3 ay oldu biteli unutamıyorum ben bu çocuğu

Yani ben de ayrılırdım sanırım, yanımda biri stresten fenalaşsa… uzun ilişkimde elbette bitirmem ama birbirimizi yeni tanıyorken bana korkutucu gelirdi ve ileride kaldıramayacağımı düşünürdüm. Kaldıramazdım da. Demek ki o çocuk da seni kaldıramayacak, istediği sen değilsin:/

Bikere adamin arabasi var unutulacak gibi degil ki

Yeni tanışmıyorduk aslında 1 sene önce başladı ilişkimiz 2 ay sevgili kalıp ayrıldık sonra yine barıştık 1 ay sevgili kalıp tekrar ayrıldık

Neden unutamıyorum demişsiniz cevabı şu “yalan söylemişsiniz” ve bu durumu kendinize yskıştırmadığınız için kafanızın içinde karşı tarafta bıraktığınız izlenim dönüp duruyor bu nedenle de suçluluk psikolojisi yaşıyorsunuz ruhumuz o kadar naif ki sizin aşk veya bazen hoşlantı size o kişiyi böyle gösteriyor
Adam bitirmek için uğraşmış ve bitmiş sizdeki tamamen suçluluk psikolojisi .

Evet zaten düşününce bende farkettim bunu. Başka sebepten bitseydi belki çoktan unutmuştum ama dediğin gibi tamamen suçlu psikolojisi. Aylarca kendimi suçladım bu yüzden ama bu olmasa bile zaten bitirecekti acı ama gerçek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…