3 Alana 1 BEDAVA (36-38-40 bedenler) coğu SIFIR ve MaRKA

Buarada şimdi bu haftasonuna özel 3 al 2 öde topic i açıyorum tüm ürünlri oraya tekrar eklicem.pazartesi sonlandırcam orayada bir bak istersen

ben biraz geniş bir 38 bedenim sanırım :) aslında gardrobuma bakıyorum da 36 beden olan blazer ceketlerim var. ama şuanda hamile olduğum için beden kavramımı yitirdim :)) hele ki sizin resimlerinizi görünce onlar bana kesinliklee olmaz diyesim geldi

Olur çünkü benim omuzlarım geniştir eğer önü açık giyiyosanız benim gibi eminim hepsi olur..aslında çok fazla 38 bedene uygun ürünüm var çünkü bol kesimde çok kullanıyorum..

Allah sağlıkla bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin.eğer hamileyseniz şiddetle önerebileceğim milla yeşil ceketimsi var hatta kendi üzerimdeki resminide eklemişim birde sizin beğendiğiniz fuşya ceket dar kesim ama bol kesim tam hamilelere uygun fuşya gömlek var..ben bi ara 38 bedendim o yüzden uyan çok fazla şey çıkar siz beğendiklerinizi bana sorun ben olup olmıycağını söliyim size

iyi dilekleriniz için çokk teşekkürler :) beden olabilirse bakmaya devam ediyorum öyleyse :) yeni eklenecek olanları da merakla bekliyorum. ben de ayakkabı hastasıyım ve sıfır veya 1-2 kez giyilmiş marka ayakkabılarım var. 37-38-39 numaralarda. http://www.kadinlarkulubu.com/showthread.php?t=707565

Son düzenleme:

bu son 10 tl olur mu ...

İnşallah tatlim.benimki damla gogus anaaa topigini göğüs topigine cevrdim pardon kazen kizacak

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Mesajını aldım , teşekkür ederim :) Merakla bekliyorum kargomu :)

Bu arada - Asos kırmızı elbise: hiç kullanılmadı-etiketi üzerinde-bacak kısmı derin yırtmaçlı fiyat:25 tl (38 beden) - ürününü beğendim. Rengini ve duruşunu tam görmek için nette aradım ama bulamadım. Sayfasını biliyorsan bana verebilir misin.?

Elbisenin siyahının manken üstünde resmi var canım asosta bu işte

Canım eğer bunuda almak istiyorsan birşey daha beğen öbür aldığınla birlikte 3 al 2 öde yapayim sana 1 i bedavaya gelsin

birde bu bu 3ü ne kadar olur ve bedenlerini sabırsızlıkla bekliyorum sende çok güzel durmuşlar bayıldım bunlara !!

Haftasonuna özel 3AL 2 ÖDE kampanyası son hız devam ediyor!! Pazartesi sona ericektir pazar son gün!

Hanımlar lütfen bu başlıktan istediğiniz ürünleri diğer başlığa yazmayın görmüyorum buraya yazın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…