3 Alana 1 BEDAVA (36-38-40 bedenler) coğu SIFIR ve MaRKA

Canım buldum altın renkli demişsin simli ama bendeni uyarım acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Malesef bana small olmaz canım sağol ilgilendiğin için

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım eğer bunuda almak istiyorsan birşey daha beğen öbür aldığınla birlikte 3 al 2 öde yapayim sana 1 i bedavaya gelsin

Kırmızısı çok açık ton mu karar veremedim bir türlü :18::18: . Ama tamam bunu istiyorum , umarım çok açık kırmızı değildir. Bu elbiseyle nasıl kombin düşünmüştün , sanırım siyah ruganla olmaz. Ten rengi stiletto mu lazım ? Çok isterdim , çok incesin beni de kattığın için ama mevcut ürünlerden 3. yü seçemedim. Onun yerine bana kombin fikri versen :) Bir de yeni ürünler ekleyecekmişsin ya , ben bunun ödemesini yapsam ama sen hemen göndermesen , belki başka ürün de beğenirim beraber kargolarsın.

Benim kafamdaki kombin ten rengi stilettoylaydı ama siyah deri de olur tabiki..

16.resimdeki hırkan ve tüylü yelegin ne kadar tatlısss acil yaz bana eğer satılmadıysa :44:[/QUOTE]

Slm yesil ve mavi siyah elbiselerin bedeni ve kumaslari nedir birde boylarini omuzdan itibaren cm olarak verebilirmisiniz

Hırka ve mavili dantelli elbise 38 ede uygun diğer elbise 36

Hepsi 90 tl ama 3al 2öde olduğu için 65 tl vericeksninz

tekrar merhaba ben bu 3ünü almak istiyorm benim boyum 1.60 ama 36 beden giyiyorum olurmu üstümde açıkçası siz ne dersiniz?

16.resimdeki hırkan ve tüylü yelegin ne kadar tatlısss acil yaz bana eğer satılmadıysa :44:

Slm yesil ve mavi siyah elbiselerin bedeni ve kumaslari nedir birde boylarini omuzdan itibaren cm olarak verebilirmisiniz[/QUOTE]

Özeline yazdım rubicim

Hadi hanımlar kaçırmayın :)bugün kampanyanın son günü, yarın yine normal fiyatlardan devam..

Son düzenleyen: Moderatör:
Bakmadan geçmeyin kampanya bitmesine az kaldı..yarın kimse bana 3 al 2 öde yaparmısın diye sormasın baştan söliyim :))))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…