Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Kızlar bende size şey dicem 10 Mart da yıksndım persembe cumarteis pazartesi değerlendirdik
Carsambaya kadar değerlendirecem persembe iğne günü iğne günü de değerlendireyim mi ( pzartesi yapmadık ) persembeden sonra mı değerlendireyim bir de kaset test ne oluyor ha bu arada ben ınstgram dan ovulasyon testi aşmıştım dün ona da başladım not ettimgızel çizgi geldi zaten iğne günü benımm yumurtlama günüm bi yandan da dedim ovualsyon dan da bakarım cok heyecanlıyım ılk deneme bir an önce iğne günü gelsin istiyorum sizi de okuyorum sizinle de heyecanınızı paylaşıyorum rabbim gönlümüze göre versin ins en yakın zamanda

Kuzum iğne olunca ovulasyon test yapma boşuna, iğne etkisiyle hep çift çizgi oluyor hatta beta hcgde hep çift çizgi çıkıyor.Ben yaptım pişmanım beta hcg yap ama ovulasyon yapma çok pahalı boşuna gitmesin

Canım ovulasyon testine hiç gerek yok ztn iğnesini olucaksın doktor muayeneye git tekrar o sana çatladığını söyleyecektir sonrasında gün aşırı ilişki devam iğnenin vurulcagı gün ilişkiye gir iğne oldugun gün ilişki önermiyorlar

Ama büyük ihtimalle sprem hız sayısı yüksekti bizimki hem yavaş hem morfoloji 0 çıktı
Bizde morfoloji 10 Ken ileri hız 28 di normalden düşük sonra verdiğinde de morfoloji 2 ye düşmüştü ileri hız 42 ye çıkmıştı bizde biri yüksekten biri düşük oluyor sanırım bu ay tekrar verecek doktoru istiyordu bakalım bu ay ne çıkacak
Ay masalllah Umut oldun bize o kadar ağladım ki ilk duyduğum da eşimin değerleri için
Hiç ağlama gerçekten bu işler Allah nasip ederse oluyor istersen değerlerin çok iyi olsun hiçbir sorun bulunamasin sebepsiz infertilite diyorlar bu sefer en azından rabbim bir dert vermiş bizlere dermanı da onda inşallah , Allah isteyen herkese hayırlısıyla evlat nasip etsin

Kanda da negatifi gördükten sonra doktor bu ay ara vereceğiz nisan ayında gel 3. İlaçla tedaviye başlarız dedi
Bende sanıyorum her ay her ay yapılacak ilaçla tedavi hemen hemen gecicem bu aşamaları

Kanda da negatifi gördükten sonra doktor bu ay ara vereceğiz nisan ayında gel 3. İlaçla tedaviye başlarız dedi
Bende sanıyorum her ay her ay yapılacak ilaçla tedavi hemen hemen gecicem bu aşamaları
Senin kaçıncı catlatma iğnendi canım

Sizin aşamalarınız nasıldı nasıl gebe kaldınız

Bana ara ver demedi hayret

Kaçıncı denemeniz.Benim doktorum 3 ay kullanicaz olmazsa tekrar rahim röntgeni cekicez dedi

İnşallah pozifi görürsün canım yapınca haber ver

Bana ara ver demedi hayret
Yok ya ara vercez geçen ay kullandığım ilacın etkisi bu ay da devam ediyormuş öyle dedi sende mi devlette yapıyorsun canım
Kaçıncı denemeniz.Benim doktorum 3 ay kullanicaz olmazsa tekrar rahim röntgeni cekicez dedi
Benim 2 yıl önce bı negatif asilamam oldu onu 1. İlaçla tedaviye saydılar bu Şubat ayında olduğum 2. Sözde Mart ayida 3 olacaktı ama olmadı ara verdi Nisan'da 3. İlaçla tedaviye geleceğim
Rahim röntgeni neden istiyor ki onu bi kere çekiyoruz yetiyor herhangi bi sorun yaşamadın sürece istemezler tekrardan

Hakkaten He rahim filmi neden 2 ci istemiş
Neyse kızlar söyle ben o zaman elimde test var diye yapayım dedim persembe iğne günü o zaman ben csrsmabaya kadar yapayım 2 tane daha kullancam ay klomen etkısımi bilmiyorum sağ sol da bişiler oluyor ay ins yumurtalar büyür doktor dedi ki guzel büyümüşse öyle vurcam iğneyi dedi
bana cevap yazan arkadaşa da haklısın ağladım işte ne bilim insana bi dolmuştuk geliyor istemsizce :) su cevap bekleyen arkadaşlarımız ins pozitifi görür ya cok merak ediyorum yemınle

Ya var ya çıldırcam 6 nisan evlilik yıldomumum kızlar 3 yılda 3 kişi belki de 4 kişi oluruz kızlar bu ikiz muhabbeti nedir cidden çatlatma iğnesi de ikiz cokmmu oluyomus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…