Gebeliğe Hazırlık 28 Şubat İtibariyle Çatlatma İğnesi Olanlar💕

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Öfff regl ağrım başladı 😩
Dünde bende öle olmuştu ama bugün geçti bel ağrım dışında tabi bide midem yanıyo ama ben her ay reglimde de hamile gibi reflü kusma yasarım o yüzden ayıramıyorum ama bel agrısı ilk defa çekiyorum hiç bel ağrım olmamıstı hayırlısı beklemedeyiz

İns canım Mart için bende konu açtım ama bir yandan da burdan sa süreçleri birlıkte takıp ederiz diye yazdım 😍 biraz önce de bal tarçın ve çörek otu kürümü yaptım yapanlar varmı aranızda 😍

İns canım Mart için bende konu açtım ama bir yandan da burdan sa süreçleri birlıkte takıp ederiz diye yazdım 😍 biraz önce de bal tarçın ve çörek otu kürümü yaptım yapanlar varmı aranızda 😍
Yok canım benim prolaktinim yüksekti dostinex kullanırken 15 gün boyunca aslan pençesi çayı yaptım sabah aksam içtim sonra bıraktm bide hayıt çayı var o da gebelik için iyi geliyor diye duymuştum

Yok canım benim prolaktinim yüksekti dostinex kullanırken 15 gün boyunca aslan pençesi çayı yaptım sabah aksam içtim sonra bıraktm bide hayıt çayı var o da gebelik için iyi geliyor diye duymuştum
Benımnde yüksek çıktı 34 o yüzden babanda hormon ilacı verdı dün bitti zaten 2 taneymiş ama bu kuru de yaptım ya yiyebileceğin bişi cunku 😂

X