3 ayda 92 kilodan 62 kiloya indim

birisi alkolle ilgili yazmisti. simdi icinde seker olan ickiler yasak. sarap gibi,likor, cin tonik falan gibi,bira gibi
ancak viski,raki falan bunlar serbest.ben iciyodum sorun olmaz korkma. besin degerine mutlaka bakman lazim.bu da yiyecekler gibi,puanina gore ye ,ic iste
Yani rakı 0 puan yahu 4 kadeh bile icebiliyormuyum bu durumda . Vallahi billion bu diyet zayiflat sin hepinizi yemeğe görürsem kızlar. Kilolarını verince hemde çalgılar cengili . Hayatta gördüğüm en kolay ve keyifli diyet bu ayol

eskiden de en sisman bedim merak etme :KK70: daha iyi,demekki daha hizli kilo vercen. sen bakmabu arkadaslarda uzun surecek kilonun takilip kalmasi.o zamnda sen yetisirsin onlara :)

pegasus tam dost canlısı samimi bi insansın ya.hala sıkılmadan bizimle uğraşıyosun.çoook teşekkür ederiiimmm :KK15:

Yani rakı 0 puan yahu 4 kadeh bile icebiliyormuyum bu durumda . Vallahi billion bu diyet zayiflat sin hepinizi yemeğe görürsem kızlar. Kilolarını verince hemde çalgılar cengili . Hayatta gördüğüm en kolay ve keyifli diyet bu ayol
e tabi aksamlar raki, balik sofrasina istedigin gibi gidebilirsin. hatta sana bi sey soliyim. ben gecelercok acikirdim ilk zamanlar. viskiyi icerdim bolcana,hemen uyku tutardi.uyudugumda da kilo verme devam ederdim.ama tabi her gece degil.hem karacigere yazik, hem alkolik olur cikariz :KK70: haftada 2 kez yeterli

pegasus tam dost canlısı samimi bi insansın ya.hala sıkılmadan bizimle uğraşıyosun.çoook teşekkür ederiiimmm :KK15:
yok canim ne skilcam. isterim her kes zayiflasin. zayif insan seviyorum ben de her kes gibi.onemli olan karar vermek,karar verince gerisi geliyor. ama surekli diyet degistirmek,p.tezinden baslarim demeler flan bunlarla bi yere varilmaz. daha cok alirsiniz,daha cok sismanlarsiniz. 1 kez karar verilecek ve uyulacak

arkadaslar yarindan itibaren ben de sizlerle diyete basliyorum. yaz geliyor. yazin kilo almaktan korkmamak icin 55 kiloya inmek istiyorum. 63 ten 55 e 8 kilo yapar.hadi bakalim 8 kiloyu ne kadar zamanda vericem bakalim.benim ideal kilom 63 ,55 te iyi durmam da kilo almak icin kilo veren manyagim iste.cunku erik,cilek,dondurmayi sonsuz yemek istiyorum :KK57:

B baskullu tebrik ederim çok güzel kilo vermişsin :KK9:
Teşekkür ederim canım. Ben ilk hafta çok hızlı verdim de şimdi biraz yavaşladı sanki. Birde ben hic kaçamak yapmadım. Tartmadıgım hiç biseyi agzima koymadım. Sanırım bunlar etkili olmuştur. Sende verirsin canım hic metak etme ki bende zor kilo veten biriydim

arkadaslar yarindan itibaren ben de sizlerle diyete basliyorum. yaz geliyor. yazin kilo almaktan korkmamak icin 55 kiloya inmek istiyorum. 63 ten 55 e 8 kilo yapar.hadi bakalim 8 kiloyu ne kadar zamanda vericem bakalim.benim ideal kilom 63 ,55 te iyi durmam da kilo almak icin kilo veren manyagim iste.cunku erik,cilek,dondurmayi sonsuz yemek istiyorum :KK57:
Ooo süper. Kıymetli menülerini paylaşırsın bizimle artık :)

Saatlerdir aliverisdeyim kızlar. Sabah 1 tane zeytin yarım poğaça 2 dilim salatalik yedim. Öğlen yarim derisiz tavuk cevirme yedim aksama da çeyrek derisiz tavuk cevirme yedim. Şimdide bitki çayla eti form mısır yedim 3 tane sadece. Toplamda 43 puandayim nasıl sizce. Kalori olarak da 1500 olması gerekirken 874 sanırım iyi :)

süper ecrin , inşallah devamıda gelir bebek istiyordun sanırım hemen hamiş kalırsın :KK66:))

ben burayı bıraktım ama hep takip ediyorum kim ne yemiş ne kadar kilo vermiş hep bakıyorum.. aslında çokta farklı beslenmiyorum sizden ayrı ama saymak beni gerdi o yüzden bıraktım...yine protein ağırlıklı besleniyorum bol su içiyorum spor yapıyorum günlük en az 45 dakika ...
evet canım ben bebek istiyordum Allah'ın izniyle inş olur ama önce bi zayıflayayım ondan sonra inş kendiliğinden olur bu diyet harika valla canım fatsecret yükle orda hesaplar daha iyi oluyor sporu aksatma canım :KK66:) Aramıza da katılabilirsin yaz yani bize :KK66:)

Bendede pko var ve ben onun kg vermeye engel olduğunu daha yeni öğrendim
Ama sen süper vermişsin
Evet canım pko da kilo verme çok zor oluyor kimi Pkolularda Zayıf oluyor ben bu diyetle süper vermiş oldum maşallah ama bu sefer Hırs Yaptım ve hedefe ulaşana kadar devam ben 1 ay 1 saat yürüyüş yapmıştım hergün 1 kiloyu zor vermiştim ama bu diyetle harika rahatım karnımda ki şişlik bike indi biraz :KK66:

süoersin canım sana kapışalım demeyeceğim sen istediğin kiloya düştün 2 tura bile geçtin :KK66: ben hala birinci turdayım :KK66:bende yazın doya doya karpuz kiraz ve dondurma yemek istiyorum :KK66:)

Merhaba sizleri iki haftadir takip ediyorum.pegasusa ve siz deneyimlerinizi paylasan arkadaslara cok tesekkur ederim.ben diyet yapamayan biriyim ama uc hafta once tartida 90.1 gorunce ne oluyor dedim kendime.veee diyete basladim.ama ikinci hafta internette bu paylasimlarla karsilastim ve bend kb diyetine basladim.suan 84 kiloya dustum bile.ve cok her giden gramda moral buluyorum.hepinize tesekkurler

offff burda en şişman benmiyim yaaa :KK42:
Canim icin rahat etsin ilk diete kendim basladigimda 111 idim
105,4 e kdr indim ve kilo durduugunda bu diyete basladim kac defa bozdum falan derken ve bu sabah tartida 100.7 gordum :)
en sisko benim de yapcak bisey yopk azimliyim pantalonlarin belinden fark etmeye basladi

Canim icin rahat etsin ilk diete kendim basladigimda 111 idim
105,4 e kdr indim ve kilo durduugunda bu diyete basladim kac defa bozdum falan derken ve bu sabah tartida 100.7 gordum :)
en sisko benim de yapcak bisey yopk azimliyim pantalonlarin belinden fark etmeye basladi
oooo ikili rakamlara az kalmis desene :))

X