3 ayda 20 kilo vermek istiyorum listem?

nihalwitch

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2017
27
12
29
90 kiloyum ve 3 ayda 20 kilo vermek istiyorum sizce bunu nasıl yapabilirim? Aklımda bişeyler var bahsetmek istiyorum sizce bu şekilde olur mu?

Sabah
1 haşlanmış yumurta
1 kk light peynir
3 zeytin
domates salatalık

Ara
1 meyve
sade türk kahvesi

Öğlen
Tavuklu salata
1 bardak light ayran

Ara 2
1 avuç içi leblebi
soda

Akşam
1 tabak sebze yemeği
1 kase light yoğurt

- Akşam7den sonra bişey yenmicek. Günde 3 lt su ve 1 kupa yeşil çay. Ayrıca her gün 1 saat tempolu yürüyüş
nasıl sizce verebilir miyim?

un, şeker, ekmek, abur cubur, fast food, gazlı içecek hayatımda asla olmucak. İşlenmiş gıdalar olabildiğince tüketmiycem. Yağ olarak sadece zeytin yağı o da çok az, tuz olarak saf deniz tuzu o da çok az.

Merhabalar ... 90 kiloda özellikle diyetin ilk ayında karbonhidratı doğrudan kesmek doğru değil ... ilerleyen dönemde kilo vermen durduğunda , listeden neyi çıkaracaksın ?
Kepekli , tb , tam tahıllı ... sağlıklı ekmeklerden birini seç ... ve yukarıdaki listeye sabah 2 / akşam 1 dlm ekle .
Baktın harfi harfine uydun ama verim alamıyorsun .. ya da verim aldın 80 lerde durdu ... o zaman dlm sayısını azalt .
menü güzel ...eğer sağlık sorunun insülin direnci , tiroidlerin yavaş çalışması vs .yok ise kilo verdirir.
İlk haftalar su kaybı olacağından daha hızlı gider kilo ...
İlk ay 6-7 hatta 8 kilo eksi görebilirsin .
Diğer iki ay 5-6 kilo maksimum normaldir tartıda ayda.

Kolay gelsin dilerim .

cok teşekkrler
ve evet sanırım bikaç dilim tam tahıllı ekmek eklemelıyım

Çok tatak geldi bana liste.. Sizin kilonuzdaki biri için hiç doyurucu değil. Profesyonel yardım alın. Online diyetler daha uygun onları yaptırabilirsiniz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…