3 Alana 1 BEDAVA (36-38-40 bedenler) coğu SIFIR ve MaRKA

Sevila nereye ben oraya mankenmisin kiz sen alla alla.göğüslerini kiskandim:KK43:

neresi çirkinki hiç kıskanmadıkki göğsünü falan dimi :KK5:
Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bakmadan geçmeyin kampanya bitmesine az kaldı..yarın kimse bana 3 al 2 öde yaparmısın diye sormasın baştan söliyim :))))

çok zevklisin canım iltifat olsun diye demiyorum renkli bi zevkin var çok hoşuma gitti fiziğinde müsait buna maşallah :nazar: yüzünü merak ettim ama arkadaşlığın gibi oda güzeldir şüphem yok:KK31:

köpişinede bayıldım golden dimi:KK16: kıyafetelere değil köpişine talibim o kaça:KK52:

çok zevklisin canım iltifat olsun diye demiyorum renkli bi zevkin var çok hoşuma gitti fiziğinde müsait buna maşallah :nazar: yüzünü merak ettim ama arkadaşlığın gibi oda güzeldir şüphem yok:KK31:

köpişinede bayıldım golden dimi:KK16: kıyafetelere değil köpişine talibim o kaça:KK52:

Ahh çok tatlıdın çok teşekkür ederim canımmmm:) köpeğim o kadar ve şımarık ki sanrm geri almam için üstüne para bile verebilirsin :) yarın skype a eklerim seni resim yollarım yüzümüde görürsün hayatm bende seni merak ettim :26:

Ahh çok tatlıdın çok teşekkür ederim canımmmm:) köpeğim o kadar ve şımarık ki sanrm geri almam için üstüne para bile verebilirsin :) yarın skype a eklerim seni resim yollarım yüzümüde görürsün hayatm bende seni merak ettim :26:

olsun gönder o köpeciği çok tatlı görünüyo köpeğiinin fotolarıyla albüm yapsana canım çok güzel olur :KK16: skype kullanmadımki hiç :26:

olsun gönder o köpeciği çok tatlı görünüyo köpeğiinin fotolarıyla albüm yapsana canım çok güzel olur :KK16: skype kullanmadımki hiç :26:
Köpeğim ne zaman insan içine çıkıp iltifat alsa hastalanıyo ondan çok fazla fotosunu eklemiyorum canım nazara çok inanıyorum :)

Bugün itibariyle kampanya sonlanmıştır.Satışlar eskisi gibi devam edicektir..fazla ürün alanlara indirim yaparım

Nevreste iyiki varsın tşkkkkk:KK9:

Kalanları kaçırmayın kızlar..zararına satışım sizin karınız olsun :KK52::KK52::KK52:

merhaba
bu ürünler duruyor mu acaba fiyatları nedir
bir de saks mavisi ayakkabıyı kurtarmanın bi yolu var mıdır
Eki Görüntüle 1069350 Eki Görüntüle 1069351 $image2.jpg

merhaba
bu ürünler duruyor mu acaba fiyatları nedir
bir de saks mavisi ayakkabıyı kurtarmanın bi yolu var mıdır
Eki Görüntüle 1069350 Eki Görüntüle 1069351 Eki Görüntüle 1069352

Merhabalar..ten rengi topuklu satıldı malesef.diğer ikisini isteyen biri vardı ama ses çıkmadığı için onlar duruyor.. Açıkçası bir ayakkabıcı topuğu kurtarır diye tahmin ediyorum yani uçları yenmiş olduğu için o uçları plastik falan kaplayabilir.ben üşendim ayakkabıcıya götürmeye ama hiç giyilmedi kurtarılır bence

Merhabalar..ten rengi topuklu satıldı malesef.diğer ikisini isteyen biri vardı ama ses çıkmadığı için onlar duruyor.. Açıkçası bir ayakkabıcı topuğu kurtarır diye tahmin ediyorum yani uçları yenmiş olduğu için o uçları plastik falan kaplayabilir.ben üşendim ayakkabıcıya götürmeye ama hiç giyilmedi kurtarılır bence
sanırım ayakkabılar süet çok beğendim ama yaptıramam diye de korkuyorum açıkçası
peki çok teşekkür ederim
eğer ayırtan arkadaş almazsa ve sizin ekleyeceğiniz başka bişiler de varsa daha sonra tekrar bakayım
elbise küçük bana ama hırkayı kaçırmak istemem :)

sanırım ayakkabılar süet çok beğendim ama yaptıramam diye de korkuyorum açıkçası
peki çok teşekkür ederim
eğer ayırtan arkadaş almazsa ve sizin ekleyeceğiniz başka bişiler de varsa daha sonra tekrar bakayım
elbise küçük bana ama hırkayı kaçırmak istemem :)

Almıcak ayırtan kişi beden uymuyormuş .. Valla açıkçası bende o yüzden 10 tl fiyat koydum yoksa yurtdışından geldi sıfır ayakkabı..ayakkabıcı mutlaka bir çaresini bulur diye düşünüyorum..elbise 38 bedenede uygun ben o elbiseyi 38 bedenken aldım bedeni yok standart..hiç kullanılmadı etiketi üzerinde..kullanılmama sebebi dolabın bir köşesinde unutmuşum gitmiş :)

Almıcak ayırtan kişi beden uymuyormuş .. Valla açıkçası bende o yüzden 10 tl fiyat koydum yoksa yurtdışından geldi sıfır ayakkabı..ayakkabıcı mutlaka bir çaresini bulur diye düşünüyorum..elbise 38 bedenede uygun ben o elbiseyi 38 bedenken aldım bedeni yok standart..hiç kullanılmadı etiketi üzerinde..kullanılmama sebebi dolabın bir köşesinde unutmuşum gitmiş :)

peki hırkayla elbisenin fiyatı nedir

merhaba,
ilk sayfadaki kırmızı beyaz çizgili beymen blazer,2.sayfadaki guess çanta ve pembe h&m blazer duruyor mu?
duruyorsa,zahmet olmazsa üzerinizde görmem mümkün mü?

merhaba,
ilk sayfadaki kırmızı beyaz çizgili beymen blazer,2.sayfadaki guess çanta ve pembe h&m blazer duruyor mu?
duruyorsa,zahmet olmazsa üzerinizde görmem mümkün mü?

Buyur canım

$image.jpg $image.jpg $image.jpg

Eklentiler

• $image.jpg
    $image.jpg
    46,4 KB · Görüntüleme: 67
  • $image.jpg
    $image.jpg
    44,5 KB · Görüntüleme: 70
  • $image.jpg
    $image.jpg
    46,6 KB · Görüntüleme: 63