Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar, tam 6 yıllık evliyim ancak çocuğum yok.Başta yıllarca önemsemedim ama yaş kemale eriyor sanırım, 33 yaşındayım panik olmaya başladım 🙈 ilk defa günde 1 doz, 5 gün boyunca klomen kullandım, reglin 17. Günü 28 şubatta çatlatma iğnemi oldum ve bat tarihine kadar estrofem kullanacağım.
Uğraşlarımız artık son bulsun, sağlıklı gebelik haberleri alalım inşallah 🤲
Yeni çatlama iğnesi olanlar haydi süreci birlikte takip edelim 😍
Canım test yaptın mı sonucun ne oldu merak ettim

Asilamayi hangi ilde olacaksiniz devletmi ozelmi.. ozelde ise fiyati hakkinda bilginjz varmi..
Su an universte hastanesine gidiyorum afyonda asilamayi burda yaptiririz sonra tup bebek gerek olursa onu ozelde yaptiricaz ama ilaclara rapor cikartiliyor ole aliyoruz 1 asilama yapilmisti 4 sene once yine universte hastanesiydi ilaclar raporluydu fiyatlari bilmiyorum o yuzden

Suanda hamile arkadaslara bisey sormak istiyorum igne vurulduktan kac gun sonra akintiniz basladi..

Su an universte hastanesine gidiyorum afyonda asilamayi burda yaptiririz sonra tup bebek gerek olursa onu ozelde yaptiricaz ama ilaclara rapor cikartiliyor ole aliyoruz 1 asilama yapilmisti 4 sene once yine universte hastanesiydi ilaclar raporluydu fiyatlari bilmiyorum o yuzden
Sperm yikama icin ayri bi ucret alinir diye bisey gordum internetten de o yuzden tup bebege yakin bi fiyat mi acaba diye merak ettim..

Merhaba tum yazilanlari okudum herkesin dilegi duasi kabul olsun insallah🤲bende bu ay 12 martta igne vuruldum. Bugun 8. Gundeyim.. 5.gunden itibaren test yapiyorum hergun farkli biseyler cikiyor😃hatta sizinle testlerimide paylasmak istiyorum.. birde yazdiginiz testere disli aslan pencesi hormonlari dengeliyor.. birde hayit otu tohumu da yumurtalari gelistiriyor oda hormon degerlerinle oynuyor.. birde femara yada klomen kullanip uzerine birde igne vurulacaksiniz.. bence sadece ya bitkisel ot cay vs..kullanin yada femara ve igne kullan.. cunku diger turlu tum hormonlar birbirine girecek..yine de bi arastirin ters etki yapmasin..
Teşekkür ederim canım🥰

Kızlar selam, estrofem kullanıyordum ya doktor bırakınca ara kanama olabilir demişti, beta hcg 0.100 çıkınca iğnenin 18. Günü yani dünden önceki gün ilacı bıraktım, dün peçeteye sildikçe kan geldi, sonrada ip gibi çektikçe gelen kahverengi akıntı oldu bugün bişey yok, hamile değilim reglimde sökülmedi🤷‍♀️ ne oldu bu ay bana böyle ya🤯

Kızlar selam, estrofem kullanıyordum ya doktor bırakınca ara kanama olabilir demişti, beta hcg 0.100 çıkınca iğnenin 18. Günü yani dünden önceki gün ilacı bıraktım, dün peçeteye sildikçe kan geldi, sonrada ip gibi çektikçe gelen kahverengi akıntı oldu bugün bişey yok, hamile değilim reglimde sökülmedi🤷‍♀️ ne oldu bu ay bana böyle ya🤯
Yaaaa neden ki valla bu ilaclar hormonlar mahfediyor bunyemizi ne zormu hamile kalmak

Ayın 5 inde iğnemi vuruldum bugün 15. Gün test yaptım negatif regl da olmadım ben elendim galiba kızlar 😑
Bende 5 inde iğne vuruldum canım seninle aynıyız bende sabah erken gebelik testi yaptım tertemiz negatif kanamamda gelmedi henüz beklemedeyim şu an 🥺

X