiyorum.1kilo döndü bile.Napsakki acaba...

X